Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
To píšeš o mě ne?
když mu to chutná a nemá zdr. problémy
já taky žeru sladký od rána do noci, normální jídlo teda taky.. když malej dostane nějakou sladkost od babiček tak se na to třepu já, že si dám taky
naštěstí to na mě neni vidět, mam dobrý spalování ![]()
Zaprvé si s ním hlavně promluv, ono když bude mít zdravý oběd a pak si dá večer dvě čokolády a během dne spoustu sušenek tak je fakt jedno že měl zdravý oběd ![]()
@Anonymní píše: Čau, potřebuju radu. Můj chlap poslední dobou pořád žere sladký, ale pořád. Má pěkný břicho, ráno vstane udělá si kafe, šup a sušenku. Pak projde byt, dojí nedojedené sušenky po dětechPak se naobědvá, spráskne pár buchet a za hodinu už zase šustí ve špajzu. Trvá to asi měsíc, cukrovku nemá chodí darovat krev. Večr je u bedny schopnej sníst dvě čokolády a docpe se křupkama(po večeři).Už mu kvůli tomu nadávám, za prvé to vůbec není zdravý a za druhý pěkně tloustne
Začla jsem mu aspoň vařit takový dietní jídla, krůtí maso s ledovým salátem a rajčatama, nebo místo přílohy šopák, abych do něj dostala aspoň nějakou zeleninu.Ono mu to chutná, ale než by si vzal sám nějakou zeleninu, vezme si raději sušenku. Chtěla jsem vás poprosit o nějaké dietní receptíky, nebo recepty na dobré saláty místo příloh. Já už nevím kam mám ty sladkosti skovávat
Nejhorší je, že nakupovat jezdí on, zakže toho vždycky přivleče tuny
Taky jsem mu začla vařit třezalkový čaj, měl by odbourávat, nevím co všechno. Nebo nevíte ještě nějaké jiné byliny? Díky moc
Možná je problém v tom, že ty do něj rveš ty dietní jídla, zeleninu, bílé maso..a mu pak chybí něco, je nedojedený..a takto to dohání..Já vařím normálně, manžel má dnes guláš s knedlíkem, pro žádné sladké mi nechodí a ani nechce..když občas máme rybu jen na másle s kaší, řve za chvlíli, že má hlad ![]()
Vzit a odbalit cokoladu je lehci, nez oloupat okurku, odjadrit papriku atd ![]()
No a takovej velkej chlap když dostane maso a salát, nejí sladké aby se zaplácal a najedl protože tohle není moc jídlo čím by se chlap zasytil, a zeleninu si nevezme tak jde po sladkým?
Manžel taky chodí na nákup a když byla v akci Milka čokoláda tak jich koupil 20! a druhý den jel pro ně znova!!! To jich teda koupil už „jen“ 10
jinak kdysi jsme se naštěstí dohodli, že sladkosti budeme kupovat vyjímečně.. no občas se nezadaří ![]()
@Lo Nee,já jsem to do něj začala rvát až když se tím začal takhle fedrovat. Vždycky se cpal sladkým, ale to co toho sežere teď už je až moc. Jinak samozřejmě vařím normálně, gulášek s knedlíkem nesmí chybět, ale aspoň občas něco zdravějšího.
@Lo píše:
Možná je problém v tom, že ty do něj rveš ty dietní jídla, zeleninu, bílé maso..a mu pak chybí něco, je nedojedený..a takto to dohání..Já vařím normálně, manžel má dnes guláš s knedlíkem, pro žádné sladké mi nechodí a ani nechce..když občas máme rybu jen na másle s kaší, řve za chvlíli, že má hlad
Taky bych viděla, že mu ve stravě chybí sacharidy…
@Loraxa píše:
Manžel taky chodí na nákup a když byla v akci Milka čokoláda tak jich koupil 20! a druhý den jel pro ně znova!!! To jich teda koupil už „jen“ 10jinak kdysi jsme se naštěstí dohodli, že sladkosti budeme kupovat vyjímečně.. no občas se nezadaří
to se musí koupit když je to akční
to ho chápu
Také si myslím, že mu chybí energie, tak ji shání pomocí sladkého. Bude potřebovat sacharidy - ale ty zdravé, tj. ve formě (ideálně celozrnných) příloh. Vrať mu přílohy, nemůžeš ho krmit jako sebe ![]()
@Anonymní píše:
@Loraxa Mě to taky se. e,páč když mlsá on, mlsají i děti a to pořád
když mlsá on mlsám i jááááá ![]()
@LadyLada Ježiši,já tak nejím, sežrala bych celý prase, říkám že vařím normálně, tohle jsem vařila asi dvakrát, nebo třikrát za 14 dní až od té doby co mu začlo něco chybět ![]()
@renda81 tak to já taky chápu… když nakupuju já tak mám plný košík jen akčního zboží.. a vždy vše 2×
mouku, těstoviny, rýže, oleje, no ale i drogérku ale tak to je potřeba že
to když vidí zas manžel tak se směje.. nosím do košíku se slovy to je v akci ![]()
Čau, potřebuju radu. Můj chlap poslední dobou pořád žere sladký, ale pořád. Má pěkný břicho, ráno vstane udělá si kafe, šup a sušenku. Pak projde byt, dojí nedojedené sušenky po dětech
Pak se naobědvá, spráskne pár buchet a za hodinu už zase šustí ve špajzu. Trvá to asi měsíc, cukrovku nemá chodí darovat krev. Večr je u bedny schopnej sníst dvě čokolády a docpe se křupkama(po večeři).Už mu kvůli tomu nadávám, za prvé to vůbec není zdravý a za druhý pěkně tloustne
Začla jsem mu aspoň vařit takový dietní jídla, krůtí maso s ledovým salátem a rajčatama, nebo místo přílohy šopák, abych do něj dostala aspoň nějakou zeleninu.Ono mu to chutná, ale než by si vzal sám nějakou zeleninu, vezme si raději sušenku. Chtěla jsem vás poprosit o nějaké dietní receptíky, nebo recepty na dobré saláty místo příloh. Já už nevím kam mám ty sladkosti skovávat
Nejhorší je, že nakupovat jezdí on, zakže toho vždycky přivleče tuny
Taky jsem mu začla vařit třezalkový čaj, měl by odbourávat, nevím co všechno. Nebo nevíte ještě nějaké jiné byliny? Díky moc