Dětská chirurgie Kladno

29
9.10.19 22:24

Detska chirurgie kladno

Dobry den. Nemate prosim nekdo zkusenost z detskou chirurgii na Kladenske nemocnici? Muj syn ma cystu na oboci a je potreba ji vyoperovat. Je to malej zakrok ale bojim se. Spadame.pod Kladenskou nemocnici ale nemam moc duveru. Na Motole nasnechteji prijmout. Muzete mi prosim poradit. Moc dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1122
9.10.19 22:39

Kladenskou nemocnici beru jako nejhorsi zlo, tam snad leda kdyz budes chtit umrit. Bydlela jsem tam 7 let, dve deti, zkusenosti az moc a zadna neni dobra nebo povzbuzujici. Pokid neslo o akutni a o zivot tak jsem jela motol nebo slany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24276
10.10.19 06:52

Tak ja mam s kladenskou nemocnici vcetne pohotovosti jen nejlepsi zkusenosti.
Dite bylo na drobnejsim chirurgickem zakroku ruky, mohla jsem s nim az na predsali, dostalo dipom a plysaka za statecnost.
Jedine, co je teda v Kladne dlouhodobe hnus je jidlo a to fakt nejsem vybirava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
10.10.19 09:06

Dekuju za odpoved. Chtela jsem vedet, jak to vypada primo tu chirurgii. Asi to zkusime 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24276
10.10.19 09:39
@Terezakuc píše:
Dekuju za odpoved. Chtela jsem vedet, jak to vypada primo tu chirurgii. Asi to zkusime 😀

Ona tam není jako přímo dětská chirurgie. Děti jsou před/po zákroku na dětské oddělení, kde leží jak chirurgičtí pacienti, tak třeba děti, které mají horší průběh nějakého běžného onemocnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat