Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Nadsamec píše:
Mam tu jeden nick a tato paní je vyšinutá a pronásleduje mě.Zatím
Vyšinutý jsi ty. ![]()
@Nadsamec píše:
Hele dámy, já nemůžu za to, že mi ženy padají k nohám a můžu si vybírat. Holt to je fakt: jsem vtipnej, inteligentní, poučenej, prostě OSOBNOST… A NAVÍC MLADEJ A KRÁSNEJ![]()
Tak proč tady vystupuješ jako trapný hlupák? Proč nenecháš tu svou okouzlující osobnost trochu rozehrát?
@Nadsamec koukám, že i tobě se při orgasmu uvolňuje do těla prolaktin ![]()
A komu to cpeš? Choď si proboha s kým chceš, nám je to putna. Každý má své požadavky, budiž ti přáno.
Dobrý den.
Ne, určitě ne pro pobavení, jen nevidím důvod, proč hned mazat. Navíc když nikdo nebude reagovat, pak se tohle vlákno brzy uspí samo… Nenašla jsem žádné duplicity. Jestli by to mělo být nějak spojené s tím včerejším spamem Martincasting, tak to tak z našeho pohledu nevypadá. Každopádně budu hlídat a když se výše publikovaný příspěvek objeví v nějaké další diskuzi, mažu a blokuju. ![]()
Hezký večer, Iva
@Nadsamec jeeeeee, dar od boha zenam. Dekujeme ti za tvou prizen.
@Nadsamec píše:
Hele dámy, já nemůžu za to, že mi ženy padají k nohám a můžu si vybírat. Holt to je fakt: jsem vtipnej, inteligentní, poučenej, prostě OSOBNOST… A NAVÍC MLADEJ A KRÁSNEJ![]()
A také skromnej! Skoro jako já!
![]()
@admin píše:
@alejandraDobrý den.
Ne, určitě ne pro pobavení, jen nevidím důvod, proč hned mazat. Navíc když nikdo nebude reagovat, pak se tohle vlákno brzy uspí samo… Nenašla jsem žádné duplicity. Jestli by to mělo být nějak spojené s tím včerejším spamem Martincasting, tak to tak z našeho pohledu nevypadá. Každopádně budu hlídat a když se výše publikovaný příspěvek objeví v nějaké další diskuzi, mažu a blokuju.
Hezký večer, Iva
On ale založil diskuzi, aby tu urážel ženy. Kdyby stál o normální diskuzi, tak téma rozepíše slušně.
@admin píše:
@alejandraDobrý den.
Ne, určitě ne pro pobavení, jen nevidím důvod, proč hned mazat. Navíc když nikdo nebude reagovat, pak se tohle vlákno brzy uspí samo… Nenašla jsem žádné duplicity. Jestli by to mělo být nějak spojené s tím včerejším spamem Martincasting, tak to tak z našeho pohledu nevypadá. Každopádně budu hlídat a když se výše publikovaný příspěvek objeví v nějaké další diskuzi, mažu a blokuju.
Hezký večer, Iva
Zdravím
Holky určitě myslí diskuzi na téma S ženami nad třicet nerandím. Autor byl pod jiným nickem taky kolega Nadpanic. Na to vsadím kecky ![]()