Cysta, nebo zpoždění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
admenL
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 09.01.18 06:37
Cysta, nebo zpoždění

Ahoj, prosím o radu. Již 3 týdny neberu HA. MS se zatím nedostavila, test negativní. Mám občasné bolesti v podbřišku, jakoby už, ale nic. Koupila jsem si kontryhelový čaj. Myslíte, že mám ještě počkat, nebo se raději objednat k dr? Všude čtu o cystách, ale nikdy jsem ji neměla. V listopadu jsem byla na preventivce a vše ok. Může se cysta udělat během měsíce?

Reakce:
SussieS
Závislačka 3822 příspěvků 09.01.18 07:59

Počkej… Může chvíli trvat, než tělu naskočí cyklus. Teď byl řízen uměle hormony, musí se naučit zase fungovat sám. Na nějaký zásah je brzy, maximálně zkoušej ty bylinky :kytka:

masinka9
Závislačka 4934 příspěvků 09.01.18 08:00

@admenL a ty 3 týdny, to je zpoždění? někdy to holt trvá, já měla po vysazení cykly 40-60 dní než se to srovnalo, kontryhel určitě dobrý

admenL
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 09.01.18 08:28

@masinka9 no před 3 týdny jsem měla mít podle HA ms, a pak už jsem prášky nenasadila.

Mám ještě dotaz, může proběhnout ovulace když nemám ms? časově to vychází a bolest na vaječníkách mám. Chtěla bych otěhotnět co nejdříve. 2× těhu hned po vysazení ha.

masinka9
Závislačka 4934 příspěvků 09.01.18 14:38

@admenL tak to už by spíš chtělo zkonzultovat s gyndr.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >