Bugaboo Buffalo - jak jste spokojené?

  • Fotoalbum (147)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu

Máte zkušenost s Bugaboo Buffalo?

Přidejte zkušenost s Bugaboo Buffalo
Napsat příspěvek
Velikost písma:
42
18.4.14 17:53

@andatko a ten držák na pití a sluneční stříšku jsi využila??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2960
18.4.14 17:54

@Safinka jomdrzaky na piti i dva :mrgreen:
A tu slunecni strisku budu mit ted prvne ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42
18.4.14 17:59

@andatko děkuji :-D no jsem zvědavá snad ten kočárek využiju a nebude korba hned malá už jsem objednala:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2960
18.4.14 18:06

@Safinka tak to ja mam opacny pocit. Ze jsem v zivote tak velkou korbu nemela :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
308
18.4.14 19:07
@Safinka píše:
@andatko děkuji :-D no jsem zvědavá snad ten kočárek využiju a nebude korba hned malá už jsem objednala:-)

Určitě nebude hned malá je fakt obří. :) Já využívám taky síťku (bydlíme u lesa a malý spí venku) a super je organizér, pokud budeš jezdit na procházky bez přebalovací tašky - já ji třeba po vesnici nevozím, beru jen organizér a tam se vejde vše potřebné. Jinak mám stejný názor na slunečník a pláštěnku (ta je ale v ceně kočáru) jako andatko. Plánuju koupi držáku na pití, ale o letní stříšce jsem neuvažovala…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
18.4.14 20:03

Ahoj holky, nevíte některá o bazaru, kde prodávají Bugaboo? Díky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2960
18.4.14 20:09

@Julika jj na ten bych málem zapomněla. Ten byl super - organizer :palec: přesně na to, když člověk nechce pořád tahat přebal. tašku.

Holky, která máte tu sluneční stříšku, mám představu, že ji budu používat místo siťky. Prostě ji natahnu na celou korbu.
Je to reálné??? Diky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
684
18.4.14 21:12

@Safinka v mybabystore mi dali ke kocarku za 1 Kc podložku do sportaku a soft pink letni strisku. autosedačku - maxi cosi pebble jsem koupila v mall.cz za 2500 :-) ještě plánuju dokoupit organizer, drzak na piti a adaptery na autosedačku - to koupim asi v babiez na akci rajec :-) mě říkala paní v jednom obchodě ze pebble ma oproti cabriofix nejake drobne vylepseni ohledne bezpecnosti a nam po porovnani prisly lepsi v pebble popruhy, takze jsme nakonec vzali pebble.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
308
18.4.14 21:13

Holky, kdo máte tu letní stříšku, nechcete sem hodit reálné foto?? :mavam: Pro inspiraci…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
367
18.4.14 23:49
@andatko píše:
@Julika jj na ten bych málem zapomněla. Ten byl super - organizer :palec: přesně na to, když člověk nechce pořád tahat přebal. tašku.Holky, která máte tu sluneční stříšku, mám představu, že ji budu používat místo siťky. Prostě ji natahnu na celou korbu.
Je to reálné??? Diky

presne tak to funguje;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2960
18.4.14 23:51

@88petra diky. :kytka: to je super zpráva… :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
308
19.4.14 06:59

@88petra Máš osobní zkušenost s letní stříškou? Je to fakt rozdíl oproti té klasické? Mě přijde, že klasická plus ta moskytiéra musí být prodyšnější, než když je dítko celé v uzavřené (i když letní) stříšce. Ale nikdy jsem ji neviděla živě. Pokud by to šlo, moc bych prosila o reálné foto. Začínám jí zvažovat, protože malý bude určitě spát v létě venku na zahradě. Ale nejsem přesvědčená, tak moc prosím o zkušenosti… Dík

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
367
19.4.14 07:04
@Julika píše:
@88petra Máš osobní zkušenost s letní stříškou? Je to fakt rozdíl oproti té klasické? Mě přijde, že klasická plus ta moskytiéra musí být prodyšnější, než když je dítko celé v uzavřené (i když letní) stříšce. Ale nikdy jsem ji neviděla živě. Pokud by to šlo, moc bych prosila o reálné foto. Začínám jí zvažovat, protože malý bude určitě spát v létě venku na zahradě. Ale nejsem přesvědčená, tak moc prosím o zkušenosti… Dík

mam ji nabuffa objednanou, zatim nedosla. ale mam ji i na beecko a kamaradka ma na camovi (princip na tom camovi je stejny, jense lisi malinko rozmerem)- je opravdu krasne prodysna, deti vidi ven krz tu sitku, takze ani nervou, ze tam sou zadeklovany, ten material se tak nevyhreje (muj dojem), proste za me super! Ted jak bylo 18 stupnu sem byla s malou na bruslich dve hodky a chudak se mi pod tou normalni boudoumalem usmazila… Za me as nejlepsi bgb doplnek!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
308
19.4.14 07:11

@88petra Dík za info. A od kterého měsíce je vhodné ji používat??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
308
19.4.14 07:12

@88petra A kde ji máš objednanou, musím kouknout, jestli ji mají někde skladem…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala