Coletto austin v Polsku?

2222
28.4.10 08:53

Coletto austin v Polsku?

Ahoj,
sháním tento kočárek. V Polsku snad vyjde o něco levnějc. Kupovala jste ho některá tam? Nebo máte info, na které tržnici ho mají a za kolik?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Coletto Austin?

Přidejte zkušenost s Coletto Austin
Napsat příspěvek

Reakce:

4361
28.4.10 09:12

Ahoj já byla v Polsku minulou středu a teda tam kde všude byly kočárky je to pěkně vyklizené tak nevím jestli jim to zakázali nebo zkrachovali, u velkého trhu je hned na kraji dvoupatrová budova která je plná kočárků, ale zase nevím jestli této značky, já se koukala zrovna po jiné a ta tam vyjde o dost výrazně levněji než jinde až jsem se divila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2222
28.4.10 11:18

A kde kde přesně jsi tam byla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4361
28.4.10 13:30

Autem jsme parkovali u Castoramy a Kauflandu to je jedno parkoviště a pak jsme šli na Velký trh ten asi víš kde je, jde se jako by za ten Kaufland a vůbec tam jde tolik lidí že půjdeš s davem, první jsme prošli malý trh tam jsou kytky a pak jím prošli a šli k tomu většímu tudy vede zase jen jedna cesty, protože tam šli všichni, když se přejde cesta k tomu velkému tak je to úplně první budova po levé straně, kočárky mají vystavené i venku takže to nejde přehlídnout. jen fakt nevím jaké prodávají všechny značky. Na baráku byly vystavené koberce a jinak tam jsou prý jen středy a soboty já tam byla po několika letech, rodina tam jezdí a sestřenka co je těhotná tak schání kočárek a právě říkala že je skoro všude zrušili a zrovny tyhle neví kde jsou, tak snad je najdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2222
28.4.10 14:06

Trixinko díky. No a už nikdo neví kde je v Polsku mají? Nikdo ho tam nekupoval třeba? Já bych to potřebovala vědět najisto, ať pak nemusíme jezdit všude možně a to vlastně ani nevím kam bych měla jet, kde ty trhy všude jsou :roll: :roll: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4361
28.4.10 15:29

Ještě bývaly prodejny na bývalém přechodu do Polska s Těšínem, nevím odkud pojedeš ale asi někde tam, a tam bylo více prodejen taky nejdou přehlídnout, byly tak nějak na obou stranách jak na naší tak polské tam jsem nidky nebyla, ale vím že tam byly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2222
28.4.10 16:35

Jj, právě o tom vím. Tam jsme jezdívali kdysi, ale teď už dlouho ne a nevím, co tam všechno nabízí. No asi mi nezbyde nic jiného, než tam prostě zkusit zajet :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama