Reklama

Vytrhnutí zdravého zubu - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wenatka
Kecalka 276 příspěvků 14.04.18 05:36
co s tim? vytrhnuti zdraveho zubu

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jde o moji maminku, hrozně ji Bolel zub tak ji ho zubař proste vytrhnul s tím ze je spatnej, ve finále tomu zubu nic nebylo, žádná omluva nic a ze ji udělá novej, ale bude to stat 14tisic, ted tam byla a ze ji udělal nejakej provizorní za kterej chtěl 13tisic a zarok ji ho predela a za to prý bude chtít dalších 14tisic, jenže moje maminka je strašné hodna takže mu nic neřekla. A já to prosté nechapu on ji vytrhne zdravej zub ještě k tomu vepředu a ještě za to chce skoro 30tisic? Zajímal by me vas nazor, co byste dělali vy? Nového zubaře hledame.

Reklama

Reakce:

terrka83
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 14.04.18 05:45

A jak víš, že ten zub byl zdravý? Když bolel jak píšeš, tak asi v pořádku nebyl, ne? Má k tomu nějakou dokumentaci? Jinak je běžné, že za úplně nový zub se cena pohybuje od 25 do 30 tisíc. Já kdybych měla jistotu, že zub byl opravdu zdravý, určitě bych to tak nenechala

wenatka
Kecalka 276 příspěvků 14.04.18 05:51

On ji to prej řekl ze ten zub nemuseli trhat, ze mu nic nebylo. Dokumentaci ma u sebe doktor maminka nic nemá, nechtěl ji kartu ani ukázat.

terrka83
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 14.04.18 05:57

Ty jo, tak to je síla. A řekl jí tedy aspoň důvod té bolesti? Mě zubaři vždy říkali, že trhat zub je ta úplně nejposlednější možnost 8o 8o 8o Určitě bych začala vyžádáním si dokumentace od něj, ať má maminka něco v ruce

pannda
Kelišová 6501 příspěvků 32 inzerátů 14.04.18 07:06

Nelze zvolit jinou alternativu? můstek asi taky vyjde moc…spíš bych chtěla vědět názor jiného zubaře…

cecetka
Kelišová 7214 příspěvků 14.04.18 07:35
@terrka83 píše:
A jak víš, že ten zub byl zdravý? Když bolel jak píšeš, tak asi v pořádku nebyl, ne? Má k tomu nějakou dokumentaci? Jinak je běžné, že za úplně nový zub se cena pohybuje od 25 do 30 tisíc. Já kdybych měla jistotu, že zub byl opravdu zdravý, určitě bych to tak nenechala

Par let zpatky jsem taky mela problem se zubem. Dr. nezjistil proc. Rtg v poradku, kanalky taky. Primo mi rekl, ze je na me zda si ho necham (nechala a casem, ale trvalo to hodne dlouho, potize odeznely), anebo mi ho vytrhne. Pry se casto stava, ze zub boli a lide si ho nechaji vytrhnout, a po vytrzeni se zjisti, ze zub je v poradku. Zkratka vytrzeni zubu je az uplne posledni moznost, na kterou by pacient mel pristoupit.

@wenatka A proc zatim jen provizorni zub?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 14.04.18 07:36

Tak proč ji ho trhal když to nebyla potřeba?? 8o
To můj zubař trhá zuby v tom nejhorším případě kdy už to nejde zachránit a stále bolí jinak se snaží vše zachránit.

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 14.04.18 07:41

@wenatka a po vytržení zubu bolesti přestaly?? Pokud ne a oporavdu vytvrhnul zdravý zub, vyžádala by jsem si veškerou dokumentaci a šla k jinému, pokud jiný uzná že byl zákrok proveden zcela zbytečně, může maminka dostat odškodné (čili) proplatit zub nový…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >