Dentální hygiena a pojišťovna

Anonymní
7.10.20 18:30

Dentální hygiena a pojišťovna

Hezký den, příští týden jdu poprvé na dentální hygienu. Otázka zní zda někdo neví jestli zpmvcr proplací dentální hygienu, mám si to zjistit :palec: děkuji za odpověď ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19077
7.10.20 18:39

Tak normálně se to tak dělá no. Že místo dotazu otevřeš stránky pojišťovny. Najdeš informace pro pojištěnce a je to. ;) Mně to proplatili v těhotenském programu. Jestli to proplácí i jinak nvm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8908
7.10.20 18:50

Moje zdrav. pojišťovna (= vojenská) proplácí 400,–/za rok = uplatňuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 19:15

@P4ja díky, takovou odpověď jsem čekala :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
6241
7.10.20 19:24
@Anonymní píše:

Tak šup šup se tam podívat, ostatní to nebudou hledat za tebe, když seš líná :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13871
7.10.20 19:47

Já mám OZP a ta přispívá 50% tuším 2× ročně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3678
7.10.20 19:47

Letos mi přispěli 500,–.
Podmínkou ale bylo, aby na stvrzence o zaplacení byla formulace „nácvik správného čištění chrupu“. Nestačilo napsat jen „dentální hygiena“.
EDIT: https://www.zpmvcr.cz/…h-onemocneni
máš tam i formulář ke stažení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19077
7.10.20 20:51
@Anonymní píše:

Vidíš už desetkrát jsi místo toho čekání mohla mít jasno. Škoda, že se vždycky najde aktivistka, která to honem vyžvaní. Se nedivím, že lidi hloupnou, když nechají zahálet svůj mozek. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.10.20 15:33

Dobrý den,
přehled příspěvků od pojišťoven je zpracován na stránkách Asociace Dentálních Hygienistek: https://www.asociacedh.cz/…v-roce-2020/

Kolik a jakou zubní pastu dětem a jiné informace můžete nalézt na instagramovém účtu: @zuby.dasne :srdce: jsme vděční za každé sledování. Byli bychom rádi, kdybyste Nám pomohli právě Vy v šíření těchto informací a zasloužili se o Česko bez kazů.
S pozdravem
Adam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
10.10.20 15:37
@Anonymní píše:
Hezký den, příští týden jdu poprvé na dentální hygienu. Otázka zní zda někdo neví jestli zpmvcr proplací dentální hygienu, mám si to zjistit :palec: děkuji za odpověď ;)

Ahoj, pokud jsi těhotná, tak ano VZP to proplací, jiné pojištovny nevím…Jinak minulý rok mi na dentalní hygieně říkala, že někdy VZP na začatku roku proplací, ale než se vyčerpá určitá částka :D, takže furt sledovat stránky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14131
12.10.20 12:40

Moje pojišťovna přispívá 400 Kč 1× ročně. Najdi i to na stránkách své pojišťovny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat