Čekání na MS ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Equinka
Povídálka 42 příspěvků 11.08.09 13:40
Čekání na MS ...

Ahoj všem,
psala jsem v jiném tématu, jak čekám na MS, taky jsem testovala, projížděla spoustu vašich příspěvků a stejně mne nic neuklidnilo. Čekání je prostě hrozný!!!! Jste na tom někdo podobně? Já čekám pořád, až ve čtvrtek jdu k dr.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
EvHu
Extra třída :D 12738 příspěvků 11.08.09 14:00

Ahojky, to já čekám už rok a každej měsíc je to stejný :cry:

Denny
Echt Kelišová 8041 příspěvků 11.08.09 14:01

taky jsem v klubu ,,šílenců,, :lol:
testovat mám 19.8. a mám pocit, že mě do té doby raní mrtvice :roll: :lol:

equinko, ty máš zpoždění, nebo má ve čtvrtek normálně přijít?

Equinka
Povídálka 42 příspěvků 11.08.09 14:05

Denny, já mám zpoždění 8. den. Já vím, nic moc. Ve čtvrtek jdu k doktorovi. Ty máš testovat… to znamená, že jsi po tranferu? Držím palce…

Denny
Echt Kelišová 8041 příspěvků 11.08.09 14:07

equinko, 8 dní , nic moc??? a ty jsi ještě netestovala????? 8O 8O 8O 8O ................ :lol:
To já bych byla schopná od prvního dne zpoždění :lol: :lol: :lol:
Já byla na IUI, takže čekám, čekám......... :wink:

Equinka
Povídálka 42 příspěvků 11.08.09 14:07

Aha, už to vidím, po inseminaci. Tak to jooo, držím palce! Já už to vzdala, absolvovala jsem jich snad 100, ale ty jsi JINÝ případ :o)

Denny
Echt Kelišová 8041 příspěvků 11.08.09 14:09

to mi ani neříkej, já si tak nějak myslím, že si jich vychutnám všech šest hrazených pojišťovnou. Jiný případ asi nejsem, nebo spíš jsem - ten beznadějný :roll:
A vy máte za sebou co ( jestli se můžu zeptat :wink: )

Equinka
Povídálka 42 příspěvků 11.08.09 14:09

popravdě - testovala :o( 3.DPO odpoledne negativní, dnes ráno taky negativní. Sakra.
Ale naděje umírá poslední :o)

EvHu
Extra třída :D 12738 příspěvků 11.08.09 14:12

Jejda holky nestrašte…tolik transferů?
Denny, na tebe jsem nakukovala do diskuze, tak přeji hodně štěstíčka. Neboj, testování se dočkáš…i když já bych testovala okamžitě druhej den :lol:
Nás to asi taky čeká, protože se jinak nedaří… :(

Denny
Echt Kelišová 8041 příspěvků 11.08.09 14:12

počkej, 3DPO je třetí den po ovulaci, myslíš třetí den jako od očekávané MS?
No z diskuzí vím, že někomu se třeba // ukážou až po týdnu zpoždění. :roll:
Chápu tě, že je to na palici, já zpoždění normálně nemívám. Stalo se mi to 2× a hrozný zklamání, že to nebylo těhu. Brala jsem to jako dost blbej vtip od svého těla :twisted: :roll:

EvHu
Extra třída :D 12738 příspěvků 11.08.09 14:13
Equinka píše:
popravdě - testovala :o( 3.DPO odpoledne negativní, dnes ráno taky negativní. Sakra.
Ale naděje umírá poslední :o)

Koukla jsi se pořádně třeba i za hodinu na test? :) Někdy se ukáže jen malý stín za dlouhou dobu.

Equinka
Povídálka 42 příspěvků 11.08.09 14:13

Začala jsem 1991 v sexuologické poradně - průkopníci tam dělali inseminace, jediný UZ byl na Karláku v nemocnici :o) Pak se otevřela poradna v Motole, tak tam jsem chodila 10 let. 3× IVF, neustále IUI, hormony v pořádku, imuno v pořádku, endokrin. v pořádku, laparoskopicky vše v pořádku… No nic, tak naposledy jsem tam byla 2006 v létě, zaplatila jsem natvrdo stimul. léky a doma se dozvěděla, že se rozvádím … tím to zkončilo. Teď si jen říkám, že by byla pěkná náhoda a satisfakce, do toho „vlítnout“ :o)

Denny
Echt Kelišová 8041 příspěvků 11.08.09 14:14

já už jsem ponaučená z minulého cyklu. Měla jsem falešné // po Pregnylu, takže teď moc dobře vim, že dřív jak 14 den prostě nemá cenu testovat. A na druhou stranu, jsem vlastně ráda, že to vim. Ušetří mi to peníze za testy, nervy a tak. Takhle si prostě jen v duchu odškrtávám dny v kalendáři a těšim se na toho 19 :wink:

EvHu
Extra třída :D 12738 příspěvků 11.08.09 14:16

Jejda Eq, to je hrozná doba…bych byla asi šedivá a blázen :roll: Máš toho za sebou hodně, jen mě uniká, kde je teda problém, když jsi v poho :(

Equinka
Povídálka 42 příspěvků 11.08.09 14:16

Ano, máš pravdu, 3. den zpoždění :o)
S tím podrazem vlastního těla to říkáš dobře. Blbě se to snáší, co? Já mám cyklus jako hodinky 25. Až na letošní léto. Původně jsem to totiž viděla tak, že bych teď už byla 11tt. Ale to už by test fakt nelhal :o)))
Jak dlouho se snažíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >