Cestovní postýlka - jakou?

7368
23.12.09 16:41

Cestovní postýlka - jakou?

Ahojky,
prosím poradíte jakou postýlku koupit ?
Je jich moc, ale stále nemůžu najít přesně to co hledám.. :roll:
požadavky
tmavá sítka
kolečka
s patrem
průlez na jedné straně, kapsa na druhé
a jako bonus může být s přebalovákem, ale na tom netrvám :lol:
a cena nejlépe max do 1500,–Kč
za rady, typy a odkazy díky moc
a všem přeji krásné svátky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
23.12.09 16:45

Mám tuto , jen ten přebalovák tam není. Závěsné lůžko je kratší a zbytek vyplňují dvě přihrádky na serepetičky. Měli jsme jiv obýváku 5m, teď máme klasickou ohrádku, chtěla jsem něco většího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
23.12.09 23:06

Jo, přesně tu, jak má Čičinka, máme taky. Splňuje všechny tvé požadavky. ;) Jen jsem do ní teda přikoupila matraci, protože se mi zdá být bez ní tvrdá :( Ale to je asi u všech stejné. Tak dobré pořízení!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
24.12.09 09:05

holky díky za typy a krásné Vánoce :-) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
24.12.09 09:33

Tak to jsou asi vsechny cestovni tvrde, ale ja davala pod Matyska frote rychlozavinku a hraci deku z ikea a bylo to akorat mekke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
24.12.09 10:23

jj ta naše první takyx tvrdá, ale dávala jsem taky ještě a když byl starší tak už ani ne a taky se vyspal v poho.
tu koupila mamka, nějakou obyč do 1000, celkem dobrá, ale už vázne rozkládání a taška na přenos už je celá rozervaná, takže nepoužitelná.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
24.12.09 15:37

tak změna - manžel říká, že by na ní nešetřil, kor když ji budeme hodně skládat a rozkládat..
takže :think: cena do 2500,–Kč a pokud možno kvalitní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
24.12.09 16:10

co myslíte tato?
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?…
jen nikde nevidím, jeslti má otvírací bok..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
26.12.09 19:17

tak už jsem to našla, otvírací je a už je objednaná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.09 08:24

ta je krásná :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
30.12.09 22:07

tak už ji máme doma a je fakt bezvadná, doporučuji, a mylsím, že i za ty peníze super vybavená a kvalitní :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.10 12:36

Zrovna tahle se mi děsně líbí, má úplně vše, stačí dokoupit kokos matraci a je to.

Náš prcek měl problém spát v dřevěné postýlce a spal se mnou a teď spí ve vypůjčené cestovní od svých 10 měs., příště jdu jen do cestovní :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4737
28.12.12 19:25

Ahoj holky, prosím o radu, chci pořídit kvalitní cestovní postýlku. Pro prvního prcka jsme měli z bazárku, ale už po roce začala hodně vrzat a malý se zbytečně budí.

Hodně cestujeme, spí v ní u rodičů, takže využijeme dost. Chtěla bych opravdu nějakou bytelnou. Máte někdo s některou dobré zkušenosti? Děkuju za odpovědi a názory :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
28.12.12 19:35

Ahoj. Cam daily plus. Máme ji u rodičů a měli jsme ho s sebou na dovolených. Spokojená jsem moc, zatím jsem neobjevila žádné mínus. Kupovali jsme do ní další skládací matraci, ta originální je fakt málo na častější spaní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29412
28.12.12 20:18

@winyanka Máme Sally od Babypointu. Je poněkud dražší, ale opravdu suprová, bytelná, žádný vehikl. Pro úplné mimino má závěsné lůžko, převalovací pultík, hrazdičku. Lehce se skládá a rozkládá, nedám na ni dopustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama