Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
dvojmatka píše:
taveňáky se sice smí, ale jsou docela svinstvo…výživová poradkyně říkala, že ani zdravej člověk by je neměl jíst…a s tím kojením to taky není tak horký…takový ty šílenosti, že se nesmí citrusy, čokoláda, oříšky, rajčata…prý alergeny…za jedno teda šestinedělí bez čokolády je zcela nemožné
a za druhé nedávno zas výzkumy ukázaly, že s alergeny by děti měly naopak setkat co nejdřív a nejlíp právě přes mateřský mlíko…tak aby si pak člověk vybral a s těma nadýmavýma věcma je to zas tak…že pokus x omyl…chce to zkusit…nějaký dítě snese i zelňačku a nějaký prořve noc po jednom blbým rohlíku
já na vánoce samozřejmě spořádala s chutí bramborovej salát plnej cibule a zalila to colou a tak jsme s dvojčatama „propařili“ celou noc
S tavenakama je to pravda, po vyzivove strance je to hruza…kvuli tavicim solim, takze by je nemli jist s hypertenzi, nemocny se srdcem, ledvinami nebo jatry…zdravy clovek, co si da jeden trojuhelnik denne, to prezije ![]()
S tim kojenim jsem sama zvedava, jak to bude…ale par probdelych noci a clovek se asi nauci co muze a nemuze jist ![]()
Mar__tanka1983 píše:
tak o skořici sem nevěděla, nicméně mi stejně nechutná a i kdyby, tak kdybysme měly jíst jen to povolené, tak tu všechny padnem hlady do jedné![]()
Je mi také celý den špatně a nemám chuť absolutně na nic. Nutím se jíst alespoň ovoce a dost pít, vodu, čaj. Vývarové polévky jsou taky docela fajn, ale když je uvaří někdo jiný, já nemám sílu stát u plotny.
Jadla píše:
Je mi také celý den špatně a nemám chuť absolutně na nic. Nutím se jíst alespoň ovoce a dost pít, vodu, čaj. Vývarové polévky jsou taky docela fajn, ale když je uvaří někdo jiný, já nemám sílu stát u plotny.
děvčata když čtu co všechno sníte, tak Vám zavídím, jsem v 22 tt a kromě čokolády a banánových donutů bych nemusela jíst nic.
Jím jen proto, abych přežila
sakra a to jsem se těšila jak si v těhotenství budu dopřávat ![]()
Jinak se zakázanýma potravinami mi doktorka řekla ať nekouřim, nepiju, vynechám kafe a taky že mám přestat projíždět internet a vymýšlet blbosti, že mimčo si řekne co potřebuje ![]()
nepřibírám, zhubla jsem zatím (13.tt) čtyři kila, což jsem ráda, že jenom to ![]()
no tak já jsem teď v 17 tt, chutě víceméně pořád nic moc, jedině snad na mandarinky, ale už 2 kila nahoře ![]()
Tak já jsem 11 TT teprve a dneska k snídani jogurt,mlíko, k obedu česnečka s chlebíkem a večer se těším na žemlovku mňam.
Taky mi teď docela chutná sladké jídlo, i když dřív jsem ho zrovna nemusela ![]()
tak to já dnes měla výbornej vývar.....tak jsem měla na něj chuť…s knedlíčky…
Já bychbyla naopak vděčná, kdyby se to ubírání na váze zastavilo a nabrala jsem opačnou tendenci, pozvolna, ale cítím jídlo a ![]()