Cysta, nebo zpoždění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admenL
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 09.01.18 06:37
Cysta, nebo zpoždění

Ahoj, prosím o radu. Již 3 týdny neberu HA. MS se zatím nedostavila, test negativní. Mám občasné bolesti v podbřišku, jakoby už, ale nic. Koupila jsem si kontryhelový čaj. Myslíte, že mám ještě počkat, nebo se raději objednat k dr? Všude čtu o cystách, ale nikdy jsem ji neměla. V listopadu jsem byla na preventivce a vše ok. Může se cysta udělat během měsíce?

Reklama

Reakce:

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 09.01.18 07:59

Počkej… Může chvíli trvat, než tělu naskočí cyklus. Teď byl řízen uměle hormony, musí se naučit zase fungovat sám. Na nějaký zásah je brzy, maximálně zkoušej ty bylinky :kytka:

masinka9
Závislačka 4706 příspěvků 09.01.18 08:00

@admenL a ty 3 týdny, to je zpoždění? někdy to holt trvá, já měla po vysazení cykly 40-60 dní než se to srovnalo, kontryhel určitě dobrý

admenL
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 09.01.18 08:28

@masinka9 no před 3 týdny jsem měla mít podle HA ms, a pak už jsem prášky nenasadila.

Mám ještě dotaz, může proběhnout ovulace když nemám ms? časově to vychází a bolest na vaječníkách mám. Chtěla bych otěhotnět co nejdříve. 2× těhu hned po vysazení ha.

masinka9
Závislačka 4706 příspěvků 09.01.18 14:38

@admenL tak to už by spíš chtělo zkonzultovat s gyndr.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama