Chodí často na velkou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 07:11
Chodí často na velkou

Dobře ráno, dcera 5 let chodí asi poslední týden často na velkou. Nemá úplně průjem, tedy ne vždy, ale nikdy to není úplně tuhé, spíš tekutější. Chodí třeba 3× denně plus co je problém v noci a to třeba v 5 ráno a už pak nespí… Dřív chodila max jednou. Nic ji neboli, změnu stravy taky nemá a na doktora mi to taky úplně nepřijde. Čím jí pomoct? Koupila jsem laktobacily, pak ráno pije mléko k snídani jestli je to problém. Alergií taky na nic nemá

Reakce:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 07:31

Já bych pro jistotu k tomu doktorovi zašla. Syn trpí od čtvrtka tím samým. Ale jinak se chová normálně, hraje si, blbne. V pondělí byl ve školce a odpoledne jsem pro jistotu zašla k dětské a má být do konce týdne doma. Po celou dobu musí držet dietu, viz. žádné mléčné výrobky, mastná jídla…A to jsem si byla jistá tím, že už je v pořádku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 07:35

@Terezxx no a co ti řekla? Ona je jinak úplně v pohodě, jen prostě mi přijde, že má nějaké rozházené zažívání. Mléčné výrobky ráno má mlíko jinak ne, jogurty třeba skoro nejí. Školkou to taky nebude.

blumen
Hvězda diskuse 41925 příspěvků 05.09.18 07:41
@Anonymní píše:
Dobře ráno, dcera 5 let chodí asi poslední týden často na velkou. Nemá úplně průjem, tedy ne vždy, ale nikdy to není úplně tuhé, spíš tekutější. Chodí třeba 3× denně plus co je problém v noci a to třeba v 5 ráno a už pak nespí… Dřív chodila max jednou. Nic ji neboli, změnu stravy taky nemá a na doktora mi to taky úplně nepřijde. Čím jí pomoct? Koupila jsem laktobacily, pak ráno pije mléko k snídani jestli je to problém. Alergií taky na nic nemá

Asi viroza, meli jsme to ted taky. Vyrad vse mlecne a uprav stravu na dietni, zarad probiotika, lepsi nez jen lactobacily je treba bio kult. U nas to trvalo tyden a na bricho si stezuje i ted, dle dr i me viroza, ted to radi

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 07:49
@Anonymní píše:
@Terezxx no a co ti řekla? Ona je jinak úplně v pohodě, jen prostě mi přijde, že má nějaké rozházené zažívání. Mléčné výrobky ráno má mlíko jinak ne, jogurty třeba skoro nejí. Školkou to taky nebude.

Že má střevní virózu. Prý ikdyž dítě vypadá v pořádku a třeba i průjem už nemá, stejně může nakazit další dítě, protože to je infekční, takže minimálně týden, ať je syn doma. A v pátek si máme volat na výsledky těch stěrů.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 07:53

Jinak, dávám mu teď jen pečivo, piškoty, suchary, kuřecí maso, rýži, mrkev, banán, jablko, může i na pečivo tenkou vrstvu másla a plátek šunky. K pití neperlivé minerálky, colu, černé čaje, hroznový cukr…prostě dieta při průjmech. Přitom ho už 3 dny nemá, ale prý je nutné to dodržovat celý týden. Přitom kluci tak milují mléčné výrobky, hlavně sýr a jogurty. :zed: Včera večer jsem povolila malý jogurt a neměla jsem to dělat :oops: Takže to něco do sebe asi má a opravdu dieta zabírá.

blumen
Hvězda diskuse 41925 příspěvků 05.09.18 18:37

@Terezxx piskoty se nedoporucuji kvuli vejcum, na okraj :)

Moje chodila a chodi do skolky dal, v oddeleni neodpadnul nikdo.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 19:22
@blumen píše:
@Terezxx piskoty se nedoporucuji kvuli vejcum, na okraj :)Moje chodila a chodi do skolky dal, v oddeleni neodpadnul nikdo.

Manuál přímo od dětské :) 3. den přidat rohlík, brambory, piškoty :think:

blumen
Hvězda diskuse 41925 příspěvků 05.09.18 19:29

@Terezxx vidis a nam se prave u prujmu nedoporucovaly a je pravda, ze ji nesedely. Ale jen ustne.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 19:38
@blumen píše:
@Terezxx vidis a nam se prave u prujmu nedoporucovaly a je pravda, ze ji nesedely. Ale jen ustne.

Dětem piškoty stejně nechutnají, tak je nejí. Vůbec mně nenapadlo, že by mohly dělat problémy, když to mám takhle na papíře. Jak je možné, že jeden pediatr doporučuje a druhý naopak? :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >