Chia shake při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VANESAKRYSTOF
Nováček 3 příspěvky 09.10.18 06:59
Chia shake při kojení

Ahoj :)
Chtěla jsem se zeptat, jestli tady nemá někdo zkušenosti z Chia shakem
i když kojí. Píšou, že je vhodný pro těhotné a kojící…Děkuji za odpověď ;)

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33485 příspěvků 10 inzerátů 09.10.18 07:30

Ahoj, chia semínka a výrobky z nich samozřejmě při kojení můžeš. Chia je potravina s vysokou kalorickou hodnotou a vysokým obsahem zdravých tuků. Takže je klidně do jídelníčku zařaď. Pokud jsi měla na mysli, že budeš na dietě, při které budeš pít jen nějaký prášek na bázi chia, tak nebuď blázen, kojení matku značně vysává a vyčerpává, potřebuješ se pořádně najíst a potřebuješ ty i dítě pestrou stravu.

vjerunqa
Závislačka 3171 příspěvků 09.10.18 08:12

Chia jsem do sebe v době těhotenství a kojení ládovala denně, takže za mne ano :)

VANESAKRYSTOF
Nováček 3 příspěvky 09.10.18 08:30
@vjerunqa píše:
Chia jsem do sebe v době těhotenství a kojení ládovala denně, takže za mne ano :)

Moc děkuji za odpověď… ;) jen mě bylo nabídnuto na hubnutí při kojení přímo Chia shake… Je to i pro děti od 2 let, tak si říkám, že by to nemuselo být nic hrozného, tak jestli někdo nemá s tímto koktejlem zkušenosti ????

VANESAKRYSTOF
Nováček 3 příspěvky 09.10.18 09:05
@vjerunqa píše:
Chia jsem do sebe v době těhotenství a kojení ládovala denně, takže za mne ano :)
@Tiger-lily píše:
Ahoj, chia semínka a výrobky z nich samozřejmě při kojení můžeš. Chia je potravina s vysokou kalorickou hodnotou a vysokým obsahem zdravých tuků. Takže je klidně do jídelníčku zařaď. Pokud jsi měla na mysli, že budeš na dietě, při které budeš pít jen nějaký prášek na bázi chia, tak nebuď blázen, kojení matku značně vysává a vyčerpává, potřebuješ se pořádně najíst a potřebuješ ty i dítě pestrou stravu.

Moc děkuji za názor :-) Máš asi pravdu, chtěla jsem se jen na to zeptat, kdo má zkušenosti s Chia shakem, psali mě, že je to vhodné pro kojící a pro děti od 2 let. Tak jsem myslela, že nic špatného to nebude. Moc děkuji :-)

Saša222
Povídálka 32 příspěvků 21.10.18 22:00

@VANESAKRYSTOF Ahoj, při kojení je ok, pokud ho zařadíš max jednou denně. Každopádně, mám jeden nový, pouze otevřený a jednou vyzkoušený (jahoda-malina, 40 porcí). Jestli máte holky někdo zájem, přenechám za půlku ceny. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >