Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@klerish my jdem na prvni screening hned po velikonocich, takze se uz moc tesime
A jak jsi dopadla Ty? Jinak mala se uz moc tesi na sestricku ( chlapecka jsme nedelali
)
@Renulatko Screening dopadl podle vseho dobre
Jen mrnousek je podle vseho jeste moc malinky na podrobnejsi premereni, takze si nas pozvali za 3 tydny na kontrolu
Mrskal tam sebou ale divoce
Snad to nebude ulicnik ![]()
Taky jsme se snazili pracovat na holcicce, ale ja mam podezreni, jestli to nahodou nebude chlapak
Ale tak hlavne, aby vsechno bylo v poradku ![]()
A co nevolnosti? Uz ti ustali? A kam jdes na screening? ![]()
Ahoj dámy, můžu se přidat? Budu hledat nějakou parťačku na mateřské na prochajdy, a pak třeba i s miminkem. Termín mám na 5.12 ![]()
@skubaneq Ahoj
Jak prozivas prvni tydny tehu?
A je to prvni mrnousek? ![]()
@MirkaVaklavka ahoj,
tak to jsme na tom docela podobně já jsem ve 30tt ![]()