Divné nafouklé břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 16:21
Divné nafouklé břicho

Ahojte. Chci se zeptat, zda jste nektera nemela po porodu to, co ja. Jsem dva roky po cisari a prestoze jsem naprosto hubena, mam 55 kg, BMI asi 19 a cvicim dvakrat tydne ve fitku s trenerkou (plus bezna aktivita a pohyb - v lete kolo, v zime lyze atd.), mam porad obri bricho jak ve 4. mesici tehotenstvi. Pritom brisaky i vnitrni svalstvo mam nabusene. Vubec to nechapu, rehabilitacni mi taky nepomohla…vsichni rikaji zpevnit stred atd., ale to ja uz vsechno mam. :-) Prosim napiste, pokud jste to nektera zazila, nevim, co s tim. :-) Genetika to nebude a po prvnim tehotenstvi jsem byla v puvodni forme po par mesicich. :nevim: Diky moc.

Reakce:
Demi
Závislačka 4183 příspěvků 12.12.18 16:36

To asi nebude problém svalů, ale dělohy. Poradila bych se s gynekologem.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33715 příspěvků 1 inzerát 13.12.18 11:01

Zkus se podívat na tuto diskuzi , řeší se tam podobný problém. Také by mohli mít radu v této poradně . Dalšími možnými příčinami by mohly být gynekologické problémy, střevní problémy (které nemusí znamenat hned průjem a bolesti), intolerance a potravinové alergie, stres… piješ dostatečně? Dávej si bylinkové čaje na odvodnění a červený čaj, jinak ty další případné problémy zkus řešit s obvodním lékařem, řekni, co tě trápí a na jaké vyšetření by tě mohl poslat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >