Dovolená, kdo ji platí?

21.5.17 15:03

dovolená kdo ji platí?

Dobry den..
Chtela bych vedet vas nazor.. ziju sama s dcerou je ji cerstve 18 let ja pracuji a vse platim tak jak mam zvladame to -) pritel ma dceru kterou nema u sebe je hudebnik s tim ze 2 az 3 meice nevydela az tak moc zije v uvozovkach u rodicu
Takze chodim s pritelem 9mes,,po 4 mesicich prisel navrh zda bych nejela spolecne s jeho rodicema na dovolenou rekla jsem ze nevim a jeho rodice no to by bylo na miste abys jela,,rekla jsem ze uvidim ale ze ted bude hodne vydaju ja i dcera,,co se tyce toho ze dcera chce bydlet sama takze setrila na 30tis kauce noveho bytu atd,,,dal si plati vse co je potreba,,nadhodila jsem tedy priteli jak to teda bude s tou dovolenou,,rekl ze vse na pul a ze on bude met penize pouze pro mne,.tak sem mu rekla ze by nas nikdy nenapadlo aby jsme jeli bez penez ale ze me vadi jak to nadhodil a kdyz uz jsme u toho tak ze se mi nelibilo ze teda chce abysme jeli na dovolenou a rekl ze chce pulku na cestu ubytovani,,cekala jsem jinej pristup a to takovej ze rekne jako chlap hele to zaplatim ale penize tam nak museme dat dohromady spolecne,,dotklo se me ze vypustil z huby ze pro me penize mit bude ale pro ní ne, ma za sebou uz dve zeny s kteryma zil u rodicu,,kdyz jsem mu rekla svuj nazor ze me by nikdy nenapadlo rict to co rekl on a ze vubec neberu zda je moji dceri 17 nebo ted uz 18 a zije semnou a jeho dceri 7 let ze proste v tonhle je beru na stejno dostane neco jedna dostane i druha,, po tom partner otocil a rekl ze to vse zaplati,,rekla jsem ze nechci,,ze si pripadam jak naka špína nezodpovedna,,,podotykam i kdyby rekl hned ze zacatku ze to zaplati stejnak bych mu treba zaplatila celou cestu,,a uz vubec bych nejela abych cekala kdo nam co koupi,,,ted spolu zijeme ja platim vse sama,,po par hadkach a rozmluvach mi rekl ze na nej musim pomalu a ze chyba je v tom ze sice ma zasebou dve zeny ale zil snima u rodicu tim chtel naznacit ze asi neví jak se vede domacnost a ze se teda asi ma platit vse spolecne t, jestli za 6mesicu mi dal 4 tis tak je to hodne a od minuleho mesice da treba 200 300,,ted udelal nakup za 3tis s tim ze ted musim jeste vydrzet ze musi setrit na dovolenou,,a pak uz to bude jiny,,jeste jsem cekala gesto kdyz ted budu mít narozeniny ze rekne zaplatil jsem apartman i pro vas ale to neudela protoze se ptal na velikost prstu,–))vubec nevim jak to probehne ze normalne pojede jeste kdyz snama zije,,jako ze s dcerou odjedou a ja s moji dcerou budem doma a jeste mame cekat az on se neco nauci,,,me to mrzi protoze ja jsem v tomhle jina,,napriklad pristi tyden budem mít u sebe jeho dceru protoze je nemocna a ja automaticky jsem zrusila smneny sve druhe prace abych sní mohla bejt doma mam totiz dve prace,, a jelikoz on doma bejt nemuze tak sem automaticky udelala gesto jako zenska od detí,,,dost me to mrzi a fakt nevim jaky pohled na to mam met,,muzete mi napsat vase nazory?,dekuji predem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.5.17 15:12

A on bydli s Tebou nebo u rodicu? Jestli u rodicu, tak je jasne, ze nemate spolecnou kasu a zaplatila bych to za sebe a za dceru. Urcite bych mela dost penez I s sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
21.5.17 15:13

Myslím, že když málo vydělá, nemá jezdit po dovolených, když na to nemá… Radši makat a odpočívat jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 15:15

Je u nas uz 4 mes,,ale i kdyz byl u rodicu tak jim nic neprispival a penize ma pro sebe,, jemu je 34 let a me 37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
21.5.17 15:15

Já bych ráda řekla názor, ale nerozumím oč tu běží, ten text v úvadu je zcela nesrozumitelný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3391
21.5.17 15:16

Proč byste měli jezdit na dovolenou s rodičema?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 15:16

Jde tu o to -) ze ted s pritelem zijeme a nevim jak mam zareagovat na to ze si odjede se svou dcerou na dovču a my s moji dcerou zustaneme doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 15:18

@sendysendy Hlavne bych si s nim vyjasnila finance pred tim snazenim o dite.
Dovolena je to posledni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Konnny
@Konnny píše:
Proč byste měli jezdit na dovolenou s rodičema?

protoze tak jezdej kazdy rok-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70085

@sendysendy No a jak bys chtěla reagovat? Buď chceš jet s dcerou s nimi a pak to sobě a dceři zaplatíš nebo nechceš a pak zůstanete doma :think: a jinak já bych tedy s rodičema někoho, kým vlastně pořádně ani nebydlím, nejezdila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8098
21.5.17 15:20

@sendysendy Abych pravdu řekla tak tomu moc nerozumím :think: Bydlí 4 měsíce u tebe a nepřispívá nic? Ty se mu budeš starat o nemocnou dceru? To jako proč? U rodičů nepřispíval, tedˇsi vezme k tobě nemocnou dceru ale dma s ní budeš ty… Dovolená taky asi nebude, takhle se asi nedomluvíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 15:21
@j.a.n.i1 píše:
@sendysendy No a jak bys chtěla reagovat? Buď chceš jet s dcerou s nimi a pak to sobě a dceři zaplatíš nebo nechceš a pak zůstanete doma :think:

jo to mas pravdu,,ale ja vse tahnu sama,,,kdezto on tak mozna svoje cesty do prace a alimenty,,kdyz jsem mu rekla po 2mes zda mu neni studno ze vse tahnu ja a ze kdyz dva spolu chtej zit tak se musime starat oba,,tak mi rekl ze na nej musim pomalu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70085
21.5.17 15:23

@sendysendy No, tak ať si dál bydlí u rodičů… ale rozhodně bych mu nechtěla být vděčná za zaplacení dovolené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 15:23
@arinecka píše:
@sendysendy Abych pravdu řekla tak tomu moc nerozumím :think: Bydlí 4 měsíce u tebe a nepřispívá nic? Ty se mu budeš starat o nemocnou dceru? To jako proč? U rodičů nepřispíval, tedˇsi vezme k tobě nemocnou dceru ale dma s ní budeš ty… Dovolená taky asi nebude, takhle se asi nedomluvíte.

za dobu co semnou zije zda mi dal 2000tis??a ze tenhle mesic udelal nakup za 3tis,,,nechci si stezovat ale spis poradit co mam delat a zda je to normalni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57459
21.5.17 15:24

Nerozumim textu. ty mas platit za sebe a dceru. je fuk jestli je dospela nebo ne, proste neni jeho, ona ma sve rodice. zbytek je na nich, ldo co bufe finamcovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama