Poradna duly
Jana Čurdová
Tak mě ho dr doporučoval i do krku
právě jako jeden z mála vhodných a účinných ![]()
Oni ti doktoři si někdy trochu protiřečí…mě ho zase nedoporučila. Asi budeš mít nejlepší zkusit tyhle přírodnější varianty a když to nezabere tak jít do toho bioparoxu nebo do něčeho co ti poradí tvoje mudra.
ráda bych se k vám přidala. Termín porodu mi (zatím jenom podle internetu) vychází na 4.července. K doktorovi jdu až 24.11 - ach jo, já to snad nevydržím. Pořád se sleduju, jestli je všechno OK - no zatím snad ano. Je to pro mě poprvé, tak jsem ze všeho celá vyjukaná.
Příspěvek upraven 13.07.10 v 16:54
Nativa - vítej…a neboj, pro mě je to podruhé a sleduju se taky
Myslím, že je to normální a když dosáhneme 12tt tak zas budeme čekat na triply a strachovat se atd…pořád je něco. O děti se bojíme celý život ![]()
Ahojky,
Peťo koukej mazat k dr. určitě bude všechno v pořádku.
Jé to se nám to tady hezky rozrůstá. Já se ještě k dr. neobjednala ale napravim to co nejdříve.
jdu holky na 15.30..ale jdu k memu jen do jiné ordinace a sestra říkala že budu muset počkat
Peťo, a máš křeče? Když jsem potrácela, měla jsem stahy…jestli jen krvácíš, nemusí to nic být
Tak se drž ![]()
Všechny vás zdravím letňátka, ![]()
také jsem z května 2010 a jak už zmiňovala Petrucha, Petra-lovosice je zakladatelkou naší diskuse, a vždycky bude tak trochu také naše. Myslím Peťko, že teď je s tebou celé emimino!!! Přejeme ti hodně pevné nervy, sílu a bobískovi ať se drží a nepustí, protože ho tady na světě čeká spousta lásky. Fakt buď silná kočko… bude dobře!!! ![]()
Ps: holky já musela, už se nebudu plést… přeju příjemné blitíčko (tak za 2-3 týdny)
![]()
A bach na virozy… řádí to jak černá ruka!!!
Peťo, tak nám pak dej vědět. Kouknu z domova
Budem držet pěsti.
My jsme byli s manžou na obídku (pracujeme spolu) tak jsem si skočila ještě nakoupit a pro testíky, tak odpoledne zkusím. Myslím, že už nemusím čekat na ranní moč ![]()
Jdu si uklidit kancelář a pojedem dom. Zalezu si do tepla a nic nebudu dělat, začíná mě bolet v krku, tak to nechci nechat rozjet ![]()
ahojky všem dekuji za podporu, tak mimčo tam asi zatím je na uzv videt bylo, má 2 mm, musím jen ležet, jak serozkrvácím tak boužel, utrogestan mi zvýšil na 2-1-2..a askorutin 3×2,tak mi držte palce at to překonáme a vydržíme
Tak uff, aspoň že tak. Tak pěkně do postele a prcek to určitě zvládne ![]()
Petruš odpočívej co to jde a vůbec nemysli na to,že by to mohlo dopadnout špatně.Moc držím palečky ![]()
no zítra bude doma tomáš-manžel s malou, a večer si jí odvezou tcháni, pak si jí zase veme toáš za 2 dny, a pak dojede segra..snad to dáme..do nemocnice se mi nechtelo..i když mi to nabídl…tak páá..dekuji všem