Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
GOLFI - dík za shrnutí… je mi líto, že to nevychází zatím… řekli vám možnou příčinu?????
Já už mám po 3 IUI… bezúspěšně samozřejmě… i když MUDR. chtěla zkusit 6 IUI ale nás už to neba čekat… tak tohle prostě zkusíme… byla bych ráda, kdyby to šlo taky rychle.. prostě at se něco něje už
http://www.myfantasyworld.de/…s/engel9.gif anělíček a padající hvězdička.. pro nás pro všechny holky,,, pro to "naše štěstíčko - možná štesíčka že jo
Ty jsi si píchala ty injekce sama??? Ježiš… vleže nebo jak??? Já bych strašně chtěla aspon to pero… ale asi ho nedávají každý že jo?
Ahojky kočičky,
Pusíku, máš pravdu, že ikdyž jsou naši sebelepší. Naše bude naše. Je pravda, že takový to hromadný uklízení na zimu a zvelebování na jaře bylo hrooozný ![]()
Golf držím palce ať mršule brzy dorazí a můžeš jít na KET já na ní taky pořád čekám a pěkně mě to štve. Pokaždý když mě zabolí bříško tak běžím na záchod a ono pořád nic!! Je to k vzteku.
Blani, taky jsem chtěla pero naštěstí mi Dr. dal na výběr buď pero nebo injekce do svalu. Takže radši jsem si připlatila. Ale i na tom peru když jsem vyděla tu jehličku
tak jsem se zhrozila, myslela jsem že bude menší!!! Takže alespoň bude mít manžel možnost konat na mě fyzický násilí
A do jakýho CARU chodíš? Mě dělali h. profil atd. hned na záčátku pak jsme byli na 3 IUI a teď před IVF my nic nedělali. Jo genetiku my taky nedělali. A 13.11. jedem na imunologii.
No já půjdu do sanusu do HK, zatím mám za sebou teda IUI, manžel spermiogram,, nic víc… takže asi bude zač. cyklu ten hormon. profil… pak nevím,,,
u mě je problém, že manžel je doma tak max. 1 x týdně, pak teda pátek a víkend.. ale přes týden moc ne… tak z toho mám děsnej strach, jak si to budu píchat sama ![]()
Blanino,
injekcí se neboj.Já si píchala i před IUI menopur a ten byl horší.Musela jsem sama naředit a pak měnit jehlu.Na IVF jsou ty léky už trochu modernější a praktičtější:-)
Příčinu,proč se mi embrijka nechytli,mi nikdo neřekl.Prostě se nechytnou a nikdo neví proč.
Jestli si to pamatuju dobře,tak druhý den cyklu jsem si jela pro injekce a nabrali mi hormony,pak jedenáctý den cyklu na UZ a znova mi brali hormony.A pak už následovala jen injekce pregnylu a odběr.
Tak hodně štěstí všem a pište,pište!!!Je fajn,že v tom nejsem sama.
U mě mrcha ještě stále nedorazila,čekám,čekám…
AHOJ kočky,
konečně je tu pátek. Mě čeká oslava babiččiných 85 narozeniny a mých 34 . To bude akce horor. Musím zítra dopoledne vyrazit k babičce a přichystat oslavu. Chelbíčky , jednohubky , obložený mísy. To by ještě šlo, ale pak to sezení s rodinou. Je to náročný. Děda má 89 je skoro hluchej, tak se všichni přeřváváme, židovská škola hadra. A do toho moje sestřenic, obě jsou skoro stejně staré jako já, Obě mají jednu princeznu, 1,5-2 roky a Obě už jsou znovu těhotné. Ach jo. Ani vám nemusím líčit své pocity, když poslouchám jejich manžílky jak se neustále pošťuchují kdo z nich bude mít kluka , nebo další holku. Ani jedni si to nenechali říct a neustále to probíraji. Mám je ráda a vím že to nedělají schválně, ale děsně mě tím ubližujou. Bude to náročný vydržet zítra až do konce a nebulet. To pak v noci asi bude horší.
Blani myslím že ti udělají hormonální profil a podle něho naplánují stimulaci. Co se týče pera tak ti ho určitě nabídnu. Dávají na výběr myslím vždycky. Fostimon je bez doplatku , ale do svalu. Na pero se doplácí ale je to pohodlný a vážně jde jen o tu první inejkci a pak už je to v pohodě. Neboj zvládneš to .
Pusíku, no to doufám, že mi ho nabídnou, sice to je asi darda za něj vid,,,, koukala jsem a podle počtu těch jednotek,,,, až 7000 stojí
, no snesla bych klidně i ty injekce do svalu, jen mít tu nějakou sestřičku, co by mi je píchala,,, i když jsem někde četla, psala to nějaká MUDr. , že prý po tom peru je větší úspěšnost,, tak nevím,,,
Přeju ti hezkou oslavu, at to tam nějak zvládneš a nebud smutná a neplakej jasný,, taky se vám jednou povede ![]()
Ahoj holčiny,
Pusíku, přeju ti všechno neeeej, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky a brzy v bříšku mimíska a samozřejmě krásnou oslavu a slzičky jen z radosti né ty ze smutku.
Neboj brzy se to povede - jednou se přece to štěstí musí otočit i k nám všem. ![]()
Blani, mě Dr. taky nabídl výběr buď Fostimon nebo Puregon (pero) a já doplácela 2 500,– a mám 2× 900 UI doufám, že nebudu muset přikupovat. Jenže ta ošklivá mršule pořád ne a ne přijít!!!!!
Golf, držím pěsti ať dorází co nejdřív. Je to k vzteku viď?
MAUFI,, takže ty čekáš na mrchu abys začla stimulovat?? CHápu to dobře?
jo jo, až to dostanu tak pojedu na UZ a dají mi injekci s postupným uvolňováním a budou mi kontrolovat hormony a dělat UZ a pak mi řeknou kdy si začnu píchat ten Puregon a po cca 14 dnech dostanu Pregnyla a bude odběr vajíček. Takže po tom co to dostanu tak asi měsíc do odběru a pak ET a to hrozný čekání ..... Jen doufám, že budeme vědět výsledky do Vánoc. Byl by to krásnej vánoční dárek (nebo taky zkažený Vánoce) ![]()
našli vám nějaký problém Maufi.,,, kolik ti jestli s emůžu ptát a dítko máte??? Mě je 31, a mám skoro 9 letou kočičku doma už................ no já budu chodit do sanusu do HK , a četla jsem že to tam jde taky docela rychle… genetický test y a imunologii ti dělali?
aha, takže hned nezačneš píchat puregon???? No mám v tom fakt „BORDEL“
snad to všechno jednou taky pochopím ![]()
Vůbec žádný problém nám nenašli, já jsem v pořádku a manžel má taky spermijky v pořádku ani genetiku ani imunologii nám nedělali, ale 13.11. jedem na imunologii. Je mi 23 a tohle by byl náš první uzlíček ![]()
Taky jsem v tom měla bordel, myslela jsem, že se pícha 2 DC, ale máme dlouhý protokol a ten je delší o tu injekci, kterou mi píchnou v Caru a ta se postupně uvolňuje. Pusík, musel píchat každý den a pak ještě ten Puregon, takže jsem na tom dobře - dostanu jen jednu a pak dva týdny budu čekat.
No tak aspon něco.. to je fajtn,, a podle čeho určují ten protokol??????
ahojky,
nevím podle čeho to určují. Moje kamarádka měla anovulační cykly a měla krátký protokol, takže jsem myslela, že ho budu mít taky (když nám nezjistili příčinu nepl.) ale Dr. mi dal dlouhý.