Jak po porodu přibrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 13:45
prosim poradte mi dekuji

Ahoj vsem pisu znova jelikoz se mi diskuze kolikrat neulozi :mrgreen: chci pribrat na vaze tuky svaly ani tak nak e jsem hubena jak spagetka merim 145 cm je mi 24 let vazim 34 kg asi vite jak se citim…jsem tri mesice po porodu kojim zhubla jsem díky porodu asi 12 kg dolu :zed: poradte jak nabrat co am delat???Jim vse i piju dostatecne :nevim: dr. npomohla :pocitac: budu rada za kazde rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lendie
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 12.12.18 13:46

Vážně 145 cm? Není to překlep? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 13:48
@Lendie píše:
Vážně 145 cm? Není to překlep? 8o

ahoj ne nenni haha jsem malinka po mamce merim 145 cm nemam dostatek rust.hormonu

Kriss Tina
Kelišová 7071 příspěvků 12.12.18 13:52

Máš v pořádku štítnou žlázu?

chaela
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 2 inzeráty 12.12.18 13:55

Já teda měřím i vážím víc, ale taky jsem hubená, až to pěkný není. A taky se mi s tím nedaří nic dělat. Cpát se jídlem nemá smysl, to není zdravá. Jedině cvičit a cvičit a cvičit. Tím nabereš aspoň svaly. Jak zdravě nabrat tuk netuším. Já jsem se rozhodla, že to nebudu řešit. zdravá jsem, tak co. Ono to hlavně nebude věčný, s věkem a poklesem hladin hormonů se tělo bude chovat jinak.

cartera
Kecalka 201 příspěvků 12.12.18 13:55
@anonymní

přijde mi, že máš váhu tak akorát k tvé výšce. Budeš něco jako já, mám 164 a 48kg a nepřipadám si hubená. Ikdyž někdy mi to ti co jsou oplácaní předhodí ;)
A můžeš začít chodit do fitka, silové tréninky na nabrání svalové hmoty, chce si to vzít určitě trenéra, dostatečný přísun kvalitních bílkovin. Takže mít na to nějaké finanční prostředky. Také plavání by bylo super.
Ale nějak si nemyslím, že bys musela přibírat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 13:58

@cartera chapu ale ja chci vipadat hezky mit zadek stehna atd…coz uz nemam :lol: do fitka nemam cas jit mam doma miminko :mrgreen: takze asi zacnu cvicit doma mamka meri t same co ja a vazi 65 kg vipada dobre ja jsem na kost hubena nelibi se me to ......hlavne se stydim az bude leto to nevylezu ven mam tak hubena stehna az tam mam mezeru :zed: :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 14:00

@cartera tak to jsi ddoost hubena :potlesk: 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o na tvou vejsku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 14:03

@Kriss Tina ahoj to nevím

Kriss Tina
Kelišová 7071 příspěvků 12.12.18 14:05

Tak si zajdi k dr a tu štítnou žlázu si nech zkontrolovat, když není v pohodě můžeš po ní buď hodně tloustnout nebo naopak nepřibrat ani gram. Jinak můžeš zkusit třeba nutridrinky ty jsou hodně kalorické.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 14:07

@Kriss Tina ahoj jj ja je nesmim kojim tak piju gravimilk po kazdym jidle s tou zlazou si myslym problem nemam ja jsem zdrava :srdce:

cartera
Kecalka 201 příspěvků 12.12.18 14:07
@anonymní

tak to já mám mezi stehny také mezeru … ale mně se to líbí. Než třít stehna o sebe 8o
To záleží na tobě samozřejmě. Mně bys fakt přišla tak akorát. Jako v létě jsem měla 44kg, ale to bylo stresem a nejedla jsem kvůli tomu. Cítila jsem se skvěle. Ale je pravda, že někteří jedinci na mně divně koukali a jestli nejsem nemocná. Ale zase jiní naopak obdivně :D
Stačilo mi víc jíst, na noc si dát čokoládu a mám teď ty 4kg nahoře. Ale to jde jen do špeků a do břicha.

Myslím, že bez cvičení to nepůjde. Plus kvalitní strava. Zrovna na zadek jsou ve fitku skvělý cviky. Ale musíš cvičit s někým. No a jestli nemáš čas, tak to na doma něco na netu najdeš. Ale asi to nebude tak efektivní, jako cvičit se zátěží a trenérem :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 14:11

hm bohuzel ja na to nemam cas ach jo :,( :nevim: i kdybych nabrala tech 5kg ale za boha nic pripadam si jak dite nikdo mi tetipne 24 let jenom 15 16 :mrgreen: a to jsem po dvou detech ja se za to nestydim jak vipadam jen se stydym za tu hubenost :mrgreen: ted v zime to jde aspon zakrejt…ale v lete___??? Asi mi chybi zase sebevedomi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 14:12

nebo po cem konkretne by se mohlo pribrat _ Diky vsem :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

cartera
Kecalka 201 příspěvků 12.12.18 14:15
@anonymní

vysečkej …bude se ti to hodit. Mně je 43 a hádají mi 30 a tedy nestěžuji si :-))) A je to určitě právě kvůli postavě. Chápu, že tě to teď štve. Ale uvidíš jak to později oceníš.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >