Co jste kdy ztratily?

289
26.6.15 09:43

Co jste kdy ztratily?

Včera se mi povedla nepochopitelná věc, ztratila se mi pěkná deka ze sporťáku. Dcera ji asi skopla a já si toho nevšimla. Je tu i možnost, že ji někdo ukradl, když mi kočárek chvilku stál před obchodem. Ale to snad ne. Tak mě napadlo založit téma: Ztráty. Jednou jsem na ulici našla 100 Kč, které jsem tam o 5 minut dříve ztratila, když jsem šla do obchodu. Co se vám podařilo ztratit? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9863
26.6.15 09:48

Hm, tak já asi začnu ať ti spravím náladu :lol:

V dubnu peněženku s 9600kč a veškerými doklady :roll: Jela jsem od bankomatu pro auto do servisu, jinak v ní tolik peněz nikdy nemám. No co už :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.15 09:48

Penezenku s 3500 tis, nenasla jsem:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
982
26.6.15 09:49

Já nic moc neztratila, tedy nic důležitého. Pár kapesníků, deštníky (většinou jsem je nechala položený v autobuse) a jako malá jsem ztratila cvičební úbor jak se tomu říkalo..a to ve mě zanechalo asi nejvíc paniky :D:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.15 09:49

Já jednou ještě jako náctiletá zapomněla na gyndě kalhotky :-). všimla jsem si toho až doma :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
26.6.15 09:52

@Almira-Alm Tak doklady s peněženkou jsem už ztratila taky. U mě se tenkrát nic nenašlo, ale když ztratila kamarádka, peníze jí zmizely, ale doklady jí někdo vrátil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
26.6.15 09:52

Ztratila jsem spoustu iluzí :?

• Citovat
  • Upravit
28838
26.6.15 09:53

Já jsem taky ztratila pěknou deku ke kočárku, dodnes mě to mrzí. Taky podobným způsobem, odkopl ji nejstarší syn a já jsem si toho nevšimla. Byla fakt krásná, barvy univerzální, s kočičkou, které milují všechny děti, žádný kýč. Kdyby byla, mohla jsem ji využít pro všechny 3 další holky.
Ale jsou i horší ztráty, teď myslím ty materiální. Naštěstí jsem nikdy neztratila doklady, peněženku, větší finanční obnos, nějaké důležité věci ve škole, v práci..
Znám lidi, kterým např. vykradli sklep v paneláku, ukradli drahá kola apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
26.6.15 09:53
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4914
26.6.15 09:54

Já deštníky a spacák - vždycky jsem to nechala ve vlaku. A dvakrát mi na diskotéce ukradli mobil, protože jsem na něj nedávala pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
26.6.15 09:55

Pěkné téma na diskuzi, aspoň donutí člověka zamyslet se. Ale jak přemýšlím, tak nic tak zásadního jsem v životě (naštěstí) neztratila. Nebo si to aspoň nepamatuju.

Klasicky ztrácím, nebo spíš zapomínám - deštníky v MHD, šátky v restauracích, když se jdeme bavít s holkama a já se pak rychle balím, když se spěchá domů. Sluneční brýle na přepážkách pošty nebo bank.

Minulý týden jsem jela Pendolínem z Prahy do Ostravy a jak jsem stála a čekala na zastavení vlaku v cílové stanici, tak jsem si všimla, že nahoře někdo v úložné prostoru nechal bundu. Tak jsem toho chudáka politovala a pak mě oblilo horko, protože jsem si uvědomila, že ta bunda je moje :oops: Čekala jsem na ní asi půl roku, než mi ji slevní a já blbka bych jí nechala odcestovat do Žiliny :zed: To by mě mrzelo hodně… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
26.6.15 09:55

@mmaarrcceellaa :lol: :lol: :lol: To je mazec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7051
26.6.15 09:56
@Avena píše:
Co se vám podařilo ztratit? :)

15 let s někým, kdo si to vůbec nezasloužil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4914
26.6.15 09:56

Jo a ještě mi ukradli kolo - protože jsem ho já kráva nezamkla do sklepa…to mě štve do dneska i když už je to 8 let :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39071
26.6.15 10:00

Doklady… teda myslela jsem, že jsem je ztratila. Ve chvíli, kdy jsem si domů přinesla novou svoji a synovu občanku a řidičák, tak jsem je našla :zed: :zed:

A pak stříbrný přívěsek - kolibříka, kterého jsem dostala k 15. narozeninám. Ztratil se na dovolené v autobuse. Nechápu kam a jak zmizel (řetízek se nerozepl) a hledala jsem ho po celém buse. A protože se kolíbřík stal mým talismanem, tak jsem si ho radši nechala vytetovat, abych ho už nemohla ztratit :D

A jako malá jsem našla v odtokové strouze 500 Kč (což před víc jak 20 lety byla slušná částka).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama