Do kdy jste s dětmi venku v létě?

Anonymní
7.6.17 11:15

Do kdy jste s dětmi venku v létě?

Ahoj, zajímá mě do kolika hodin jste s dětmi přes léto venku? Myslím spíš ty děti do dvou let, mě kolikrát malá usne od 17-18h a pak jde spát až v 11, ne že bych s ní v tu dobu chtěla pobíhat po hřišti, ale přítel je muzikant a má kousek od nás koncert, on má ystoupení od 21.30-22.30 a chtěla bych tam být a nevím jestli je vhodný být s dítětem tak dlouho venku pokud by bylo v kočárku nebo v šátku.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
7.6.17 11:20

No popravdě kdyz jsme bydleli pred hospodou a sedely tam zenske na zahradce s kocarkem jeste v 10 vecer tak mi to prislo hodne divne, u nas takovy rezim teda neni, ale zalezi na tobe no… podle mě je špatně i to že chodí normálně spát v 11 večer

• Nahlásit
  • Citovat
500
7.6.17 11:22

V případě, že by nešlo o nějaký extra hluk, tak bych neřešila. My občas s dětma zůstanem déle venku. Také zaléží na cvrčkovi, jak bude spokojený. Bereme kočárek, kam děti mohou jít spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
7.6.17 11:23

To ma kazdy jinak. Moje deti (2,5 a rok) chodi spat mezi sedmou a osmou, kamaradky dite v deset, jedenact, takze my odchazime v sest domu a on jeste radi. Spis nez nad tou vecerni hodinou bych se zamyslela nad hlukem z koncertu a prostredim, ve kterym byste byli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
7.6.17 11:24

Myslím si, že jednou se to určitě nezblázní :)

U dvouleté se řídím tím, jak vidím, že je unavená, pokud je normální den, tak mi chodí spát kolem osmé až půl deváté. Občas má víc energie, tak usíná déle. Ale ve chvíli, kdy usne, spí až do rána, takže se nestává, že by šla spát v osm a pak se ve dvanáct vzbudila a čumákovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.17 11:32

U takhle menších dětí bych se asi řídila „nočním klidem“. Takže okolo desáté domů. Nicméně jednorázově se určitě nic nezblázní, když si nebudeš všímat pohoršených pohledů. Spíš bych řešila prostředí - opilci/kouř/hluk.

Je to každého věc, i my jsme se už párkrát zasekli někde na grilování a jeli domů před jedenáctou, ale je fakt, že u staršího dítěte, které to v pohodě zvládlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3865
7.6.17 11:32

Me uz tohle prijde dost. Vysedavat s dcerou v 10 na koncerte, to fakt ne. Ale je to muj nazor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1685
7.6.17 11:34

Byla jsem na ohňostrojích a tam byli rodiče s dětmi, jak malými, tak většími, nechápu to, hluk, opilci, strašně moc lidí, seděla jsem v narvané šalině a rodiče se tlačila na zastávce s kočárkem :pocitac:. Nelíbí se mi to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14474
7.6.17 11:35

No ve meste sme doma max do 8, jak sme venku, na chate tak tam se vetsinou sedi dokud je aspon trochu svetlo a nebo jsou tam nekolikrat tydne koncerty a ty dava malej v pohode. Prvni leto, to mu byly cca 4 mesice byl do 22 hod, loni v cca roce a pul uz sme z koncertu odchazeli tesne pred pulnoci, letos uz tam budem do konce (vetsinou konci kolem 1 hodiny). Ja osobne v tom problem nevidim, pokud tam to dite chce byt, neni mrzute, ospale a bavi se, malej je spolecenskej, rad tancuje. Ale neni to zadnej mega koncert, je to venku, takze zadna zahulena hospoda a hrajou kamaradi, takze je to pro nas takovy osobnejsi, navic se tam schazi porad prakticky stejne osazenstvo takze vetsinu lidi zname. Navic to neni kazdy den :) Ja bych sla, nedavno jsme byli na koncertu, rockovo-metalovim a lidi tam meli mimina v kocarku klidne do pulnoci, takze je to kazdeho vec, co diteti dovoli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.17 11:38

Ahoj, neřešila bych..všude na dovolených malé děti klidně do půlnoci :nevim: a nikdo se nad tím nepozastavuje.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1620
7.6.17 11:38

Když byla dcera v kočárku, tak jsme občas byli na grilovačce do noci a nebyl problém. Dcera prostě spala v kočárku. Když byla větší a my někde byli, tak mi usnula v náručí a taky jsem neřešila. Ale na hlučný koncert bych jí nechala tak do 22 hod. Je jí už 5 let. Ale spíš by mi usnula na klíně i v tom kraválu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
7.6.17 11:41

Taky bych resila spis prostředí nez hodinu, kdyz byly deti male, byla jsem radsi kdyz spaly treba 22-7:30 nez aby to bylo 20-5:30.U takhle malých deti se ten režim mění dle potřeby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
7.6.17 11:42

Mě chodí díte spát taky kolikrát ve 22 i ve 23hodiny..má 14 měsíců a když je proste unavený a usne v 16 hodin tak ho dám prostě spát, pak je jasný že mi usne pozdě..ale většinou se stává že do 20hodin spí, ted jak jsou ty horka ale tak je odpoledne unavený a proste usne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7679
7.6.17 11:43

Minulý týden grilovačka… Do půlnoci cca. A malá spala od 19ti hod v kočáru a bylo jí všechno jedno :-) Nevzbudila se ani při přesunu do autosedačky, ani jízdou domů. Doma jsme jí dali do svého a pokračovala do rána :-)
Má 6m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60291
7.6.17 11:44

Spis bych si nasla hlidani a sla sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...