Co jste ocenily nejvíce pro 3 měsíční miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 14.12.16 16:39
Co jste ocenily nejvíce pro 3 měsíční miminko?

Pěkný předvánoční večer holky :mavam:

Přemýšlím co koupit bráchovi a jeho ženě k Vánocům. Mají téměř tří měsíční miminko, a tak bych chtěla něco, co by se jim mohlo hodit, pomohlo by jim to nebo ulehčilo starost o miminko… nebo prostě něco, co jste si koupily vy, nebo jste dostali, ať už konkrétně pro sebe nebo pro miminko a nějakým způsobem seto stalo vaším každodenním neocenitelným pomocníkem :mrgreen: Například jsem třeba přemýšlela nad koupí hnízdečka pro mimčo, že by ho mohli i přenášet po domě a mimčo by furt mělo nějaký svůj prostor, ale na to už bude za chvilku asi veliký :think:
Tak děkuji za vaše nápady a postřehy! :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 14.12.16 16:41

Nejvic bych ocenila vyrobené poukázky na hlídání :mrgreen:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 14.12.16 16:42

Houpaci lehatko fisher price :palec:

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 14.12.16 16:43

Jinak jsem nejvic ocenila Ergo nositko, mit volne ruce a netahat vsude kocar, bylo k nezaplaceni a vydrželo fakt dlouho, snad do roku a kousek.

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 16:45

Já vždy ocenila plínky :mrgreen: a pak od kamarádky úžasnou huňatou deku, kterou dcerka miluje na spaní, nebo také klip na dudlík se jménem..apod :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10441 příspěvků 14.12.16 16:53

Lehatko, manducu, hrací deku :)

Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 14.12.16 16:56

Lehátko, manducu, hrací deku, zásobu plenek, pokud nekoji tak já strašně ocenila i zásobu UM.

Lendeš
Kelišová 5410 příspěvků 14.12.16 16:58

Já nejvíc oceňuju pojízdný košík. Syn v něm bývá i teď, když má 8 měsíců, přes den v něm někdy i spí.

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 14.12.16 17:01

Já byla ráda za houpací lehátko, hrazdičku a naše děti všechny 3 měly moc rády kolotoč nad postýlku. Mám jen mechanický, stačilo to.
Pokud teda víš, že nic z toho nemají. Pak samozřejmě plínky. Časem hromada bryndáků, třeba. Ono na to tříměsíční nic moc, líp se vybírá pro ty starší :D

NikysekR
Extra třída :D 10331 příspěvků 12 inzerátů 14.12.16 17:07

První syn měl na Vánoce taky tři měsíce a dostal hlavně oblečení, za což jsem byla ráda a balíky plen, a ty potěšily moc. Tchýně mu ještě nakoupila spoustu hrkátek, hraček, plyšáků apod. Ale za mě byly nejvíc fajn ty plínky.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 17:08

Plenky, sunar, nositko, lehatko a jinak ty permanentky na hlídání by ocenil snad každý :lol:

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 14.12.16 17:09

Ergonomické nosítko, například Bondolino nebo Manducu. Pokud už má, tak třeba zateplovací nosící kapsu, jde používat i jako nánožník na kočárek. Jinak nějaká frajerská látková plínka, třeba od Anavy

NikysekR
Extra třída :D 10331 příspěvků 12 inzerátů 14.12.16 17:10

Jinak hrací deka, lehátko, kolotoč,..to je všechno super, ale třeba já tohle všechno měla koupené už před porodem. Záleží, co už mají doma. Nebo ještě mě napadá třeba cestovní postýlka. Tu jsem si dokupovala až později.

Senci
Povídálka 31 příspěvků 14.12.16 17:10

Hraci deku s hrazdickou, pleny, kosmetiku pro mimco, plysak co vydava bily sum deti u toho dobre usinaji

ka2ka
Extra třída :D 12932 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 17:12
@Rakosnicek1983 píše:
Nejvic bych ocenila vyrobené poukázky na hlídání :mrgreen:
:palec:
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >