Chci dat dítě k adopci, ale chci jej vídat

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3881
15.5.19 21:07
@Anonymní píše:
Moc Vám všem děkuji za podporu, jste zlatí .

Jo jak jsi vše zvládla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26747
15.5.19 21:43
@ladai píše:
Jo jak jsi vše zvládla

Tak díky zavedení kytiček podle anonyma, lze již na první stránce zjistit, že se jednalo o trolla, který jednou píše, že žije s ožralou a jako druhý anonym, že co by dal dítě? 8o :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1240
15.5.19 21:48

@Bubla_Bučková taky jsem si toho všimla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21681
15.5.19 22:08

Nebo ze by sama sebe chlacholila? :zed: :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27753
16.5.19 20:01
@admin píše:
Díky všem, které podpořily zakladatelku a chtějí jí pomoci. :srdce:
Zakladatelko, držím palce a píšu Vám do SZ, kam se obrátit.:hug:
Monika

tak zakladatelka se pěkně vybarvila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3881
16.5.19 23:06
@Bubla_Bučková píše:
Tak díky zavedení kytiček podle anonyma, lze již na první stránce zjistit, že se jednalo o trolla, který jednou píše, že žije s ožralou a jako druhý anonym, že co by dal dítě? 8o :nevim:

Aha tak tet sem na to koukala
Tak snad ji nikdo nic neposílal

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí