Dokumentární seriál Navždy svoji

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
2371
19.5.13 21:12

@Bella07 Tak pocitam, ze to tady pekne schytas ;) Podle toho, co bylo vidět, tak prototyp vzorne maminy rozhodne nebudeš…

  • načítám...
4465
19.5.13 21:13

Jeden pár praštěnější jak druhej :lol:

  • načítám...
22680
19.5.13 21:15

Ten oblek fakt kupoval v sekáči? :)

  • načítám...
L-enny
19.5.13 21:17

Jsem si dočetla zpětně diskuzi a koukám, že tu máme rovnou jednu aktérku :lol: :lol: tak @Bella07, asi si budeš muset připravit pevný nervy na komentáře jak tady, tak na FB. A jak v dobrým, tak špatným slova smyslu. Jo a stýkáte se s ostatními účinkujícími?

  • Upravit
8679
19.5.13 21:21

Jo dobry. Me se to libi.
Svatba me ceka-tak aspon inspirace.

Nejvic me bavi Bela a Jarda
nejmin ti verici.

  • načítám...
7899
19.5.13 21:21
@Evina66 píše:
Ten oblek fakt kupoval v sekáči? :)

Já nějak nepostřehla jestli to byl sekáč ale postřehla jsem cenu 450,– :pankac: mazec :mrgreen:

  • načítám...
22680
19.5.13 21:22

@L-enny Budeme mít info přímo od zdroje..ona je to odvaha do takového pořadu jít :D

  • načítám...
19.5.13 21:22

Ti věřící působí asi jako z jiné planety, ale fascinovala mě a nutí k zamyšlení ta otázka : co se u vás změní po svatbě? Věřícím se změní vše - zachovávají prastarý životní přechodový rituál. Je to zlom v životě, významný krok, který si právě pro svou významnost zslouží tu velkou parádu, oslavu, šaty, hosty a všechno ostatní okolo. U těch dalších dvou párů, které už spolu dávno žijí na hromádce, je ta svatba tak trochu jen jen směšným, snobským a falešným obřadem bez hlubšího významu.
Typy lidí teda vybrali festovní :mrgreen: :mrgreen: zejména ta havaj z vesnice, která si před celým národem sundává podprsenku vel. asi tak k-l-m, aby ji nastávající mohl pořádně podrbat na zádech :roll: 8o No těším an další díly, to už tam zřejmě bude i prdět. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
4087
19.5.13 21:24
@SussieS píše:
Jeden pár praštěnější jak druhej :lol:
:pankac:
  • načítám...
22680
19.5.13 21:24
  • načítám...
4087
19.5.13 21:24
@Teeeri píše:
Jo dobry. Me se to libi.
Svatba me ceka-tak aspon inspirace.Nejvic me bavi Bela a Jarda
nejmin ti verici.

taky tak, nejvic me bavi motorkari ;)

  • načítám...
4465
19.5.13 21:25

@Šílená Sonja „podprsenku vel. asi tak k-l-m“ :pankac: :pankac:

  • načítám...
6027
19.5.13 21:27

@Šílená Sonja třeba už prděli :mrgreen:

  • načítám...
8679
19.5.13 21:29
  • načítám...
19.5.13 21:29

Hele, ale ten oblek za 450, ten byl teda dobrej. ten mě neurazil. On si ten oblek stejně vezme jen zcela vyjímečně, zřejmě seuž do něja za pár let ani nedostane, tak co vyhazovat peníze, že jo? A docela se mi v něm líbil. Holt šaty dělaj člověka.

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová