Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Lucy75 Teda tak zrovna já album či pamětní knihu pro dítě vnímám jako ten nejhorší dárek. Tyto věci nesnáším a otravovalo by mě tam cokoliv vyplňovat. To jen na ukázku, že každý to má nastavené jinak.
Zakladatelko, domluv se fakt se sestrou, co by si pro miminko přála pořídit ona. A klidně až k narození, není nutné pod stromeček.
Ono dost těhotných je konci i špatné bere, že se vše točí kolem nenarozeného dítěte a matka je na úrovni „inkubátoru“. Ale zase ty svou sestru znáš lépe než my…
Já mám dvojčata a nejvíc jsem ocenila poukazku do drogerie/lékárny… Oblečení jsme měli zděděné a pár věcí koupených. Hodně jsem dostala pleny(většinou ale takové po kterých byli kluci opruzeni), pak hodně oblečků, hraček… Prostě všechno možný, do jsem nepotřebovala. Nejhorší je, že pořád někdo něco musí kupovat a kluci už se skoro nevejdou do pokoje. No a před námi ještě vánoce ![]()
@Lucy75 Zrovna ta kniha je za trest
já měla chuť to prohodit oknem, když sem ji dostala
na tohle musí mít člověk povahu, není automatický, že z toho bude nadšená ![]()
Já jsem byla úplně mimo mimi záležitosti, když jsem se měla stát tetou, ale s bráchou máme blízký vztah a věděla jsem, že moje neteř pro mě bude speciální bytost, takže jsem chtěla něco hodně osobního
. Preilustrovala a nechala jsem pro ni svázat knihu Malý princ, kterou jí celé tehu četli.
Brácha vytvořil me holčičce speciální láhev alkoholu s vlastní recepturou k 18.narozeninam a zavěsil na ni dopis zalepeny pečetí (byl barman).
Sice to chce hodně času a nápad, ale my si doma odjakživa potrpime na vyráběné dárky.
Ale udělalo mi i radost, přesně jak píší holky, poukaz do lékárny, bepantheny, mokré ubrousky, plenky.
Vzpomínkovou knihu jsem si vybrala sama, horor byly dudlíky, kterých mám doma asi nechtěla jsem je používat, nevhodné lahvičky atd…
Za mě je nejlepší se poradit se sestrou
…
K Vánocům bych pro miminko nekupovala ještě nic - proč, mimčo ještě není na světě, to by mě ani nenapadlo něco mu kupovat. Sestře jako obvykle. A koupila bych až dárek k narození miminka - u nás v rodině jsme si vzájemně dávali hračky pro dítě. My jsme třeba dostali obrovskýho plyšáka, kterýho dcera, až poporostla, milovala a jako batole na něm lehávala
Syn dostal klasickou velkou tatru, ta pak byla hitem několik let.
A sázka na jistotu bude zeptat se ségry přímo, co by ráda pro mimčo za dárek k narození.
K vanocum nic, už z povercivosti. Dala bych darek jen sestře, tak jak jste zvyklé.
Po narozeni bych třeba nausnicky nedavala. Ja si je chci vybrat sama. Vim, jak kamarádka byla nešťastná, když dostala od tchyně zlate. Musela je malé na chvili dat, aby nebylo doma dusno a hned jak to slo, tak je vyměnila.
Nejvdecnejsi je poukázka do DM. Nebo hračka.
Po narozeni bych dala darek i sestře. Třeba nejaky balicek dobrot. To urcite ocení.