Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Tak včera už to zase bylo horší, po půlhodině se vzbudila a mlela se tam a fňukala, bylo vidět, že ji něco trápí, byla celá zpocená, na čele měla úplně studenej pot…O půlnoci jsem ji dala Nurofen, protože vůbec nemohla zabrat, byla pořád jakoby v polospánku, bylo mi ji fakt líto, pak už spala, i když se budila, ale aspoň trochu se vyspala, tak snad jsou to ty zuby, brzy se vyklubou a bude mít zas chvíli klid ![]()