Byl nevěrný s prostitutkou

27
21.5.17 19:53

Byl nevěrný

Ahoj holky, potřebuji se s něčím svěřit a vlastně i poradit. Před 3tydny jsem zjistila, že mi byl přítel nevěrný s prostitutkou. Nejdřív zapiral, nakonec vyšlo najevo že za ní byl dokonce 3×. V posteli jsme nikdy problém neměli, vše bylo fajn. Proto mě to tolik zaskočilo a ačkoli se snažím mu odpustit, pořád mám v sobě tak šílený vztek že se to ani nedá vydržet. Nemůžu se na něj chvílema ani podivat. Slíbil že se to opakovat nebude, že toho moc lituje, nechtěl mi ublížit apod.. Opravdu jde vidět, že je mu to hrozně líto, ale já se s tím nemůžu srovnat. Nejhorší pro mě je, že za cca měsíc jdu rodit… Jak by jste řešili takovou situaci? Předem díky za všechny odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11468
21.5.17 19:55
@lesleys píše:
Ahoj holky, potřebuji se s něčím svěřit a vlastně i poradit. Před 3tydny jsem zjistila, že mi byl přítel nevěrný s prostitutkou. Nejdřív zapiral, nakonec vyšlo najevo že za ní byl dokonce 3×. V posteli jsme nikdy problém neměli, vše bylo fajn. Proto mě to tolik zaskočilo a ačkoli se snažím mu odpustit, pořád mám v sobě tak šílený vztek že se to ani nedá vydržet. Nemůžu se na něj chvílema ani podivat. Slíbil že se to opakovat nebude, že toho moc lituje, nechtěl mi ublížit apod.. Opravdu jde vidět, že je mu to hrozně líto, ale já se s tím nemůžu srovnat. Nejhorší pro mě je, že za cca měsíc jdu rodit… Jak by jste řešili takovou situaci? Předem díky za všechny odpovědi

ještě jsi tu nezmínila důvod, proč to udělal, který by ti samozřejmě měl sdělit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
21.5.17 19:59
@lesleys píše:

hm a tak hlavně jestli použil kondom - měla bych reálný strach z pohlavních nemocí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
21.5.17 20:00

Nejdřív jediná odpověď byla nevím, pak že chtěl zkusit něco jiného. Ano ochranu zaplatpanbuh použil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
21.5.17 20:01

Stalo se mi to same, jak kdybych to psala ja pred rokem, byla jsem ale asi v 9 tt a dozvedela se, ze me podvedl s prostitutkou. A aby toho nebylo malo, dozvedela jsem se to tak, ze od ni chytil kapavku :pocitac: slo o oralni sex-ona jemu..
Nooo a to jsme opravdu mely krasny vztah :think: sama to nechapu…
Preji ti hodne sil :hug: :hug: :hug: je to strasne :srdce:
Me uz tady spinka miminko, a asi to mnohe nepochopi, ale pritely jsem opravdu odpustila, ale stalo to opravdu hodne sil :kytka:

• Citovat
  • Upravit
49241
21.5.17 20:03
@lesleys píše:
Nejdřív jediná odpověď byla nevím, pak že chtěl zkusit něco jiného. Ano ochranu zaplatpanbuh použil

a věříš mu to? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
21.5.17 20:05
@lesleys píše:
Nejdřív jediná odpověď byla nevím, pak že chtěl zkusit něco jiného. Ano ochranu zaplatpanbuh použil

těsně před tvým porodem chce experimentovat z čisté rozežranosti?? aby si zkusil něco jiného? nezlob se, ale to je fakt sr*áč :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
21.5.17 20:05

Kontaktovala jsem přímo ji, řekla mi to, jelikož jsem věděla že on to popre. @jdukolem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16392
21.5.17 20:06
@jdukolem píše:
hm a tak hlavně jestli použil kondom - měla bych reálný strach z pohlavních nemocí
:nevim: tak to by mela mit realne spousta zen kdyz se manzel vraci,,z prace,, akorat u zakladatelky se to provalilo.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
21.5.17 20:06
@lesleys píše:
Kontaktovala jsem přímo ji, řekla mi to, jelikož jsem věděla že on to popre. @jdukolem

tak aspoň že tak, stejně bych trvala na tom at si jde na testy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
21.5.17 20:07
@jahuhudka píše: :nevim: tak to by mela mit realne spousta zen kdyz se manzel vraci,,z prace,, akorat u zakladatelky se to provalilo.

ano.. v podstatě ano… nikdy nevíš a tím, že se to provalilo je zakladatelka v podstatě ve výhodě, že o tom ví, že její muž měl rizikový styk s prostitutkou… bohužel je kupa žen které to neví no.. a co to s tím má společného?

Příspěvek upraven 21.05.17 v 20:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27

@jdukolem tak to každopádně je, vůbec bych nevěřila že něco takovyho udělá a zrovna teď. Hodně mě to mrzí hlavně kvůli tomu že udělal něco, díky čemu mohl ztratit rodinu… Co pro něj tedy potom znamename…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane

Je to hrozné a je to debiil ale musím se přiznat že tohle bych asi odpustila spíš než kdyby měl milenku normálně

• Nahlásit
  • Citovat
49241
21.5.17 20:09
@lesleys píše:
@jdukolem tak to každopádně je, vůbec bych nevěřila že něco takovyho udělá a zrovna teď. Hodně mě to mrzí hlavně kvůli tomu že udělal něco, díky čemu mohl ztratit rodinu… Co pro něj tedy potom znamename…

přeju ti hodně sil abys to dokázala zvládnout co nejlépe pro tebe i to malé… at už to znamená cokoliv vše bude stát hodně sil - bohužel tebe která jsi nic nezavinila :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
21.5.17 20:11

Moc ti děkuji :hug: snad se s tím nějak poperu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu