Čištění kanálků

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.4.21 20:50

Čištění kanálku

Hezký večer, zítra jsem objednaná k zubaři, a bude mi čistit zubní kanálek. Tak se chci zeptat, jestli na tom někdo byl, jestli to bolí a co to obnáší? Jsem vyklepaná že nevím jestli dnes z toho vůbec usnu :D předem děkuju za odpovědi..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5188
18.4.21 20:54

Tak moje zubařka mi vždycky na zákroky píchá lokální umrtvení. Takže i na čištění kanálku, tím pádem to nebolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16488
18.4.21 20:59

Na zuby si bez umrtvení sáhnout nenechám, takže čištění kanálků je v pohodě. Jen pokud tam máš zánět, může to hůře zabírat. U jednoho hodně špatného zubu jsem dostala injekci dokonce dovnitř zubu, aby to zabralo pořádně. Ničeho se neboj a nenech si namluvit, že umrtvení není potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4070
18.4.21 21:08

Automaticky mi to umrtvili. Ale moji mamce je cistili bez umrtveni, taky to zvládla. Jinak mě z toho bolely koutky rtů, trvalo to přes hodinu a byla jsem několikrát, hubu dokořán :-) Taky jsem byla vyklepana, že nevím, do čeho jdu, ale nebyla to žádná velká hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13742
18.4.21 21:10

No berou se takové mini pilnicky a tema se vyškrabáváji zbytky nervu co tím vedou. Občas projede až ke kosti zkrz ten kanálek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
18.4.21 21:37
@Anonymní píše:
Hezký večer, zítra jsem objednaná k zubaři, a bude mi čistit zubní kanálek. Tak se chci zeptat, jestli na tom někdo byl, jestli to bolí a co to obnáší? Jsem vyklepaná že nevím jestli dnes z toho vůbec usnu :D předem děkuju za odpovědi..

ENDODONCIE

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
421
2.6.21 07:36

Da se to vydrzet, obcas to neprijemne zatlaci, nic prijemnyho to neni jako ostatne veskere zakroky u zubare. Chodila jsem na cisteni kanalku kazdy tyden po dobu 2 mesicu, nakonec mi ten zub odumrel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.6.22 13:53

Dobrý den, poradíte mi, kde berou na čištění kanálků a kolik to stojí? díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie