červenec 2010

382
7.11.09 13:17

červenec 2010

Ahoj holky, tak zakládám nové téma. Jsem na rizikovém a potom, co jsem už o jedno mimi přišla, mi nahání hrůzu cokoliv, co by mohlo mimi nějak ohrozit…(prostě asi hormony)…ale nemam si s kým popovídat, protože kamarádkám to ještě nechci říkat, když ještě nejsem na konci třetího měsíce a stát se může cokoliv.. Tyhle diskuze poskytují alespoň trochu anonymity…Přijďte si povídat o tom, co prožíváte…o vašich starostech, nočních můrách, ale i tajném těšení se na miminko :-)Těšim se na Vás :hug: …Paddy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.11.09 13:22

ahojkyyy, tak jsem tuuu, k dr jdu tedy příští týden, ale to čekání je úmorné, zvlášt po dvou nevydařených těhu…ty už máš první KO za sebou??a kdy ti vychází TP??nepřihlášená Teru…

• Nahlásit
  • Citovat
382
7.11.09 13:41

Ahoj :-) ,tak tě vítám :-) ..kontrolu mam za sebou v půlce pátého týdne ( byla tam asi jen dutinka..) Dr mě hlídá kvůli předchozímu potratu, takže na další utz jdu na konci šestého týdne.Předběžný termín porodu podle poslední MS mam kolem 10. července…tak tam snad konečně úspěšně dojdeme ve zdraví… na krvi jsem byla už dvakrát kvůli nárůstu HCG… Taky mam strach, aby se mimču dařilo a nedopadlo to jako minule..už se nemůžu dočkat další kontroly,ale zároveň se bojim :oops: …taky mam pořád nutkání se pozorovat..minule mi totiž uplně vymizely příznaky a já potratila…no…a co ty? jak ti je? po duši i po těle… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
7.11.09 13:51

Ahoj holky,

tak jsme z července 09 vyhlíželi nové červencovky a už je to tady :palec:

Tak držíme palečky, ať je vše ok a užívejte si, hrozně to uteče a budete mít uzlíčky u sebe!!!

Aduě a Luky - červencovky 09 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
7.11.09 14:04

Děkujeme :-) budete nás chodit navštěvovat? :oops: radit, uklidňovat a tak? bylo by to moc fajn :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10091
7.11.09 14:14

Jééé, vida, červenec 2010, taky už jsem vyhlížela :wink: Tak přeji všech pohodové těhu, užívejte si, odpočívejte a spěte do zásoby, bude se to hodit :lol: Týjo, to je fakt mazec, že už je to víc jak rok…
Já sem občas asi nakouknu, protože jsem baba zvědavá, tak mi to nemějte za zlý :lol:
Tak ještě jednou přeju, ať vám všecko dobře dopadne a uvidíte, jak rychle to uteče :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
7.11.09 14:24

No paráda, jsem se konečně dočkala, vyhlížím tu červencovky už přes týden.
Takže děvčátka přidávám se k červencovkám O9 a přeji krásné a pohodově těhu a v červenci krásný dětičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
7.11.09 15:20

Paddy-není problém, určitě na vás budem jukat:) a pokud bude něco akutního, tak můžete písnout… Určitě Vám s holkama rádi poradíme, uklidníme a tak:)) Teda pokud budem schopni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
7.11.09 15:40

ahojky

mužu setaky přidat??..vyhlížela sem už dlouho, ale bála sem se založit protože sem zakládala kveten 2010..a boužel..ale po 1 ms se nám opet zadařilo,mám 1 díte,toto je 5 tehu..tak snad to výjde, tp mi vychází na 14.7, k dr jdu 19.11..v 10 hod,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1346
7.11.09 16:20

Ahoj holky.
Bych se tedy s dovolením přidala :-)
Ještě tedy nevím jestli mi porod vychází na červenec.K doktorovi jsem se nedovolala,takže se k němu teprve budu objednávat.Menstruaci jsem měla mít asi před týdnem a včera mi test ukázal slabou druhou čárku :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10766
7.11.09 16:22

Ahojky,
tak se jdu taky přidat :wink: Vyhlížím červenec už dlouho..... TP mi vychází 9.7.
Od dr mám zatím potvrzenou jen dutinku, ale věřím, že bude vše ok. Jedno dítko už mám, viz. metřík, takže to beru všechno už tak nějak líp, ikdyž občas plaším…Další KO mám 12.11. tak doufám, že mimi poporoste a bude vidět víc :wink:
Obě dětičky se nám podařili první měsíc snažeí hned po vysazení antiko, tak jsem se ani moc nenačekala a jsem za to ráda…nejsem moc trpělivá :lol: :wink:

Hezký víkendík :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7340
7.11.09 16:35

ahoj zdravím červencovky 2010, jsem také z červencovek 2009 a dneska ráno jsem si říkala že jsme touhle dobou zakládali téma,, jestli budou další červencátka a už je to tady :dance:
všem vám držím moc palce, a opravdu těhotenství stráááášně rychle uteče, a bude mít u sebe ty uzlíčky, já nevěřila když mi to všichni říkali, a teď mi to přijde už strááášně dávno :lol:
občas na vás juknu 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23317
7.11.09 16:36

Ahojky, taky bych se ráda přidala, zatím jsem teda u dr. nebyla ale na testíku se objevila druhá slabá čárka. Podle poslední MS mi vychází termín 13.7.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
491
7.11.09 16:40

Ahojky holky, nakukuju k vám z diskuse červen 2010, ale jelikož mám termín na konci června/začátku července 2010, tak je celkem možný, že budu spadat k vám…

Paddy: Neboj, uvidíš, že všechno bude v pořádku, já jsem loni také o miminko v 7+2tt přišla, tak teď jsem pořád jako na trní a mám ze všeho strach. Hlavní je na to nemyslet, psychika hraje totiž důležitou roli, vím, že se to lehce řekne, také na to pořád myslím....., ale musíme si říkat, že co bylo - to bylo, teď je to jiné těhotenství. Také jsem hned od začátku na rizikovém a beru 1-1-2 Ultrogestan na udržení. Na potvrzení těhu jsem byla v 5. týdnu a byla na ultrazvuku taková krásná bublinka a za týden už krásně ťukalo srdíčko…, takže vše je na nejlepší cestě. Mě také doktor hodně hlídá a kdyby byl sebemenší problém, hned mu mám volat.

Teru: vítám tě také mezi těhulkami a neboj, všechno bude určitě v nejlepším pořádku, držím pěstičky :-)

Petra.lovosice : také tě moc vítáma přeji hodně štěstíčka

Werča, Hannyck, MisaN: gratuluji ke // :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
7.11.09 16:43

jéé holky červenec bude jiste dost silnej mesíc..ješte příjdou tři holky o kterých vím že taky našly svoje // :lol: ale nebudu bonzovat :lol: a werča už je tu taky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama