Co říkáte "kauze" prezidenta s Macinkou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
33632
18.5.26 08:30
@Veveří píše: Více

Ok. Ostatní už to napsali i za mě, tak už nebudu reagovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1552
18.5.26 13:01

Já to vůbec nemůžu sledovat. Občas na mě vypadne nějaká zrůdnost jako,,paraziti" nebo Ševčík. A přiznám se, že to nezvládám. Je mi z toho šoufl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2788
18.5.26 13:16
@pajina88 píše: Více

V příštích volbách to vidím na koalici s Kubou, ten má dost velké podnikatelské zájmy a potřebuje být u zdroje. Bohužel opozice to Babišovi velmi ulehčuje, v ODS si ještě Kupka nevšiml, že je předsedou a Fiala zase naopak, že jím už není, Rakušan už celkem nudí a Grolich zatím má tu dovednost, že během hodinového rozhovoru neřekne vlastně vůbec nic, o předsedovi topky vím jenom to, že má 3 jména, jinak je absolutně neviditelný…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15954
18.5.26 13:44
@Veveří píše: Více
A tak hlavně, že všechny podmínky splňuje Andrej.  :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39199
18.5.26 16:00
@Zumpa píše: Více

Předchozí prezidenti, to byli rozhodne uprimni a moudri filozofove spojujici narod a bojujici za zajmy nasi zeme. 8)
Zeman prazdnej nebyl, to ne, ten byl vecne plnej, becherovky minimalne. :P

Příspěvek upraven 18.05.26 v 18:06

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33632
18.5.26 16:07
@Edna-Bedna píše: Více

a jak nás pěkně stmeloval s Čínou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3616
18.5.26 16:24

Pan prezident nám dnes běžel v Běhu za svobodu na památku politických vězňů a lidí poškozených komunistickým režimem To je opravdu eklhaft. Vždyť aktivně a rád sloužil systému, který ty lidi do kriminálu zavíral.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33632
18.5.26 16:29
@884135 píše: Více

Eklhaft ne, ale taky to nevidím jako vhodné v jeho postavení a vzhledem k minulosti. Právě proto, že to zbytečně vyvolává reakce podobné tvojí a i když to může být prezentováno jako symbol toho, že se od své minulosti a minulého režimu distancuje, tak to prostě nevidím jako dobrý krok. Ale ničemu to neublíží, neškodí, ostudu to neudělá. A taky si myslím, že kdyby neběžel, určitě by se našli lidi co by hned hulákali proč ne? Dal by tím aspoň najevo, že se distancuje, ale to on ne!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33632
18.5.26 16:31

Na druhou stranu, je fajn mít po letech prezidenta v kondici, prezidenta, co se nekymácí a div že nepozvrací korunovační klenoty v přímém přenosu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3616
18.5.26 16:36
@adresa píše: Více

Jen to, že uběhne kilometr a neomdlí či má dobře zastižený vous a vlasy nestačí na na kvalitní výkon mandátu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33632
18.5.26 16:40
@884135 píše: Více

Jistě, ale já o jeho kvalitním výkonu prezidentské funkce zatím nepochybuju, kdežto u Zemana jsem žádné kvality neviděla, naopak, a tím, že byl věčně pod parou, to jen korunoval.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3616
18.5.26 16:43

Pavel udělil záštitu festivalu Meeting Brno, který pozval sudetské Němce. Skvělé. Doufám, že se jednou také pojede podívat do Lidic a Ležáků.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33632
18.5.26 16:53
@884135 píše: Více

Ten spolek zastupuje lidi, nebo potomky lidí, co byli kdysi vyhnáni ze Sudet.
Prezident dal záštitu festivalu, který, jednoduše řečeno, chce spojovat lidi. Pozvali ten spolek.
Jak tím, že prezident dal záštitu tomu festivalu, uráží Ležáky a Lidice, jak tím snižuje památku obětí těch zvěrstev co se tam stala?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3616
18.5.26 17:00
@adresa píše: Více

Ve významné části populace, především starších lidí tu je hořkost z válečného období. Je to pořád citlivá otázka, citlivé téma. V Brně za nacistické okupace zahynulo na popravišti v Kounicových kolejích mnoho českých občanů. Ať si sudeťáci dělají sjezdy v Německu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42546
18.5.26 17:09
@884135 píše: Více

Lidé, kteří zažili válku jsou starší než 80 let a většinou byli malé děti. Podporu vyjádřili i Tugendhatovi potomci, potomci sira Wintona, některé děti, které zachránil, …
Zřejmě jsou jejich rodiny zasaženější, než většina těch, co pořvává v médiích.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová