Co uvařit pro 11timěsíčního raubíře z brokolice?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Co uvařit pro 11timěsíčního raubíře z brokolice?
Ahojky mamči kuchařky!
Mám doma brokolici a nevím, co s ní. Ráda bych uvařila něco malému. Poradíte nějaký chutný receptík? Díky.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
pampalin píše:
Ahojky mamči kuchařky!
Mám doma brokolici a nevím, co s ní. Ráda bych uvařila něco malému. Poradíte nějaký chutný receptík? Díky.
Orestovat na másle naťovou cibulku, na ní orestovat mleté maso, přihodit brokolici, zelené fazolky a podusit do měkka. Br-kaše k tomu. ![]()
Příspěvek upraven 02.08.11 v 21:18
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pro 11ti měsíční dítě??
No uvařit bramboru, na páře brokolici, na talíři omastit jiskřičkou másla a je to..
Jakýpak copak.. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Žádnej extra recept to teda není, ale malej se mi po tom může utloct i dneska. Brokolici (nebo květák) uvařím na páře do měkka a s uvařenými bramborami a kouskem másla to rozšťouchám takovým tím šťouchadlem na brambory. To je fakt všechno. Může se z toho zbláznit blahem. Nebo brokolicový krém, taková hodně hustá polívka, je u nás hit.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Brokolici s bramborama měla naše Linda (8m) dneska k obědu. S kuřecím masem. Zelenina na páře, maso vařený ve vodě. Rozmixovaný, ale pár předhozených kousků zpracovala ručně taky.-) Staršímu už asi stačí kousky.
TýnkaK píše: Žádnej extra recept to teda není, ale malej se mi po tom může utloct i dneska. Brokolici (nebo květák) uvařím na páře do měkka a s uvařenými bramborami a kouskem másla to rozšťouchám takovým tím šťouchadlem na brambory. To je fakt všechno. Může se z toho zbláznit blahem. Nebo brokolicový krém, taková hodně hustá polívka, je u nás hit.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Mletý maso, ale doma mletý čerstvě koupený maso předpokládám:-)
MaryClementine píše:pampalin píše:
Ahojky mamči kuchařky!
Mám doma brokolici a nevím, co s ní. Ráda bych uvařila něco malému. Poradíte nějaký chutný receptík? Díky.Orestovat na másle naťovou cibulku, na ní orestovat mleté maso, přihodit brokolici, zelené fazolky a podusit do měkka. Br-kaše k tomu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
hofka píše:
Mletý maso, ale doma mletý čerstvě koupený maso předpokládám:-)MaryClementine píše:pampalin píše:
Ahojky mamči kuchařky!
Mám doma brokolici a nevím, co s ní. Ráda bych uvařila něco malému. Poradíte nějaký chutný receptík? Díky.Orestovat na másle naťovou cibulku, na ní orestovat mleté maso, přihodit brokolici, zelené fazolky a podusit do měkka. Br-kaše k tomu.
Tak. Nebo na kousíčky nějaké maso a pak rozmixovat. Šmárjá, ne koupený mletý vepřový!
To mi nedošlo, že to tak zní ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit