Čím nás ty reklamy krmí

1511
17.3.20 08:41

Čím nás ty reklamy krmí

To si vážně zadavatelé reklam myslí, že jsou uživatelky emimina úplně pitomé? Co se to tu pořád objevuje za „senzační reklamy“ plné absolutních nesmyslů? Nebo na to snad někdo klikáte?! To je aboslutní stoka. Ale evidentně to cílovou skupinu má, když to tu pořád je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12988
17.3.20 08:57

@Petra Star Dobrý den,

děkuji za zmínku. Tuto reklamu rozhodně nezobrazujeme na stránkách úmyslně. Vždy, pokud máte podezření na obtížnou nebo podvodnou reklamu, pošlete adminovi (nejlépe do SZ) spolu se screenshotem odkaz, kam vede. My s tím co nejdříve něco uděláme a zobrazovat už se nebude :)

Díky moc!

Josefina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15045
17.3.20 09:33
@admin píše:
@Petra Star Dobrý den,

děkuji za zmínku. Tuto reklamu rozhodně nezobrazujeme na stránkách úmyslně. Vždy, pokud máte podezření na obtížnou nebo podvodnou reklamu, pošlete adminovi (nejlépe do SZ) spolu se screenshotem odkaz, kam vede. My s tím co nejdříve něco uděláme a zobrazovat už se nebude :)

Díky moc!

Josefina

prosim vas co to placate? Snazite se nam rict, ze vy NEVITE, jake reklamy se vam tady zobrazuji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32775
17.3.20 09:53

@admin to si ale děláte srandu ne?27.2. jste tady psali, že vypnutí reklam řešíte a teď to nevíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12064
17.3.20 10:13

@Tom-Jerry ehm, reklamy do podobných bannerů nezařazují admini webu, ale ten kdo si pronajal ten prostor na stránce…

To že to obchodní oddělení neumí prodat někomu za víc peněz a smysluplnější reklamu ale za nejtupější spam taky není chyba adminů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32775
17.3.20 10:48
@Ou
@Ou píše:
@Tom-Jerry ehm, reklamy do podobných bannerů nezařazují admini webu, ale ten kdo si pronajal ten prostor na stránce…To že to obchodní oddělení neumí prodat někomu za víc peněz a smysluplnější reklamu ale za nejtupější spam taky není chyba adminů.

já nikde neřekla, že to zařazují oni, ale že psali že to řeší a dneska dělají, že najednou o ničem nevědí. A má se jim psát, že s tím něco udělají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15045
17.3.20 10:59
@Ou píše:
@Tom-Jerry ehm, reklamy do podobných bannerů nezařazují admini webu, ale ten kdo si pronajal ten prostor na stránce…To že to obchodní oddělení neumí prodat někomu za víc peněz a smysluplnější reklamu ale za nejtupější spam taky není chyba adminů.

to je nam vsem asi jasne, jak to funguje.

Cele to je o tom, ze ten prostor nemaji pronajimat zumpe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1511
17.3.20 13:07
@admin píše:
@Petra Star Dobrý den,

Díky moc!

Josefina

Hlaně se naprosto nesmyslné reklamy objevují zcela pravidelně. Pořád se někdo zázračně léčí, bohatne, atd. Evidentne sází na to, že kojící matky mají vypatlané mozky (to nemyslim vážně) a vy to sem dávate. Peníze nesmrdí, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.20 13:47

Clovek na to jednou omylem klikne a uz to tam ma furt. Ja jsem asi byla hodna, tak mam toto:
:mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1511
17.3.20 17:02

@malákráličice Ne, ja jsem na to zcela jiste neklikla a navic mazu automaticku cookies po kazdem zavreni prohlizece. Takze na normalnich webech se mi kontextova reklama objevi jen dokud to nezavru a pak zas nahodna. Ted se okno reklamy zobrazuje bile, ale pred chvili tam zas bylo, jak ma nekdo doma penize ka hromade :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15045
17.3.20 17:10

@Petra Star podivej se, dobry ad blocker ten problem vyresi. Ja musela pozadat manzela, at mi to dobre nakonfiguruje, protoze tyhle reklamy jsou fakt neco. Vubec mi nevadi ty reklamni videa, co bezi v pravem hornim rohu, dokonce na mne pusobi do urcite miry uklidnujicim dojmem, protoze je to stale dokolecka to stejne. Tak se divam, jak pani cvici, nebo jak se lakuji nehty, jak soda vycisti fakt vsechno a pod. Jedina, ktera mne z toho souboru drazdi je ta na spodni pradlo.

Mimochodem, ja na tu reklamu omylem klikla jednou a vite co jsem dostala? Varovani, ze to presmerovava na stranku z pochybnym obsahem. Doslova! Super content pro emimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1511
17.3.20 18:55

@warita Mně reklamy obecně nevadí, weby musí nějak vydělávat. Ale vadí mi, že si někdo na web dá dobrovolně takovou stoku. Pár hloupých uvěří a to jim stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12988
18.3.20 09:51

Dobrý den,

jedná se o reklamu, kterou si nakupují klienti přímo v systému bez našeho zásahu. Na takovémto principu funguje velká část internetu. Mezi partnery máme pouze prověřené reklamní systémy, i tam se ale může stát, že proklouzne reklama s méně vhodným obsahem. Tyto inzerenty můžeme dodatečně stáhnout. Jedná se o jednotky takových z celkového počtu stovek i tisíců drobných inzerentů, kteří dost často cílí jen na pár našich uživatelů a jiným se jejich reklama nezobrazuje.

Takže určitě pošlete odkaz, kam nevhodná reklama vede, a my ji velmi rádi stáhneme :kytka:

Josefina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15045
18.3.20 13:10
@admin píše:
Dobrý den,

jedná se o reklamu, kterou si nakupují klienti přímo v systému bez našeho zásahu. Na takovémto principu funguje velká část internetu. Mezi partnery máme pouze prověřené reklamní systémy, i tam se ale může stát, že proklouzne reklama s méně vhodným obsahem. Tyto inzerenty můžeme dodatečně stáhnout. Jedná se o jednotky takových z celkového počtu stovek i tisíců drobných inzerentů, kteří dost často cílí jen na pár našich uživatelů a jiným se jejich reklama nezobrazuje.

Takže určitě pošlete odkaz, kam nevhodná reklama vede, a my ji velmi rádi stáhneme :kytka:

Josefina

neni pravda. Ja na reklamy tohoto typu NIKDY neklikam, nezajima me to a stejne mi to bylo nabidnuto. Normalne mam ad block, takze me to ani netrapi.

Budto tezce netusite, jak vam funguje web, nebo nas zamerne mystifikujete. At uz tak nebo tak, je to vase vizitka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7690
18.3.20 13:15

@admin Že budete konkrétně tyto otravné reklamy řešit, jste mi psali nejméně před 14 dny. Co máme nahlašovat, když to skáče neustále při každém kliknutí :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama