Dětský sprej na rozčesání vlásků?

Rose-k
12.7.13 09:43

Dětský sprej na rozčesání vlásků?

Ahojky,
všichni asi znáte horor při rozčesávání dlouhých vlásků. Nemáte někdo nějaký typ na dobrý dětský sprej na rozčesání vlásků? Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24456
12.7.13 09:46

Máme z Oriflame.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
12.7.13 09:48

@Rose-k
Já používám pro dcerky z sprej z DM je takovy f ;) fialkový a je to výrobek Dm. Stoji 69 kč. Je velice ddobrý, krásně se češou vlásky a krásně voní. ;)
Ale už jsem měla i z Avonu mangový a je taky fajn ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
12.7.13 09:51

Od Avonu

• Nahlásit
  • Citovat
866
12.7.13 09:53

Máme z DM, ale efekt jsem nepoznala, je to spíš psychická podpora pro dceru (když ji česání tahá, tak řeknu "počkej, já ti to nastříkám sprejem a už to nebude tahat) :D Ale dcera má hodně husté a kudrnaté vlasy, takže tam by nepomohlo asi nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
12.7.13 09:57

Od prvního stříhání v 8. měsících používáme na radu kadeřnice Gliss Kur sprej (http://www.glisskur.schwarzkopf.cz/…m-spray.html)
BTW Nedávno, když jsme byly s dcerkou ve vaně, tak si chtěla umýt vlasy mým šamponem, místo dětským. Tak jsem si řekla, že proč ne. A divila jsem se, jaké po tom měla fajn vlasy :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
12.7.13 10:12

Květinová voda od Saloosu (je označená jako pleťová květinová voda, ale je na ní i napsáno, že usnadňuje rozčesávání vlasů). Saloos už dneska koupíš v normoš drogérkách. Mám vyskoušeno osobně na mých vlasech :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
12.7.13 10:21

@mmorgana nám holička normálně řekla, že jí na vlásky mám dávat svůj kondicionér, já jí to teda dávám jen na ty dlouhé, takže ne přímo na hlavičku, mám od Gliss Kur a jde to poznat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12982
12.7.13 10:26

Zkusili jsme od Avonu, všichni ho chválí, ale u nás absolutně žádná pomoc. Tak jsem se rozhodla, že než do spreje vrazím peníze do hřebenu, který prý ty vlasy tahat nebude, tak jsem zvědavá :nevim: Vlasy husté, kudrnaté a česání horor :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
12.7.13 10:27

Kartáč na vlasy z kančích štětin. ;) Sprej pak nepotřebuješ. A používám kadeřnický šampon pro děti s kondicionerem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4012
12.7.13 10:27

Používám šampon „family“ z dm - je bez silikonů, takže si dcera umyje hlavu, nechá namydleno, on působí, mezitím umyje tělo a pak spláchneme a vlásky má boží. Používám na vlasy zásadně vše bez silikonů, vlasy zesílily, zlepšily se, nejsou tak zatížené, jsou pevnější a přitom se líp udržují, dceři se míň cuckají.. ona na to česání fakt není, je to peklo, ale s tímto je to snadnější. Jinak ten sprej z dm byl dobrý a voněl, ale celkem rychle jsem se ho „přečichala“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
12.7.13 10:37
@Elata píše:
Používám šampon „family“ z dm - je bez silikonů, takže si dcera umyje hlavu, nechá namydleno, on působí, mezitím umyje tělo a pak spláchneme a vlásky má boží. Používám na vlasy zásadně vše bez silikonů, vlasy zesílily, zlepšily se, nejsou tak zatížené, jsou pevnější a přitom se líp udržují, dceři se míň cuckají.. ona na to česání fakt není, je to peklo, ale s tímto je to snadnější. Jinak ten sprej z dm byl dobrý a voněl, ale celkem rychle jsem se ho „přečichala“.

To je zajímavá informace :think:, vyzkouším. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
12.7.13 10:37

Ahoj. Používáme dětský šampon z DMka, který něco na lepší rozčesávání už má v sobě. Nebo sprej na rozčesávání (taky z DMka), myslím, že je to z té sady s princeznama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11372
12.7.13 11:17

Spis nez sprej poradim kartac. Dcerka ma kudrlinky, na temeni hlavy se ji to vždycky prs noc strasne cuchalo, tenhle kartac nas zachranil: http://www.pro-vlasy.cz/tangle-teezer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
12.7.13 11:29
@Maki1970 píše:
Spis nez sprej poradim kartac. Dcerka ma kudrlinky, na temeni hlavy se ji to vždycky prs noc strasne cuchalo, tenhle kartac nas zachranil: http://www.pro-vlasy.cz/tangle-teezer

Ten funguje stejně jako ten s kančíma štětinama, máme oba, ten plastový víc „škrábe“, ale funguje fakt dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama