Co se líbí na mužích?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 26.10.10 13:05
Co se líbí na mužích?

Ahoj všichni.
Zakládám diskuzi na odhlehčení ( né o dětech :mrgreen: ) a pobavení.
Co se vám líbí na můžích ( nejen těch co máte doma, ale obecně).
Nejde prostím o vlastnosti, kterých si všichni jistě vážíme - zodpovědnost, dochvilnost, pravdomluvnost, smysl pro humor..
Jde ryze o fyzično prosím. :lol:
Je spoustu populárních článků na téma co muže na ženě zaujme nejvíce ( prsa, zadek či oči - a tak dále, bla bla)..
Takže je na čase udělat si průzkum za emiminu, jak to vidí ženy.
Mě se líbí ( a po většinou nejdříve sleduji) ruce, předloktí, záda a dost mi také záleží na hlasu..Takže výška, vlasy či svaly jsou až na dalších místech mého zájmu.
Jak to máte vy?
Abych nikoho nediskriminovla - pro Juru, tatkuF a etatínka - co se líbí na ženách? ( možná překvapí)
Děkuji za pozornost.. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Reakce:
Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 26.10.10 13:11

mě na první pohled zaujme celková souměrnost - výška x šířka :mrgreen: a pak z blízka - se mi asi nejvíc líbí široká ramena (ale ne nějaký nabušenec z posilky) spíš fakt ramena :lol: :lol: A vždycky se mi líbili snědé typy - proto mám doma zelenookého blonďáka, který když vyleze na sluníčko tak je hned jak rak :lol: :lol: :lol: :lol:

Kakika
Extra třída :D 14997 příspěvků 26.10.10 13:11

jé, pěkné netradiční téma…
No, mě na první pohled asi zaujmou oči a úsměv (kdo se nesměje, ten mě nezajímá :lol: ). Jinak jsou to ruce, nevím proč, ale přitahují mě chlapy, co mají ruce jak lopaty, takže s chirurgem bych si asi nezačla :lol: A na přítelovi miluju jeho velké bicepsy (a to není sportovec, jen v práci tahá těžké věci a tak má prostě úžasné paže :srdce: )

Huffmanka
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 26.10.10 13:11

Nohy, ruce, zuby..

LadyRebeka
Extra třída :D 12739 příspěvků 26.10.10 13:12

Já mám ráda holohlavé muže, víz můj manžel :lol: Jinak ruce a hlas. No jak má chlap sexy hlas, tak bych vraždila. Jo a když se umí hezky usmívat. :srdce: :srdce:

LadyRebeka
Extra třída :D 12739 příspěvků 26.10.10 13:13
Panuška píše:
mě na první pohled zaujme celková souměrnost - výška x šířka :mrgreen: a pak z blízka - se mi asi nejvíc líbí široká ramena (ale ne nějaký nabušenec z posilky) spíš fakt ramena :lol: :lol: A vždycky se mi líbili snědé typy - proto mám doma zelenookého blonďáka, který když vyleze na sluníčko tak je hned jak rak :lol: :lol: :lol: :lol:

Panuško jo to znám, já mám taky ráda tmavé sexy tipy, opálené mlask, no a tak jsem si vzala blondáka se zelenýma očima. :mrgreen: :mrgreen:

Daniella82
Závislačka 2785 příspěvků 26.10.10 13:13

U mě je to výška(ideálně 195 cm :-) ), ruce a zuby.
Nemám ráda, když je chlap hodně hubenej.

Abra
Kelišová 7269 příspěvků 26.10.10 13:14

první co mě na chlapovi zaujme jsou oči,úsměv ..pak ruce

Eva a Vašek
Kecalka 356 příspěvků 26.10.10 13:15

Dobré téma, jsem zvědavá na odpovědi :palec: . Aby se mi chlap líbil, musí mít charisma. Prostě z něj musí něco vyzařovat :andel: . Pokud jde jen o vzhled, tak u mě bodují ruce, oči a zadek :mrgreen: .

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47126 příspěvků 26.10.10 13:16

Mám ráda spoustu typu mužu.Nejlépe tmavší,větší a hlavně starý :oops: .Nejde to ale vyjádřit,proto že mě jde nejvíc o charizma :mrgreen:

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 26.10.10 13:16
LadyRebeka píše:
Panuška píše:
mě na první pohled zaujme celková souměrnost - výška x šířka :mrgreen: a pak z blízka - se mi asi nejvíc líbí široká ramena (ale ne nějaký nabušenec z posilky) spíš fakt ramena :lol: :lol: A vždycky se mi líbili snědé typy - proto mám doma zelenookého blonďáka, který když vyleze na sluníčko tak je hned jak rak :lol: :lol: :lol: :lol:
Panuško jo to znám, já mám taky ráda tmavé sexy tipy, opálené mlask, no a tak jsem si vzala blondáka se zelenýma očima. :mrgreen: :mrgreen:

Holky taky se mi moc líbí snědé charismatické typy, a mám doma taky zelenookého blonďáka… :lol: Ale celkově musí být chlap vysoký, souměrný a být trošku charismaticky, prostě to nějaké vyzařování čehosi, co nejde pojmenovat…

FloraBolger
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.10 13:16

Ahojky - já vždycky říkala, že chlap musí mít hezký oči a zadek :lol: . V posledních cca 5ti letech se k tomu přidala i výška - líbí se mi, když má chlap max 175cm (ale neměl by být menší než já…já mám 170cm :wink: )

Eemii
Neúnavná pisatelka 17065 příspěvků 26.10.10 13:18
Kamča.dalmatinka píše:
Mám ráda spoustu typu mužu.Nejlépe tmavší,větší a hlavně starý :oops: .Nejde to ale vyjádřit,proto že mě jde nejvíc o charizma :mrgreen:
:lol: :lol:
chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 26.10.10 13:19

Ruce (pořádný pracky :mrgreen: )
Zadek
Spíš menší, vysocí mi vadí

cernus
Závislačka 3802 příspěvků 26.10.10 13:20

Kdyz me nejaky muz zaujme, tak potom jako na prvni koukam na ruce. Ani nevim proc, ale i kdyby byl cely jako ze zlata, jak ma tluste kratke prsty, tak me to odradi.
Pak se mi take libi, kdyz ma nejaky ten fesak strniste nebo bradku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >