Chci dat dítě k adopci, ale chci jej vídat
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
15.5.19 21:07
@Anonymní píše:
Moc Vám všem děkuji za podporu, jste zlatí .
Jo jak jsi vše zvládla
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
15.5.19 21:43
@ladai píše:
Jo jak jsi vše zvládla
Tak díky zavedení kytiček podle anonyma, lze již na první stránce zjistit, že se jednalo o trolla, který jednou píše, že žije s ožralou a jako druhý anonym, že co by dal dítě?
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
16.5.19 20:01
@admin píše:
Díky všem, které podpořily zakladatelku a chtějí jí pomoci.
Zakladatelko, držím palce a píšu Vám do SZ, kam se obrátit.
Monika
tak zakladatelka se pěkně vybarvila
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
16.5.19 23:06
@Bubla_Bučková píše:
Tak díky zavedení kytiček podle anonyma, lze již na první stránce zjistit, že se jednalo o trolla, který jednou píše, že žije s ožralou a jako druhý anonym, že co by dal dítě?![]()
Aha tak tet sem na to koukala
Tak snad ji nikdo nic neposílal
- načítám...
- Citovat
- Zmínit