Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Holky, poprosím vás o radu, jelikož se momentálně pohybuju v Budějkách a vůbec tento kraj neznám, tak nevím, kam jít. Potřebuju typ na opravdu kvalitní řeznictví buď v Budějkách nebo Krumlově, nebo i někde mezi, kde dostanu pro mimčo dobré tuzemské maso - telecí či krůtí, ale určitě ne market. Děkuji
Já nakupuju maso do Kozla, je z Hluboký, a má pobočku i u nás ve městě a masíčko fakt dobrý, ale bohužel jen kuřecí, vepřový a hovězí.. na krůtí jsem ještě nenarazila, jen na zmrazený.. ![]()
@peťulís no pokud by to byl mladý býček, to by šlo a kde ho prosím tě najdu?
„@Anička14“: tady má seznam prodejen, a co sem dávala odkaz @Renčí2 vypadá hodně dobře
já právě nejsem z ČB, bydlim kousek od Hluboký a tak nakupuju u něj, jiná masna u nás neni..