Copak to bude na UTZ...

815
21.6.13 10:56

Copak to bude na UZ...

Ahojte holky, jsme 16+Ott a včera jsem zaznamenala první pohyby. Jsme strašně moc natěšení na pondělí, kdy nám Dr. sdělí na UZ, copak to bude za pohlaví :-) Když jste se na sebe tak koukaly a říkaly si, že to bude on nebo ona, měli jste pravdu? Sice na babské rady moc nedávám, ale mám krásně zakulacené bříško, žádný kužel, spořádám tunu sladkého a za ty 4 měsíce mám jen dvě kila nahoře-v pupíku a mám šílené posetý obličej pupínkama, jak 15 letá puboška a tak všichni říkaj, že to bude jasná holčina. Sice už se to zachvilinku dozvíme, ale jsem strašně zvědavá, jestli to vůbec může tohle vše znamenat? Pupínky jsou ze sldakýho a zakul
acený pupík záleží na postavení dělohy, ale přeci jen??? Děkuji za Vaše názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24621
21.6.13 11:05

Příznaky nic neznamenají a já to ani nijak „vnitřně“ nepoznala.
Poprvé jsem myslela, že to bude kluk - je holka, podruhé, že bude druhá holka - je to malý brácha :lol:
A zas se netěš až na půdu, ono to taky nemusí být vidět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
21.6.13 11:06

Tak ja te asi nepotesim…Mne vsichni rikali, ze to je jasny kluk :mrgreen: Brisko dopredu, ani jedna nevolnost, plet jak miminko, citila jsem se prvni mesice tehotenstvi skvele. Dokonce jsme uz vybirali jmeno pro kluka. Manzel si predstavoval, za jakej fotbalovej tym bude jednou kopat :mrgreen: A hadej, co to je? Holka :pankac: Takze za me…na babsky povery uz davno neverim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
21.6.13 11:06

Ahoj, podle mě se to takhle odhadnout vůbec nedá. Já měla taky kulaté (ne špičat=) bříško, chuť pořád na sladký, ale pleť teda hezkou a mám kluka :-) Takže netypuju nic, nedá se to, na babské rady moc nevěřim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
21.6.13 11:07

No :lol: tak já když čekala první mimi tak mi všichni říkali, že je to jasné, že čekáme chlapečka, že jsem celá zkrásněla. Pleť jsem měla jako miminko, sladké jsem nemohla ani vidět. Měla jsem takové malé špičaté bříško posazené hodně dole…a byla z toho holka jako lusk. No a podruhé jsem měla děsné břicho, sladké jsem mohla po kilech a máme chlapečka :-D Jediné co na mě z těch babských rad sedělo byly nevolnosti. Říká se, že když čekáš holčičku máš silné ranní nevolnosti a u chlapečka ne. Tak takhle jsem to já měla. Ale jinak na mě nesedělo nic a u obou dětí všichni tipovali přesný opak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
21.6.13 11:07

@Pipet Jojo,taky jsem hodně slyšela, že se to dá třeba zjistit až ve 20 :) záleží na tom, jak je otočené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12337
21.6.13 11:08

Jsem na tom podobne :) dnes 16+6, nahore 0kg, ziva jsem prevazne ze sladkeho (kt. bezne nemusim), oblicej nepekny…a taktez pondeli utz, tak jsem strasne zvedava :) jemne pohyby jsem ted mela uz 3 dny po sobe, kdyz v klidu sedim :) @Leila90

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
21.6.13 11:09

@Leila90 Tak my se to u dcery dozvěděli až na 3UTZ někdy po 30tt. Do té doby vždy měla nožky u sebe a ne a ne ukázat co tam má :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5078
21.6.13 11:09

Tak já si myslela, že to je kluk, jím na tuny ovoce a miluju kyselý a na UTZ jsem byla 17+6 a je to kluk :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
21.6.13 11:10

@Mikejla_a Tak to je super, máme to nastejno, tak v pondělí jdu na 9 k Dr, tak dej vědět i ty, jak jsi dopadla :-) No já když to tak vemu, tak taky žiju ze sladkýho, kolik ted za to utratím peněz, za ty šílenosti :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26648
21.6.13 11:11

Ja mela pupinky chvili na zadech jinak skoro žádné, kila nahoře tak akorát, chuť na sladké hroznou a měla by to být holka, vím to od 13tt.
Navíc mi to prý sluší :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.06.13 v 11:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
21.6.13 11:11

@griet01 :-D tak něco na moje nervy, jak jste pak nakupovaly výbavičku atd.?? To musel být zážitek co 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.6.13 11:12

@Leila90 taky jsem zbaštila všechno sladky, dortíky, zákusky, čokoška to bylo moje. při pohledu na maso a brambůrky se mi zvedal žaludek. pupínky jsem měla snad všude. vlasy umaštěný. Dokonce jsem i nepříjemně zchlupatěla černými chlupy na obličeji, fakt hrůza :cert: (malej má teď srandovně chlupatý uši :mrgreen: ) Je to chlapeček a dozvěděli jsme se to na tutovku v 17 tt. Jinak nám říkali všichni holčičku. ale jsem ráda teď bych neměnila ani za nic, je to úžasně hodný zlatíčko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
21.6.13 11:13

@doumi :-) Tak to je supr, je i den, kdy se mi chut změní na maso, ale to je málokdy :-D tak to už potom nevím, ale většiou jde o to, co miminko potřebuje :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12337
21.6.13 11:15

Urcite napisu, jdu hned po 7 :) a co bys chtela? ja tu holcicku :oops: @Leila90

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu