Trhání kořene a alkohol?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 09:36
Trhání.kořene a alkohol?

Dobré ráno, ted mi vythli u zubaře jeden kořen a zrovna na dnes večer jsme domluveni se známými že půjdeme na pivko, myslíte že to bude v pohodě?

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 11.04.18 09:41

Pokud to nebudeš mychat z praskama na bost nebo s antibiotikama tak ti to muze max vic krvacet :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 09:55

@novakova.t jo tak děkuji, mě to naštěstí skoro vůbec nekrvaci. Ibagin jsem si teda vzala, ale snad už to večer nebude potřeba :)

Uživatel je onlineKobliha51
Neúnavná pisatelka 16792 příspěvků 11.04.18 10:47
@Anonymní píše:
Dobré ráno, ted mi vythli u zubaře jeden kořen a zrovna na dnes večer jsme domluveni se známými že půjdeme na pivko, myslíte že to bude v pohodě?

Tak si dej limonádu nebo kafe ne? To je takový problém jednou zůstat bez piva, když se toho bojíš? Jde o ty kamarády nebo o ten chlast? To jsou teda starosti. :zed: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 11:12

@Kobliha51 jde o ten alkohol :mrgreen: mám pivo.moc ráda a nějak to k tomu patří :oops:

Rouzálie
Kecalka 192 příspěvků 11.04.18 11:25
@Kobliha51 píše:
Tak si dej limonádu nebo kafe ne? To je takový problém jednou zůstat bez piva, když se toho bojíš? Jde o ty kamarády nebo o ten chlast? To jsou teda starosti. :zed: :zed:

Jak vidíš na příkladu zakladatelky, tak někdo bez alkoholu prostě nevydrží. Závislost je krutá. :mrgreen:

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 11.04.18 11:27

Vypij množství, které s tebou tolik nehne. Max. třeba 3. Ale rozhodně ne na prášky. Ono se to může ještě rozbolet. Já neměla kořen, ale dvě osmičky a Ibalgin po cca 12 hodinách jsem musela brát asi 4 dny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 13:55

@Aries6 děkuji za normální reakci :) musím říct že se to rozbolelo jako svi"a, mám v sobě už 5 ibalginu od rána a pořád to bolí 8o třeba mi nakonec to pivo pomůže, Protože jsem fakt hotová :?

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 11.04.18 15:37
@Anonymní píše:
@Aries6 děkuji za normální reakci :) musím říct že se to rozbolelo jako svi"a, mám v sobě už 5 ibalginu od rána a pořád to bolí 8o třeba mi nakonec to pivo pomůže, Protože jsem fakt hotová :?

Tak na Ibalgin alkohol ale neeee!

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 11.04.18 16:53
@Anonymní píše:
@Aries6 děkuji za normální reakci :) musím říct že se to rozbolelo jako svi"a, mám v sobě už 5 ibalginu od rána a pořád to bolí 8o třeba mi nakonec to pivo pomůže, Protože jsem fakt hotová :?

Jestli jsi snědla 5 ibalginů a chceš pít alkohol, tak nejsi normální.

Uživatel je onlineKobliha51
Neúnavná pisatelka 16792 příspěvků 12.04.18 12:52
@Rouzálie píše:
Jak vidíš na příkladu zakladatelky, tak někdo bez alkoholu prostě nevydrží. Závislost je krutá. :mrgreen:

Já vím. :mrgreen: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >