Byly jste spokojené s těhotenskou poradnou v porodnici Krč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 13:18
Byly jste spokojené s těhotenskou poradnou v porodnici Krč?

Ahoj holky,
jak jste byly spokojené s těhotenskou poradnou v Thomayerce? Začala jsem tam teď na konci těhu chodit a mám z toho takové smíšené pocity. Všechno bylo honem honem :nevim:. Čekala jsem detailní popis toho, jak bude vše probíhat. Místo toho chtěli rychle moč, rychle tlak, zeptali se na pár otázek, tumáš balíček, honem do kabiny, obleč si sukni z balíčku :lol:. Ani jsem nevěděla, jestli mám jít z kabiny pak rovnou k doktorce nebo čekat až si mě zavolá :roll:. Těšila jsem se tam, protože můj gynekolog je takový morous :D a místo toho bych zase nejraději chodila k němu, protože jsem z té poradny taková zmatená. Jsem poprvé těhotná a tak je všechno nové… Možná to moc řeším, ale zajímá mě, jestli měla některá z vás podobné pocity :)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Thomayerova

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14209 příspěvků 25.04.19 13:23

Mne to tam přišlo v pohodě, naopak jsem byla rada, ze to odsejpá. Příště už budeš vědět co a jak a budeš víc v klidu

Laurie
Kecalka 443 příspěvků 5 inzerátů 25.04.19 13:24

Ahoj, já tam chodila v listopadu a dalo se to :) někdy se dýl čeká, maximum bylo asi tři hodiny.
Zas někde nedělaj ani tu prohlídku, ale jen tu kontrolu u sestry a monitor. Takže z tohohle hlediska myslim dobrý. Vždy mi dělala prohlídku a myslim ob kontrolu utz.
Tu sukni si vem i na další kontrolu :)
A šestinedělí tam je co do pokojů asi TOP. Max dvoulůžkové pokoje a wc je vždy součástí, ne na chodbě.

Caboverde
Kecalka 294 příspěvků 25.04.19 13:27

Do Krče bych rodit nešla. Bydlela jsem poblíž a mám tam zkušenost s gynekologickou operací. Chtěla jsem se u nich naivně registrovat i jako těhotná, ale když jsem viděla ten přístup, tak jsem raději zvolila menší mimopražskou porodnici, kde jsem byla v rámci možností spokojená. Chodím ale na soukromou gynekologii a jsem, co se týče nároku na zdravotní péči a jednání s klientem/pacientem, poněkud náročnější. Státní zdravotnictví se mi ekluje.

Caboverde
Kecalka 294 příspěvků 25.04.19 13:29

Nejlepší je chodit i na poradny těsně před porodem přímo ke svému gynekologovi. Ovšem musí na to mít patřičně vybavenou ordinaci.

la_amanita
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 25.04.19 13:33

Taky jsem tam byla v úterý poprvé, a docela se mi tam líbilo. Šrumec byl, ale to se dá v tak velké porodnici čekat, ale všichni tam jsou milí a v pohodě, to mé nátuře vyhovuje, žádné zbytečné stresy. Mne tam má doktorka nahnala o týden dřív, než jsem byla původně objednaná, kvůli velkému miminku, ale v Krči mě uklidnili, právě i tím přístupem žaves. Informací bylo v jednu chvíli přehršel, ale já nemám problém se zeptat a ujistit, když si nejsem jistá, co dělat. Už se tam celkem těším na příští týden, nestačila jsem si doprohlédnout tu výstavku historických přístrojů a nástrojů.

Bubla_Bučková
Kelišová 6284 příspěvků 25.04.19 13:36

Chodila, dvakrát… Štvalo mě, že nedělali monitory, až od ukončeného 38 :roll: porodila jsem před prvním monitorem. Balíček jsem nedostala, do ruky sukni. Příště ji neměla a řekla že vyhodila a dali mi bez řeči novou. Kdo se neptá nic se nedozví :nevim: odpovídali mi slušně na veškeré dotazy. Porod taky dobrý, občas narazíš na blbou káču, ale druhej den je tam jiná. Objednávali mě na čas, super parkování mimo areál zdarma. U mě zvítězila vzdálenost. Představa, že se hodinu kodrcam do slavného Podolí, na porod čekají 4 další rodičky… Tady každou chvíli někdo píše, že rodil sám.. Já taky :mavam:

Ravy
Povídálka 37 příspěvků 25.04.19 14:02

Já tam rodila a chodila do poradny. Přístup sester super, doktorka jedna naprosto příšerná, poslala mě domů i s rozbíhajícím se porodem s vysvětlením, že si nemám vymýšlet, žádný kontrakce byť pravidelný nemám, naštěstí pak už jsem ji neviděla, na oddělení nechodila. Az na tuto jednu doktorku super. Jiná vše vysvětlila, byla milá. Oddělení šestinedělí dobrý až na laktační poradkyni, mě vůbec nesedla.

sakota
Kelišová 5774 příspěvků 25.04.19 14:12

A co bys chtela vic? maji tam naval, pokud te neco zajima, zeptej se. Na me byli vsichni hrozen mili, jak a poradnach, tak u porodu. Zkusenost z minuleho brezna. Pan doktor na poradnach byl takovy studeny cumak, moc me nebavil, ne moc sdilny (ale profik, to zas jo) a pak jsem ho mela i u porodu (respektive po porodu, jen dosel zkontrolovat poraneni a placentu, rodila jsem jen s PA) a to byl uplne jak jiny clovek, takhle po nocni a cisari, co delal, kdyz me prijimali: hrozne milej, veselej, samej vtipek - oproti poradna fakt nebe a dudy. Fakt se ptej! Budou mili a na vse odpovi. :)

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 25.04.19 16:23

Jezisi kriste hlavne tam nechod rodit. Reznici a neschopove pokud porod nebude probihat dle knizni podoby

katintheBOx63
Kecalka 293 příspěvků 25.04.19 17:35

Sem se tam taky registrovala. Mam to kousek od domu a i to prostredi mi vyhovovalo nejvic. Ja musim mit na sve veci klid a hezke kolem, jinak mam nervy :lol: Zatim jsem spokojena, jak s přístupem objednávání na vyšetření tak i s gynekologickou pohotovosti, kde jsem uz jednou byla řešit urgent stav. Doufam, že i další vyšetření a pak porod budou ok. Je pravda ze jsou celkem rychlí, ale mne to vyhovuje nemam rada zbytečné řeči - spíše ať vyšetří co je potřeba a na rovinu řeknou co a jak je.

Váš příspěvek
Reklama