Reklama

Do kdy kopou miminka nožičkama?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ralka
Nováček 9 příspěvků 12.09.08 21:48
Do kdy kopou miminka nožičkama?

Ahoj, mám 10 měsíčního kluka, který občas ještě kope nožičkama (z radosti, vzteku, nudy apod.) ne moc, ale každý den určitě. Zajímalo by mne, do kdy přibližně kopali nožičkama vaše děti, neboť když jsem se o tom zmínila naší doktorce, tak mi řekla, že už by měl pomalu s kopáním přestat a po určitém období se jedná o nějakou instabilitu. Tak nevím. děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

Eillee
Kecalka 208 příspěvků 12.09.08 23:32

Naše malá - 11 měs. kope a nic divnýho mi na tom nepřijde :D .

Sati
Extra třída :D 11521 příspěvků 12.09.08 23:58

Naše mladá kope nohama ještě teď, hlavně, když chytne nervičky, to jsou pak výkopy :lol: :lol: :lol:

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 13.09.08 14:12

Ahoj, naše divoška kope nohama tak, že oblíknout jí ponožky je nadlidský úkon. A nevypadá to, že by s tím hodlala přestat. :P

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 13.09.08 16:52

Nas Tomik kope nohama tak, ze vsichni mi rikaji, ze to jeste nevideli (mozna videli jen lenosny deti :lol: ), kazdopadne vidim, ze je u toho stastnej, tak mi to ani nepripada, jako neco divnyho. Na rehabce, kam chodime to sestra videla a nic na to nerikala. Asi bych se tim neznepokojovala.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >