Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Takže dnes na veterině jsme dostali na srst vitamíny CanVit H Maxi a to by údajně mělo omezit padání. Ty horní chlupy by v takové míře padat prostě neměly, nejspíš jí chybí nějaký vitamín a to má srst hezkou, lesk jako blesk
Na vyčesávání mi nic neporadili, prý to po směru nevyčešu ničím, jen mám zkusit jednořadé nerez hrablo a vyčesávat v protisměru růstu, aby ty chlupy „vylítaly“. Ten hřeben s „bodlinami“ nedoporučovali přesně kvůli tomu poškrábání, prý to na labradora opravdu není vhodný typ. Tak snad ty vitamíny zaberou, jinak mi už zbývá jen robotický vysavač s nonstop provozem ![]()
Máme taky labradora, vyčesávám tímhle: http://profizoo.cz/…l-6cm-fl-1ks jen to máme ve větším provedení, vyčeše se s tím toho hodně, právě těch svrchních chlupů
rukavice a to ostatní co jsme měly stály za prd…
Tak to je fakt srandovní název to musim tomu našemu hafanovi pořídit už jen kvůli tomu názvu fakt
![]()
Nejlepší e-shop, jsou to prej němčouři a fakt solidní a levný ceny a kvalitní zboží ![]()