Trhání kořene a alkohol?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 09:36
Trhání.kořene a alkohol?

Dobré ráno, ted mi vythli u zubaře jeden kořen a zrovna na dnes večer jsme domluveni se známými že půjdeme na pivko, myslíte že to bude v pohodě?

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3544 příspěvků 5 inzerátů 11.04.18 09:41

Pokud to nebudeš mychat z praskama na bost nebo s antibiotikama tak ti to muze max vic krvacet :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 09:55

@novakova.t jo tak děkuji, mě to naštěstí skoro vůbec nekrvaci. Ibagin jsem si teda vzala, ale snad už to večer nebude potřeba :)

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17505 příspěvků 11.04.18 10:47
@Anonymní píše:
Dobré ráno, ted mi vythli u zubaře jeden kořen a zrovna na dnes večer jsme domluveni se známými že půjdeme na pivko, myslíte že to bude v pohodě?

Tak si dej limonádu nebo kafe ne? To je takový problém jednou zůstat bez piva, když se toho bojíš? Jde o ty kamarády nebo o ten chlast? To jsou teda starosti. :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 11:12

@Kobliha51 jde o ten alkohol :mrgreen: mám pivo.moc ráda a nějak to k tomu patří :oops:

Rouzálie
Kecalka 192 příspěvků 11.04.18 11:25
@Kobliha51 píše:
Tak si dej limonádu nebo kafe ne? To je takový problém jednou zůstat bez piva, když se toho bojíš? Jde o ty kamarády nebo o ten chlast? To jsou teda starosti. :zed: :zed:

Jak vidíš na příkladu zakladatelky, tak někdo bez alkoholu prostě nevydrží. Závislost je krutá. :mrgreen:

Aries6
Generální žvanilka 22101 příspěvků 5 inzerátů 11.04.18 11:27

Vypij množství, které s tebou tolik nehne. Max. třeba 3. Ale rozhodně ne na prášky. Ono se to může ještě rozbolet. Já neměla kořen, ale dvě osmičky a Ibalgin po cca 12 hodinách jsem musela brát asi 4 dny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 13:55

@Aries6 děkuji za normální reakci :) musím říct že se to rozbolelo jako svi"a, mám v sobě už 5 ibalginu od rána a pořád to bolí 8o třeba mi nakonec to pivo pomůže, Protože jsem fakt hotová :?

Aries6
Generální žvanilka 22101 příspěvků 5 inzerátů 11.04.18 15:37
@Anonymní píše:
@Aries6 děkuji za normální reakci :) musím říct že se to rozbolelo jako svi"a, mám v sobě už 5 ibalginu od rána a pořád to bolí 8o třeba mi nakonec to pivo pomůže, Protože jsem fakt hotová :?

Tak na Ibalgin alkohol ale neeee!

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 11.04.18 16:53
@Anonymní píše:
@Aries6 děkuji za normální reakci :) musím říct že se to rozbolelo jako svi"a, mám v sobě už 5 ibalginu od rána a pořád to bolí 8o třeba mi nakonec to pivo pomůže, Protože jsem fakt hotová :?

Jestli jsi snědla 5 ibalginů a chceš pít alkohol, tak nejsi normální.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17505 příspěvků 12.04.18 12:52
@Rouzálie píše:
Jak vidíš na příkladu zakladatelky, tak někdo bez alkoholu prostě nevydrží. Závislost je krutá. :mrgreen:

Já vím. :mrgreen: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >