Bydlely byste tu? Foto

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 15:24
Bydlely byste tu? Foto

Ahoj holky,
Je mi 22 student a mám 25leteho přítele. Uz 2. rokem spolu bydlíme v 1kk v malém podnájmu v Praze. Cena 9000Kc. Jde o to, že už nemám na nás byt tak růžové brýle a stydím si sem vzít i kamarádku. Hlavní místnost je krásná, nová, moderní. Problém mám ale se starou panelakovou kuchyni, tu jsem aspoň otapetovala. O lince nemluvě. Ještě větší ale s koupelnou. Vcelku vypadá ok, je zde ale nevím jak hodne stará vana, prostě jí nevydrhnu, kolik na ni už padlo sava. Prostě si do ní nevlezu, jen sprchuji. Na zemi jsou takové ty staré dlaždice. Mně to tu začíná hrozně vadit a přítelovi vadí, že si stěžuji. Prý mám vysoké standardy. Možná jo, necítím se tu. Přitom vím, že bychom něco lepšího s mou brigadou utahli. Jaký máte názor vy?
Prosím anonym

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 45251 příspěvků 20.06.19 15:26

No řekni si sama na jaké bydlení máš ;) Všude je něco ;)

azaleila
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 40 inzerátů 20.06.19 15:26

Já bych tam klidně bydlela. Nemusí být vše super, moderní, nové a drahé… hlavně, že je to čisté…

Tableta
Kelišová 5299 příspěvků 20.06.19 15:27

Klíďo. U nás to vypadá o hooodně hůř.

Jde vidět, že jsi mladá. Nemusí být všechno supermoderní. Važ si toho, že máte nájem za hubičku :)

Mika.ella1
Kecalka 105 příspěvků 20.06.19 15:28

Odpovida to te cene.

Ivulita
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 20.06.19 15:28

Jako taky bych si do té vany nevlezla, ale řekla bych, že to ještě není tak hrozné. Za tu cenu si nemyslím, že bys v Praze sehnala cokoliv vlastního (ani horší ne). Každopádně chápu, že ti to leze na nervy. Asi ti ale nezbude nic jiného, než buď jít někam za Prahu a dojíždět, nebo vydržet, až se ti zlepší fin. situace.

lucenka
Hvězda diskuse 36783 příspěvků 20.06.19 15:28

Já bych tam za tu cenu klidně bydlela. Přiznám se, že nechápu tenhle trend, kdy mladí musí mít hned perfektní vystajlované bydlení.

Vemas
Kelišová 5628 příspěvků 20.06.19 15:28

Ses mlada, my jsme taky mi malinky startovaci byt, extra stary nabytek. Ale byli jsme za to radi, kamosky jsem si zvala porad. Zacala hsem bydlet sama v 19ti. Takze vetsina zila u rodicu a spis my zavidely

Russet
Neúnavná pisatelka 17155 příspěvků 20.06.19 15:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Je mi 22 student a mám 25leteho přítele. Uz 2. rokem spolu bydlíme v 1kk v malém podnájmu v Praze. Cena 9000Kc. Jde o to, že už nemám na nás byt tak růžové brýle a stydím si sem vzít i kamarádku. Hlavní místnost je krásná, nová, moderní. Problém mám ale se starou panelakovou kuchyni, tu jsem aspoň otapetovala. O lince nemluvě. Ještě větší ale s koupelnou. Vcelku vypadá ok, je zde ale nevím jak hodne stará vana, prostě jí nevydrhnu, kolik na ni už padlo sava. Prostě si do ní nevlezu, jen sprchuji. Na zemi jsou takové ty staré dlaždice. Mně to tu začíná hrozně vadit a přítelovi vadí, že si stěžuji. Prý mám vysoké standardy. Možná jo, necítím se tu. Přitom vím, že bychom něco lepšího s mou brigadou utahli. Jaký máte názor vy?
Prosím anonym

Kamarádka to přežije. Přijde přece za teboi, ne do luxusního hotelu. Nemáte na vlastní, tak musíte vzít za vděk tímhle. Není to tak hrozné. Jestli se v bytě necítíš, nemusí to být vybavením. Žila jsem v bytě s horší koupelnou a opravdu to nebylo koupelnou, proč jsem se tam necítila dobře. Než jsme předělali garsonku, ve které jsme bydleli, umakartové jádro jsme taky přežili dost let.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 20.06.19 15:29

Úplně v pohodě, nepřijde mi na fotkách nic hrozného, na pronajatý studentský byt tuplem. A za 9 tisíc v Praze, to je krásná cena. Taky si myslím, že máš vysoké standardy, přijde mi lepší se teď uskrovnit a ty peníze navíc odkládat a až dostuduješ, můžete jít do vlastního bydlení, vzít si hypotéku a ten byt pak až vymazlovat. ;)

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 20.06.19 15:32

Jestli to spravne chapu, tak najem tahne hlavne pritel? Jestli ano, tak chapu pritele, ptze Tvoje brigada neni staly prijem :nevim: sama jsem bydlela v necem asi i horsim, ptze pro me bylo dulezitejsi na zacatku neco usetrit a ne platit za najem 14 tisic a zit od vyplaty k vyplate.. pak jsem se s pritelem stehovali do vetsiho, tam byl najem 15 tisic a byt byl celkove modernejsi a hezci, ale to bylo v dobe, kdy uz jsem pracovala na plny uvazek a vydelava hodne slusne penize.. a ze se tam stydis nekoho vzit? A proc jako? Je to Tvuj byt? Ne, jste tam v pronajmu a je znamo, ze pronajimatele nechteji do tech bytu investovat :nevim:

Příspěvek upraven 20.06.19 v 15:33

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 20.06.19 15:33

No je to hodně jeté :nevim: asi bych tak nechtěla bydlet

Origamia
Kecalka 297 příspěvků 20.06.19 15:35

V Praze za 9t…to buď vůbec ráda, že jste to sehnali, jako fakt.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 20.06.19 15:39

My bydlíme :). Prostě musíme bydlet v nájmu :nevim:. Taky 9 000, 2kk. Nábytek vlastní.

beruska9
Extra třída :D 11252 příspěvků 20.06.19 15:39

Tak je to docasne, jsi studentka :nevim: My byli na kolejich, to bylo teprve bydlenicko :mrgreen: Na dlazdice hod rohozku a mas klid :nevim: Navzdy tam nebudes…nicmene pokud se s pritelem neumite shodnout na standardu bydleni, tak mate potencialne docela problem do budoucna.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama