Reklama

Co na šílenou zácpu v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 22.02.18 18:38
Co na silenou zacpu v tehotenstvi?

Ahojky, poradite mi prosim co Vam pomohlo na zacpu v tehotenstvi? Jsem v 10+0 a vyzkousela jsem snad uz uplne vsechno :zed: Dekuji :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10048 příspěvků 22.02.18 18:41

Lactulosa a glycerinove cipky

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 22.02.18 18:42

@NatalieSofie hrusku? Svestku? Presnidavku?

Anais
Kelišová 5577 příspěvků 23 inzerátů 22.02.18 18:44

@NatalieSofie já celé těhu trpěla až do objevení šaratice, ohřát 1 dlc ráno na lačno a během dne se dostaví účinek :mavam:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 22.02.18 18:48

Švestkový džus ráno nalačno, psyllium nalačno, nebo namočit večer sušené švestky a ráno vypít a sníst. Zvýšit příjem tekutin, probiotika, lactulosa.

rthmart
Nováček 10 příspěvků 22.02.18 18:48

Na akutní zácpu používám 250ml zaječické hořké a vymačkaný citrón. :kytka:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 22.02.18 18:53

Mně v nejhorším pomáhalo vypít tak půl litru plnotučného mléka. Jo a dlouhodobě pak pomáhala laktulosa na „měkčí bobky“. Ale ta mi zabrala až tak za 10 dní.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 22.02.18 18:56

Psyllium.

Anna766
Hvězda diskuse 68950 příspěvků 22.02.18 18:58

Velmi mi pomáhala vločková kaše. Každý den čerstvě uvařená, plný talíř.

terinka4444
Hvězda diskuse 67118 příspěvků 22.02.18 19:01

Hele, nic, byla to hrůza. Zase ale při porodu doktor řekl tlačit do konečníku jako na velkou..to jsem měla nacvičené a šlo to raz dva, na jednu kontrakci čtyřkilové dítě venku :mrgreen: co pomáhá, to dal doktor mně, protože já vždycky po velké krvácela, tím tlačením mi rupaly cévky, takže krom ascorutinu na zpevnění cév Magnosolv, brala jsem dva pytlíky, on totiž hořčíkem se nedá předávkovat a ve větším množství způsobuje průjem. Tak to u mě úplně ne, jen u ostatních, ale by to po něm výrazně lepší. Zkus to říct na gyndě, až půjdeš na kontrolu. Je to úmorné.

lisma
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 22.02.18 19:02

Tiež mám problémy 8o Zaberá mi kombinácia veľa pohybu, veľa tekutín, veľa vlákniny (zelenina + psylium) a na striedačku švestky alebo pálivé feferonky :mrgreen:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 22.02.18 19:04

Akutně mi pomáhá vypít tak skleničku až dvě hruskoveho dzusu od relaxu :lol: a jinak dlouhodobě psyllium ;)

chs.jasmin
Kelišová 7415 příspěvků 22.02.18 19:19

Hodně pomáhají čípky, ale asi pokud tím ted hodně trpíš, tak porid irigátor v lékárně - mě hodně pomáhaly domácí klystýry a nedám na ně dopustit dodnes. :palec:

hospodki
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 22.02.18 19:33

Lactulosa, každé ráno a cca za týden jsem začala pěkně pravidelně. Nic jiného nepomohlo -zajcicka, vláknina, hodně zeleniny jim, pravidelně cvičím…

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 3 inzeráty 22.02.18 19:53

@lisma palive feferonky můžu doporučit. Jen je to zážitek i druhý den :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >