Co kupujete v Rossmannovi?

31600
23.6.13 09:59

Co kupujete v Rossmannu?

Název je jasný, co jste koupili v Rossmannovi, co jinde nemají a jak se vám to osvědčilo?
Chci se dozvědět jak pozitivní tak negativní reakce na konkrétní výrobky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31600
23.6.13 10:08

A hned začnu

Babydream:
Plíny - obstojné, nejsou supertenké, ale pro mě jako látkařku to je vedlejší, pojmou dostatečně. Jako výhodu vidím možnost ozkoušet si plínky, protože je prodávají balené po 2ks za desetikačku. Je to praktické, i když si třeba zapomenu na ven vzít na přebal nebo nějak moc rychle vypoužívám co jsem si vzala, tak nemusím kupovat celý balík plín a koupím jen 2ks

Skleničky - bio kvalita, nemají pidi sklenky, jen klasickou velikost. Je potřeba koukat na složení, třeba zahradní zelenina je z větší části mrkev, takže nic pro „zácpaře“, ale jinak to jde.
Ovocné skleničky jsou zahuštěné celozrnnou rýží, dává jim to malinko jiný šmak než je běžné, jsou neslazené

UM - překvapila mě taková skoro „krémová“ konzistence či jak to napsat, nicméně synkovi chutná, to je hlavní. Na rozmíchání musím použít vidličku, neradno protřepávat, hodně to pění

džusíky - ty jsou výborný, hlavně banán-jablko je u nás vysoce oblíbený, ale i mixy s čajem nejsou špatné. Šikovné balení v tetrapaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4108
23.6.13 10:09

Velice dobře mě překvapily ty jejich pleny, zkoušeli jsme trojky a byly uplně suprovní. Srovna bych je s Pampers premium.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4725
23.6.13 10:11

Kupuji tam kaše :-) dobrá cena i chuť ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
23.6.13 10:12

U nas vedou ty jejich stavicky. Hlavne cervene ovoce. Nasim detem strasne chutnaji ty jejich pudinky. Kupujimje stale i ve dvou letech.Um z rosmanu nam nechutna ale nechavam si pres mimibazar posilat babydrem tekute mleko z nemecka. Plinky jsou super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600

A včera jsem si koupila peeling zelený Synergen, stál pár kaček a velice příjemně překvapil, sice je v něm slavné SLS, nicméně by měl být dle informace na obalu bez parabenů.
Je v něm hodně různých kyselin, které zřejmě obstarávají tu peelingovou funkci, nemá žádné hrubé částečky, konzistence je zhruba jílovitá. Na moji smíšenou pleť ideální. Píšou používat 2× denně, to určitě nebudu, to by mě to sežralo zaživa, ale jednou za čas na okamžité osvěžení pleti dobrý.

Celkem by mě zajímaly jejich úklidové prostředky a případně jestli mají nějaké prací prostředky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263

Já tam kupuji jen linky na oči, Miss Sporty :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
23.6.13 10:17

Zkousela jsem jejich jar a byl dobrej. Jeste kupuji ty presnidavky v sacku. S tim drackem na obalu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12327
23.6.13 10:19

Kupuju tam kašičky jediný co mi syn jí hlavně tu stracatelu a za super prachy a ještě ty jejich skleničky velký od 11.m ty mi taky jí jinak žádný už nechce a taky za super prachy…Jinak přímo ty jejich výrobky nekupuju ani teda v dm nějak sem jim nepřišla na chuť…(měla sem z DM balzám na vlasy děsný a pak pro malýho těl. mlíko a taky děs) takže kupuju osvědčený věci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
23.6.13 10:25

Já kupovala kaše, sem tam koupím ten jejich pudink v těch kelímcích :pankac: a ty ovocné tyčinky a pro sebe proteinové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2332
23.6.13 10:47

Tak já nedám dopustit na jejich značku kosmetiky RIVAL de LOOP - používám denní i noční krém s Q10 a je super. Mám citlivou pleť, nesnesu jen tak něco, hodně mi vadí parfemované krémy, ale tenhle je skvělej. Je srovnatelný s Nivea Q10, ale cena úplně někde jinde - nedávno jsem ho kupovala v akci pod 80Kč. A od stejné značky kosmetické odličovací ubrousky, používám denně - po odlíčení klasickým mlékem ještě celý ksicht přelíznu tímhle ubrouskem. Bere dobře i oční make-up, takže ideální na cestování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
23.6.13 10:55

Taky kaše.. Jsou levný a dobrý. Příkrmy mají dobrý, ale posuzuju to já, malá nejedla nikdy žádný, ale zkoušely jsme je. Dřív super akce na Pampers. Jediný co mě štve je že síť prodejen není až tak hustá. DM je všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PajinkaT
23.6.13 11:01

Přidávám se, že tam kupuji nejvíce ty kaše, jsou výborné chuťově a za super cenu.. :) Plenky tam moc nekupuji, občas ty příkrmy. Ale s Rossmannem jsem moc spokojená.. :) škoda, že obchodů není víc.. :( to by potěšilo.. :) Např. v Jindřichově Hradci at nemusím dojíždět do ČB.. :)

• Citovat
  • Nahlásit
5166
23.6.13 11:05

Holky, mohlyby jste uvádět i ceny, když si je víte u daných výrobků? děkuju moc ;) Já teda nakupuju v Dm, ale je tam čím dál tím víc draho, tak bych zkusila i Rossmanna. Děkuji. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
23.6.13 11:06
@lyrica píše:
Já kupovala kaše, sem tam koupím ten jejich pudink v těch kelímcích :pankac: a ty ovocné tyčinky a pro sebe proteinové.

Taky tam kupuju proteinové tyčinky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat