CAR podzim 2019

Anonymní
21.10.19 09:19

CAR podzim 2019

Omlouvám se, že prozatím anonymně, ale jde o osobní téma. Rozhodli jsme se, že je již čas vyrazit pro miminko do caru. Je tu někdo, koho to teď na podzim také čeká? Na sdílení pocitů, informací… Klidně můžeme založit uzavřenou skupinu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
kveta112
21.10.19 17:18

Ahojky

Ja chodim do Gennetu ted od leta, ale zatim sama vysetreni. Jinak je to tam fajn. Jsou dusledni. Ztratila jsem rok v jinem Caru a nic moc.

• Citovat
  • Nahlásit
kveta112
21.10.19 17:21

Gennet

Zatim mam za sebou hormon. profil - hodne vysoky prolaktin, zpusobuje mi ho prolaktinom, nepruchodne vejcovody zjisteno az v Gennetu a ted cekame na vysledky genetiky, to bude az v listopadu. Ve stredu jdu na konzultaci. Tak to vidim asi spis az na pristi rok. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
54
21.10.19 18:02

Zdravím, já chodím do Sanatoria Art, a opravdu si nemůžu stěžovat, teď v říjnu jsme postoupili 2.IVF a momentálně jsem po ET a čekám na výsledek.. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 09:33

@Pettulla Ty jo, tak to držím :palec:, ať to klapne. Kdy budeš testovat?
@kveta112 Tak to jsou docela zásadní věci. A jak je možné, že to za rok v tom minulém caru nezjistili? Kam jsi chodila?
Já jsem v caru již byla před asi 6 lety. Máme od nich už jedno dítko, ale rádi bychom další. Problém žádný zjištěný nemáme, ale opět to už dva roky nejde, tak jsem usoudila, že asi jiná cesta nebude. Už jsem objednaná a začátkem listopadu jdu na první konzultaci.

• Citovat
  • Nahlásit
1805
22.10.19 10:31

Ahoj, ja uz rok chodim do Gennetu (Letná) k pani doktorce Roznickove :D.
Ted v rijnu jsem podstoupila prvni ivf a v sobotu jsem byla na ET, tak cekam jak to dopadne :D

Kazdopadne znama chodila na jinou kliniku x let a zadny vysledek, tak prestoupila do Gennetu a hned po prvnim vysetreni ji zjistili, ze ma alergii na lepek, tak podstupuje lecbu a pak znovu zkusi IVF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
22.10.19 12:31

Já byla na ET 14.10. Takže jsem teď 8 dní po ET.. A testovat nevím kdy budu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
22.10.19 13:35

Ahojky já chodím do Gestu. Už mám za sebou všechna vyšetření. Vše v pořádku, ale dnes jsem podstoupila průchodnost vejcovodů a bohužel mám funkční jen jeden.
Zítra jdeme na IUI, tak uvidíme. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 14:02

@Pettulla Jé, tak to už bys klidně mohla. Já minule testovala 9 dní po ET a už jsem měla pekného ducha. Tak ať to vyjde :potlesk:. A cítíš se nějak?
@mis.13 :palec: Tak ať vyjde. Já jsem minule měla 6iui a nic. Tak přemýšlím, že teď už je přeskočím a půjdeme rovnou do ivf. Ještě mám tedy variantu ketů, ale těm moc šancí nedávám, tak už s nimi raději rovnou moc nepočítám.

• Citovat
  • Nahlásit
391
22.10.19 15:05

@kveta112 ahoj a ke komu chodíte v gennetu? Taky chodíme :wink: 👏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kveta112
22.10.19 17:01

@Saja13 Ja chodim k doktorce Kadyrove. Prijde mi fajn. Imunolozka a geneticka taky fajn.

• Citovat
  • Nahlásit
kveta112
22.10.19 17:03

@peta1003 To je bomba, take bych rada byla tak daleko. Ja chodim asi 3 mesice. Zatim vse blbe, vejcovody, mikroadenom v hlave

• Citovat
  • Nahlásit
1805
22.10.19 17:10

@kveta112 to utece jako voda :) u me je blbe zase imunita…brala jsem kortikoidy a nepomohly, tak tech chodim na kapacky a snad to pomuze :D
Kam chodite na kliniku?
A co udelaji s tim mikroadenomem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
22.10.19 17:55

@kveta112 aha tak tu neznám a chodíte do gennet Letná? Vůbec netuším o koho jde :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
23.10.19 13:32

@mis.13 ahojky, taky chodím do Gestu. Ke komu patríš? IUI jsem postupovala dvakrát, ale nepovedlo se. Každopádně ti držím palce, ať Vám to vyjde. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat