Dcery chtějí, abychom se vzali

Anonymní
7.4.17 22:07

Dcery chtějí,abychom se vzali.

Ahoj, jsme s přítelem spolu přes 20 let. Nevzali jsme se, přítel nechtěl. Máme dvě dcery školou povinné. Mají obě jméno po mě.
Holkám to najednou začalo vadit, prý nejsme takhle normální rodina. Ukecaly tátu, aby koupil zásnubní prstýnek. :lol: Chtějí, aby si mámu vzal.
Mě to přijde jako trapárna po těch letech.
Co vy, šly byste do toho?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

49241
7.4.17 22:08
@Anonymní píše:
Ahoj, jsme s přítelem spolu přes 20 let. Nevzali jsme se, přítel nechtěl. Máme dvě dcery školou povinné. Mají obě jméno po mě.
Holkám to najednou začalo vadit, prý nejsme takhle normální rodina. Ukecaly tátu, aby koupil zásnubní prstýnek. :lol: Chtějí, aby si mámu vzal.
Mě to přijde jako trapárna po těch letech.
Co vy, šly byste do toho?

ano.. trapárna to není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6966
7.4.17 22:11

Šla, přejí si to dcery.
A koneckonců je to jen papír, ale pro děti to asi význam má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13209
7.4.17 22:11

Ano, sla bych do toho. Klidne jen obrad na urade s detmi a svedky a pak dobry obed.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14938
7.4.17 22:13

Kvůli dětem jo. Kvůli nim člověk ustojí horší chvíle než je ta před oltářem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12774
7.4.17 22:14

Nešla
edit: ano, přijde mi to jako trapárna a divadýlko :nevim:

Příspěvek upraven 07.04.17 v 22:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
7.4.17 22:15

Proč trapárna? Úředně stvrdíš, že tento partner je tak kvalitní, že i po dvaceti letech soužití vám to klape a hodláte stvrdit svůj vztah i oficiálně. Pokud už chlap koupil prstýnek,(což je hezké gesto), přece ho neodmítneš? Nebo máš strach?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2805
7.4.17 22:15

Jo, udělala bych taky klidně jen pěkný oběd v lepší restauraci v malém počtu, přiměřené oblečení, žádné dortovky a bylo by to. Nemusí to přeci být sláva pro sto lidí na celý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
7.4.17 22:16

Rozhodně mi to nepříjde jako trapárna.. naopak musím souhlasit s dcerama. Ale já zastávám názor, že se mají rodiče s dětmi jmenovat všichni stejně.. mě příjde šílené být s někým dvacet let, mít dvě velké děti a být „přítel s přítelkyní“ :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.17 22:16

Prstýnek jsem si vzala a čekám, že to nějak vyšumí. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
7.4.17 22:18

Šla bych do toho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 22:19
@ZuzaMi píše:
Rozhodně mi to nepříjde jako trapárna.. naopak musím souhlasit s dcerama. Ale já zastávám názor, že se mají rodiče s dětmi jmenovat všichni stejně.. mě příjde šílené být s někým dvacet let, mít dvě velké děti a být „přítel s přítelkyní“ :oops: :mrgreen:

jako bych slyšela naše holky. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.17 22:22
@Tamtama píše:
Nešla
edit: ano, přijde mi to jako trapárna a divadýlko :nevim:Příspěvek upraven 07.04.17 v 22:16

mě právě taky. Kdysi jsem chtěla. Pak jsem si zvykla…to není, že nechci s trucu, nebo tak něco.

• Nahlásit
  • Citovat
22563
7.4.17 22:22

Ano, šla bych do toho. Pro mě je tento papír taky důležitý. Pro mě to šaškárna není. Pokud to pojmete s ohledem na situaci. Jako svatba v kostele v dlouhých bílých šatech, luxusní hostina - to pro mě šaškárna po 20 letech je.
Decentně pojato, úplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 22:23
@ZuzaMi píše:
Rozhodně mi to nepříjde jako trapárna.. naopak musím souhlasit s dcerama. Ale já zastávám názor, že se mají rodiče s dětmi jmenovat všichni stejně.. mě příjde šílené být s někým dvacet let, mít dvě velké děti a být „přítel s přítelkyní“ :oops: :mrgreen:

Takhle popichujeme kamarády, třeba se zeptám kámošky, jestli přijede i s druhem nebo sama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama