Dcera mě psychicky vydírá a nevím jak na ní
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Popelka1980 k tátovi nechce tak co řešíš? že řekne že mobil je její a Ty co? Až by řekla že půjde k tátovi tak bych jí řekla že je dobře že konečně bude i s tátou
Zkouší jen to co si k Tobě může dovolit ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Popelka1980
Vzal by si ji otec k sobě? Nebo ti jde o alimenty? Budeš se muset rozhodnout.
- Citovat
- Upravit
Decka rozvedenych rodin to maji velice tezke. Holkou clouma puberta a chybi dusledna vychova.
Ja bych ji rekla, ze ma posledni sanci, aby se zacala chovat normalne nebo pujde opravdu k tatovi. Ten je evidentne prisnejsi. Docasne bych ji zabavila mobil. Jak se mi hnusi ty tlacitkove, tak bych ji klidne koupila takovy tlacitkovy model. A budete muset obe prezit tohle obdobi.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Popelka1980 A jak probíhají ty víkendy u otce? Vyzvedává si je u tebe (teda tu mladší)?
Prostě bych trvala na tom, že jede i ta starší… a hotovo ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kelsey píše:
Decka rozvedenych rodin to maji velice tezke. Holkou clouma puberta a chybi dusledna vychova.
Ja bych ji rekla, ze ma posledni sanci, aby se zacala chovat normalne nebo pujde opravdu k tatovi. Ten je evidentne prisnejsi. Docasne bych ji zabavila mobil. Jak se mi hnusi ty tlacitkove, tak bych ji klidne koupila takovy tlacitkovy model. A budete muset obe prezit tohle obdobi.
To je úplně stejně nedospelw hloupé vyhrožování, jako od té holky. Jako… Dítě trestat za špatné chování tím, že se jí zbaví k druhému rodiči…
prostě dítě je obou rodičů, rodiče si nebude vybírat a ani nebude ve výchově jednoho nebo druhého v závislosti na tom, jestli bude hodne nebo ne.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Popelka1980 píše:
@Kotatko03 už jsem to s ním řešila. Odkyval, ale Toť vše.Jede se dál, dle jejich koleji.
Tohle je problém, necháš dvanáctileté dítě dělat si co chce. Moje děti si mohou dělat co chtějí, dokud se chovají a jednají slušně. Jednou by na mě zkusily to co tvoje dcera, skončily by jejich koleje. Dostala by batůžek na záda a šla by k tatínkovi, chce nechce, vyhrožuje, že k němu půjde bydlet, fajn, začínáme striktně dodržovat styk s tatínkem, takže se zabal a padej.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lama Lama píše:
To je úplně stejně nedospelw hloupé vyhrožování, jako od té holky. Jako… Dítě trestat za špatné chování tím, že se jí zbaví k druhému rodiči…prostě dítě je obou rodičů, rodiče si nebude vybírat a ani nebude ve výchově jednoho nebo druhého v závislosti na tom, jestli bude hodne nebo ne.
Jake zbavovani? Ze pujde k otci, kde stejne ma pravidelne chodit?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kelsey píše:
Jake zbavovani? Ze pujde k otci, kde stejne ma pravidelne chodit?
Myslíš návštěvy nebo bydlet? Pochpolila jsem bydlet. I tak… K otci půjde na návštěvu, pokud si neuklidi a nezačne se chovat?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
No v první řadě bych se domluvila s ex, jestli je sním aspon trochu řeč, aby tě podržel a nedomlouval se s dcerou za tvými zády. Jako rodiče by ste měli táhnout za jeden provaz. A příště až bude dcera zas vyhrožovat ho rovnou vytočit, domluvit si termín stěhování a předat mobil dceři. Kdyby šlo fakt do tuhého, tak ji klidně nechat se na chvíli odstěhovat, ona by se rychle vrátila zpátky ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lama Lama píše:
Myslíš návštěvy nebo bydlet? Pochpolila jsem bydlet. I tak… K otci půjde na návštěvu, pokud si neuklidi a nezačne se chovat?
ne, k otci půjde dle daného styku, protože pokud vyhrožuje, že k němu půjde bydlet, je potřeba ho nejprve alespoň navštěvovat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Šáruší píše:
ne, k otci půjde dle daného styku, protože pokud vyhrožuje, že k němu půjde bydlet, je potřeba ho nejprve alespoň navštěvovat.
O bylo na kesley
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Popelka1980 píše:
@Verun83 vždy mi řekne, že mobil je její, že nemám právo ji ho vzít, má v něm i svůj pin, někdy je zlata a říká mi jsi nejhodnejsi máma a někdy je na zabití. Asi máte pravdu. Před ní zavolat jejímu otci a říct mu to. Bohužel netahne za jeden provaz, myslí si že dceru navadim. Protože ji věří její hystorky. Něm důvod ji navadet, mladší k němu chodí bez problémů, tak bych přeci navadela obě. To mu to nedochází?
Tak ona byla chyba dceri povolit, ze nebude chodit k otci. Tim jsi ji dala najevo, ze nemusi respektovat rodicovskou autoritu a ona ted s vami obema manipuluje a uprednostnuje toho, kdo je na ni zrovna hodny. A otce si potrestala za to, ze dceru vychovaval, tak se nediv, ze ti dela naschvaly. Ne, ze bych schvalovala facky jako vychovny prostredek, ale asi mu ujely nervy. Dceri bych rekla, ze ji mam moc rada a prave proto, ze ji mam rada, tak po ni urcite veci budu vyzadovat a pres to by nejel vlak, i kdyby se chtela odstehovat na mesic. Otce bych kontaktovala a domluvila s nim obnoveni navstev starsi dcery napevno a bez vymluv. A bylo by fajn, kdyby u nej tve dcery mely nejake povinnosti, i kdyz je ma jen kazdy druhy vikend, aby vsechen ten opruz vychovy nepadl na tebe. Mininalne aby s holkama otec udelal nejake ukoly.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Chlapec to na me zkusil 2×, jednou jsem tatkovi zavolala, sbalila ho a on v predsini na kufru probrecel tu hodinu nez tatka prijel. Podruhe to zkusil za rok, okamzite jsem vytocila tatku, ze k nemu kluk strasne chce (dokonce s ulevou, byla jsem nemocna a chlapec neskutecne vysiral), na to mu tatka rekl, ze nemuze, ale ze se na nej v patek bude moc tesit. Od te doby je klid.
drzim palce.
Zkus se odprosti od obav, ze jim bude u tatinka zke, ze se to nezvladne a ze ti pukne srdce. Kdyz budes svobodna, ony to vyciti a budou te respektovat, slecna moc dobre vi, ze s tebou nejedna fer, ale drza teda je. Chtelo by to ji nechat, at si trochu nabije pusinku
- Citovat
- Upravit
No tak ji vlepil jednoho výchovnýho facana. Ty jsi ji tenkrát měla vysvětlit, že když se chová jako spratek tak se nemá divit, že ji jedna přistane. Je jasný, že on ji teď bude lézt do zadní části protože by rád aby i němu jela. Takže bych mu zavolala, že další víkend chystám obě. V první řadě si neházejte vy dva klacky pod nohy.
Co se týká mobilu tak pokud ji ho nechceš brát tak ji vypni wifi a nekupuj kredit.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kriss Tina nikde nenapsala, na čem se domlouvají za jejími zády. Navíc se dá předpokládat, že to,,za jejími zády" znamená, když je u otce. Holka ji má hezky na praku a maminka kolem ní předvádí tanečky. V pubertě. Na jejím místě by toho využil každý
Nebudu se rozepisovat, ať se zakladatelka řídí radami výše.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit