Daly byste dýško?

324
3.8.15 07:16

Daly byste dýško?

Zdravím,

jdu na masáž na dárkový poukaz, který jsem dostala k narozeninám.
Zajímalo by mě, zda dáváte na masáži dýško a nebo jestli dát aspoň v tomto případě.
Masáž sice neplatím, ale nejedná se o samostatného maséra, jdu do velkého wellnessu, kde bych stejně neplatila přímo jemu.

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
3.8.15 07:17

@Fircon záleží na šikovnosti maséra(rky), ochotě atd… dle toho bych se rozhodla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
3.8.15 07:20

Nee nedala, pravděpodobně by se ani nedostalo k němu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
3.8.15 08:10

@Fircon
V tomto případě bych nedávala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
3.8.15 08:17

Já bych dala přímo po akci do kapsy, pokud bych byla spokojená. Nedávám, jen když vím, že mě dělá majitelka. Zaměstnancům dávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
3.8.15 08:20

@Fircon v tomto případě bych nedávala :nevim: ve velkých institucích typu wellness, aquapark, zoo…stejně dýška nedávám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1278
3.8.15 08:31

Moje mamka chodi pravidelne na masaze a dyska dava nebo jednoi za cas neco „sve“ maserce nejakou malickost koupi, ale to proto, ze maji vicemene kamaradsky vztah. Osobne bych nedala v zadnem pripade, protoze maser za odvedenou praci dostava svuj plat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luca10
3.8.15 08:34

Určitě bych dala.

• Nahlásit
  • Citovat
2820
3.8.15 08:46

@Fircon tak nějak nechápu dotaz, snad tě nebude masírovat wellness ale konkrétní člověk, tak je slušnost mu dát něco od cesty, pokud budeš spokojená se službou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16011
3.8.15 08:49

Nedala bych, nedavam dysko ani v kadernictvi ani na kosmetice. V obou pripadech jsou to salony, kde nemaji nijak nizke ceny a navic tam vzdy platim kartou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 08:55
@Hanney píše:
@Fircon tak nějak nechápu dotaz, snad tě nebude masírovat wellness ale konkrétní člověk, tak je slušnost mu dát něco od cesty, pokud budeš spokojená se službou.

Slušnost? Vždyť odvede svou práci, za kterou dostane díky poukazuje zaplaceno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
3.8.15 08:58
@Izzz píše:
Slušnost? Vždyť odvede svou práci, za kterou dostane díky poukazuje zaplaceno…

No presne…ze me taky kazdej den nesoupne nekdo neco od cesty.at si k vejplate prilepsim none??? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
3.8.15 09:01
@Hanney píše:

Tedy asi neznam zasady slusneho chovani. Snad ale ten konretni clovek dane wellnes zastupuje, pokud s nim budu spokojena, prijdu i priste, wellnes se diky spokojenym zakaznikum uzivi, maser dostane svuj plat.

Wellnes urcilo nejakou cenu, aby pokrylo svuj zisk, platy zamestnancu a svuj rust. Tu jsem zaplatila. Co mam platit jeste dale? A komu vsemu mam davat od cesty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Veromila
3.8.15 09:01

Já dávám dýška z 99 procent jen v restauracích a spol, a to jen když jsem spokojená. Když dlouho čekám atd tak nedávám. Od toho jsou dýška. Když je člověk spokojený. Masáže a kadeřnice si vydělávají myslím dost slušně oproti takovým číšníkům, takže tady to fakt závisí asi od člověka k člověku…povinnost to není.

• Nahlásit
  • Citovat
32088
3.8.15 09:02

Taky nechápu systém dýšek..snad za svou práci dostane zaplaceno..
kam jdu zaokrouhluju na celou a to je všechno..pokud jdu na poukaz nic neplatím, nic nedávám.. :nevim:
mě v práci dýško taky nikdo nedá, když je s mým jednáním a prací spokojen…
přesně kvuli couvertu jsme nechodili na dovolené jíst ven, ale brali jsme si jídlo domů..tam si to ještě drze napíšou na lístek a zaplat. a stovka navíc je znát hodně..
přesně proto mě nikdo nedostane do Egypta..za všechno chtějí bakšiš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama