Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Taky nebudu komentovat. V pátek mne řekli, že těhotenství se nevyvíjí v 10 TT. A ty jdeš na potrat. Fakt nechápu spravedlnost.
Co bych za to dalo, čekat zdravé dítě
![]()
@werajsik jsme na tom stejně. Nejhorší je, když musíš podstoupit revizi kůli mrtvému miminku a takováhle **** před tebou dobrovolně zabije své dítě
edit admin: vulgarismy
@Anonymní píše:
@zudina odvoz si zajistím. Do této doby jen ležím, protože je mi hodně zle, takže budu určitě ležet i ten den a klidně i ten další.
Já vím, že mě za to hodně odsoudite, ale já jinak nemůžu. To miminko nemam rada už teď. Vůbec nechci mít další. V podstatě mě do toho natlacil i manžel. Pokud řeknu, že jsem potratila tak to skousne. Říct, že je to zamljle se nojim, když by pro mě jel něco by se v nemocnici dozvěděl.
Manzel se to jednoho dne dozvi a tobe se rozpadne vztah. A dobre ti tak.
@AudiH diky, ale dle příspěvků zde se bojím napsat neanonymne. Meda už mám vybranou, urcite chci soukr kliniku. Proč bych Ti měla psát do sz?
Pokud mas manzela jen do postele a neumis s nim resit situace a potize zivota, tak to asi k nicemu s tebou neni
ja bych zvazila, zda se nyni nejedna o nejakou hormonalni rozladenost… Neukvap se a rozhodne to necin sama!!!
@Anonymní píše:
@AudiH diky, ale dle příspěvků zde se bojím napsat neanonymne. Meda už mám vybranou, urcite chci soukr kliniku. Proč bych Ti měla psát do sz?
opravdu to řekni manželovi, přestaň aspoň lhát, jak se ti s tím bude žít? Udělej to už i pro tebe to bude lepší, nebo mu z kliniky napiš podstoupila jsem interrupci - nejsem bohužel připravena, nebude se bavit, ale pravdu si zaslouží, věř mi
![]()
@Claire00 potrat jsem nepodstoupila, ale chápu, že je to těžké, také jsem těhotenství neměla snadné, zdravotní komplikace, a nikdo mi dítě nedoporučoval, ale zvládla jsem to, a jsem na sebe opravdu pyšná
@Anonymní píše:řekni mu to, bude si ti lehčí žít
Trochu jsem nahlodana to říct aspoň manželovi.
Když už jsi byla 2× na potratu, tak co chceš pro boha ještě vědět??! Sama máš zkušeností víc než dost. Po třetí to bude teoreticky úplně stejné jak v předchozích dvou, ne??!
A jsi naprostá slípka, která jako antikoncepci používá potraty! Fakt se styď a doufám, že tě manžel kopne do ***. Nic jiného si nezasloužíš!
edit admin: nevhodný výraz
Zakladatelko, než se dopustíš tohoto krajního řešení, zavolej nebo napiš na krizovou linku např modrá linka- 608 902 410 nebo 549 241 010. Proberou tam s tebou tvou situaci, prijde mi, ze máš nejake panicke stavy, pomuzou ti ziskat nahled. Da si s nimi psat pres skype. Nabizeji i psychol. pomoc. Nepodstupuj potrat takhle zbrkle, dej sanci se srovnat.
@Anonymní píše:
Trochu jsem nahlodana to říct aspoň manželovi.
To je dobrý nápad. Popiš mu své pocity, nejsi na to sama.
Nebojis se, ze se jedna o nejakou hormonalni pomatenost? Neco jako laktacni psychoza po porodu? Ze udelas nevratne rozhodnuti, ze zabijes zivot? Sver se manzelovi, treba ti pomuze.