Co na šílenou zácpu v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 119 příspěvků 22.02.18 18:38
Co na silenou zacpu v tehotenstvi?

Ahojky, poradite mi prosim co Vam pomohlo na zacpu v tehotenstvi? Jsem v 10+0 a vyzkousela jsem snad uz uplne vsechno :zed: Dekuji :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8488 příspěvků 22.02.18 18:41

Lactulosa a glycerinove cipky

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2033 příspěvků 22.02.18 18:42

@NatalieSofie hrusku? Svestku? Presnidavku?

Anais
Kelišová 5429 příspěvků 28 inzerátů 22.02.18 18:44

@NatalieSofie já celé těhu trpěla až do objevení šaratice, ohřát 1 dlc ráno na lačno a během dne se dostaví účinek :mavam:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 22.02.18 18:48

Švestkový džus ráno nalačno, psyllium nalačno, nebo namočit večer sušené švestky a ráno vypít a sníst. Zvýšit příjem tekutin, probiotika, lactulosa.

rthmart
Nováček 10 příspěvků 22.02.18 18:48

Na akutní zácpu používám 250ml zaječické hořké a vymačkaný citrón. :kytka:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 22.02.18 18:53

Mně v nejhorším pomáhalo vypít tak půl litru plnotučného mléka. Jo a dlouhodobě pak pomáhala laktulosa na „měkčí bobky“. Ale ta mi zabrala až tak za 10 dní.

vertunka
Závislačka 4020 příspěvků 22.02.18 18:56

Psyllium.

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 62887 příspěvků 22.02.18 18:58

Velmi mi pomáhala vločková kaše. Každý den čerstvě uvařená, plný talíř.

terinka4444
Hvězda diskuse 64650 příspěvků 22.02.18 19:01

Hele, nic, byla to hrůza. Zase ale při porodu doktor řekl tlačit do konečníku jako na velkou..to jsem měla nacvičené a šlo to raz dva, na jednu kontrakci čtyřkilové dítě venku :mrgreen: co pomáhá, to dal doktor mně, protože já vždycky po velké krvácela, tím tlačením mi rupaly cévky, takže krom ascorutinu na zpevnění cév Magnosolv, brala jsem dva pytlíky, on totiž hořčíkem se nedá předávkovat a ve větším množství způsobuje průjem. Tak to u mě úplně ne, jen u ostatních, ale by to po něm výrazně lepší. Zkus to říct na gyndě, až půjdeš na kontrolu. Je to úmorné.

lisma
Závislačka 3086 příspěvků 22.02.18 19:02

Tiež mám problémy 8o Zaberá mi kombinácia veľa pohybu, veľa tekutín, veľa vlákniny (zelenina + psylium) a na striedačku švestky alebo pálivé feferonky :mrgreen:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 22.02.18 19:04

Akutně mi pomáhá vypít tak skleničku až dvě hruskoveho dzusu od relaxu :lol: a jinak dlouhodobě psyllium ;)

chs.jasmin
Kelišová 6747 příspěvků 22.02.18 19:19

Hodně pomáhají čípky, ale asi pokud tím ted hodně trpíš, tak porid irigátor v lékárně - mě hodně pomáhaly domácí klystýry a nedám na ně dopustit dodnes. :palec:

hospodki
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 22.02.18 19:33

Lactulosa, každé ráno a cca za týden jsem začala pěkně pravidelně. Nic jiného nepomohlo -zajcicka, vláknina, hodně zeleniny jim, pravidelně cvičím…

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 22.02.18 19:53

@lisma palive feferonky můžu doporučit. Jen je to zážitek i druhý den :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

Reklama