Chci žít sama, má to někdo podobně?

67
11.6.20 12:19

Chci žít sama, má to někdo podobně?

Ahoj, možná se potřebuju svěřit nebo možná slyšet, že to má některá podobne ani sama nevím… Uz jsme 4 roky sama s dítětem a mám za sebou velmi složitou minulost a trauma, se kterym jsem se do teď nevyrovnala. K psychologovi jsem chodila, ale uznal že to mám v hlavě srovnany a vlastně už se mnou neměl co řešit, jen řekl že to chce čas… Jsem stihla řekla bych že i pohledná, mám ráda zábavu, a asi jako většina i sex. Ale v čem mám problém je to, že jakmile se o mě někdo začne snažit a vypadá to vážně, například me začne více navštěvovat, jsem z toho nervózní a začnu se skládat i fyzicky (opary, virozy apod.). Takže se na to pak vykaslu, neboť zjistím, že dotyčný mi k ničemu není a cítím se líp sama se svým ditetem, neboť mám klid… Ma to někdo podobně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

839
11.6.20 12:31

Rekla bych, ze jeste nejsi na vztah pripravena. Znam zeny, ktere po rozvodu uz partnera nikdy nemely, a to proste z toho duvodu, ze ho nechtely. Dnes jsou to damy ve veku babicek…takze uz nyni jsou samy treba 30 let a ted uz na tim urcite nic menit nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2654
11.6.20 12:35

Možná by sis měla hledat nekoho, kdo se také nechce sestehovavat a vytvářet společnou domácnost, věřím, že takový muži jsou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
11.6.20 12:39
@Wilík píše:
Ahoj, možná se potřebuju svěřit nebo možná slyšet, že to má některá podobne ani sama nevím… Uz jsme 4 roky sama s dítětem a mám za sebou velmi složitou minulost a trauma, se kterym jsem se do teď nevyrovnala. K psychologovi jsem chodila, ale uznal že to mám v hlavě srovnany a vlastně už se mnou neměl co řešit, jen řekl že to chce čas… Jsem stihla řekla bych že i pohledná, mám ráda zábavu, a asi jako většina i sex. Ale v čem mám problém je to, že jakmile se o mě někdo začne snažit a vypadá to vážně, například me začne více navštěvovat, jsem z toho nervózní a začnu se skládat i fyzicky (opary, virozy apod.). Takže se na to pak vykaslu, neboť zjistím, že dotyčný mi k ničemu není a cítím se líp sama se svým ditetem, neboť mám klid… Ma to někdo podobně?

Mas trauma, se kterym ses doted nevyrovnala, ale psycholog ti rekl, ze to mas srovnane a nema s tebou co resit? Promin ale WTF? 8o

Dle toho, co popisujes, s nim mas hodne co resit a primarne bych si nasla kvalitnejsiho terapeuta…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23139
11.6.20 12:41

Já bych řekla, že až na to budeš připravená a potkáš někoho, kdo za to bude stát, tak to půjde tak nějak samo…
a buď to přijde nebo nepřijde, hlavu bych si tím nelámala. Nebudeš ani první ani poslední, která je radši sama (třeba s nějakým občasným „kamarádstvím“), protože má prostě klid ;) A není na tom nic špatného. Jsi dospělá svéprávná ženská, žij si život podle svého a ne podle toho, co od tebe někdo očekává :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
858
11.6.20 12:48

Našla bych jiného psychologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7544
11.6.20 12:48

Mně přijde, že u tebe to není úplně tím, že prostě chceš být sama a plně ti to vyhovuje. To by ses tu ani neptala, jelikož by ti nic nechybělo. Spíš mi přijde, že se pomaličku vyrovnavas s minulostí a tím, co se stalo. 4 roky není tak dlouho, zkrátka jdi dál a třeba jednoho dne uvidíš věci úplně jinak a budeš na nový vztah připravena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 16:46
@Wilík píše:

Mam to uplne stejne, az na to, ze jsem muz :mrgreen: vzdycky to nejak sabotuju. Jsem sam a stastny. Chybi jen intimita.

• Nahlásit
  • Citovat
67
11.6.20 18:17

Díky všem za odpovědi a názory ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 21:53

Já tě chápu, přestože ziji v manželství. Pro mne je zamilování hrozná energetická a emoční investice. Nenávidim ty začátky, jak je člověk vyklepanej z rande, ze sexu a všeho..nejlepší je stereotyp a klid. Možná kdybys třeba preklenula to pocatecní období, bylo by to pak uz v klidu…

• Nahlásit
  • Citovat
6571
11.6.20 22:13

Tak to snad neni povinnost s nekym zit. Vubec bych to neresila, proste si najdi nekoho, kdo to ma stejne.
Ja to tak planuju taky, na plnohodnotny vztah nemam ted cas ani energii. Takze proste zatim nekdo na posezeni, kulturu, sex, prochazky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
12.6.20 20:58
@Anonymní píše:
Já tě chápu, přestože ziji v manželství. Pro mne je zamilování hrozná energetická a emoční investice. Nenávidim ty začátky, jak je člověk vyklepanej z rande, ze sexu a všeho..nejlepší je stereotyp a klid. Možná kdybys třeba preklenula to pocatecní období, bylo by to pak uz v klidu…

Děkuju to je možná pravda, taky sem už nad tím přemýšlela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
12.6.20 21:00
@Anonymní píše:
Mam to uplne stejne, az na to, ze jsem muz :mrgreen: vzdycky to nejak sabotuju. Jsem sam a stastny. Chybi jen intimita.
Jenže si říkám že zas celej život být
@Lalelale píše:
Mně přijde, že u tebe to není úplně tím, že prostě chceš být sama a plně ti to vyhovuje. To by ses tu ani neptala, jelikož by ti nic nechybělo. Spíš mi přijde, že se pomaličku vyrovnavas s minulostí a tím, co se stalo. 4 roky není tak dlouho, zkrátka jdi dál a třeba jednoho dne uvidíš věci úplně jinak a budeš na nový vztah připravena.

Urcite na tom něco je, sama navždy žít nechci, ale prostě to nejde tak si říkám jestli vůbec ještě někdy, děkuju :smiley:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23012
12.6.20 21:11
@Wilík píše:
Urcite na tom něco je, sama navždy žít nechci, ale prostě to nejde tak si říkám jestli vůbec ještě někdy, děkuju :smiley:

Když jsem chtěla žít sama, tak jsem prostě žila sama. Rady z internetu jsem na to nepotřebovala. U tebe to bude o něčem jiném :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama