Domácnosti za totáče

Napsat příspěvek
Velikost písma:
22236
27.9.15 21:32

A flaška na sifon, šlehačkova láhev na bombicky :mrgreen: A žive květy :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
27.9.15 21:33

.

.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
27.9.15 21:33
@Aspera píše:
Skříňky máme dodnes doma i my. A byla to fakt kvalita, pořád je v pohodě a funguje. :-)

No jasný, univerzál :lol:

  • Citovat
  • Upravit
5950
27.9.15 21:33

A taková nástěnná kuchyňská váha, jejíž ciferník se překrýval tou miskou na vážení. A ruční šlehač (tu nádobu od něj jsme používali jako odměrku). A nádoba na mléko v sáčcích :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5010
27.9.15 21:33

Dobrý téma, dokonce i já si některé věci ještě pamatuju :mrgreen: Většinou teda jen z návštěv, doma jsme to měli zařízené spíš prakticky, ale nějakou prastarou sedací soupravu nevím jaké značky má táta v tom domku dodnes :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56314
27.9.15 21:34
@RadkaCh píše:
Náhodou, ždímačka byla fakt super. Obzvlášť, když se špatně naplnila a zdivočela :mrgreen:

nám skákala po celé prádelně a vibrovala i podlaha v patře :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33022
27.9.15 21:34
@kvaček píše:
Já teda nevím, jelsti si nepletu dobu, ale co si tak pamatuju, tak v té době měla každá kudrnatou hlavu a nosila doma zástěry- jako šaty, a měla na nohou takové dřeváky- byly myslím, takové zdraovtnické červeno bílé

tyhle?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20677
27.9.15 21:34

http://img.obrazky.cz/?…
pochoďáky v děšti větru :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14335
27.9.15 21:35
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56314
27.9.15 21:35
@Aspera píše:
Tu jsme měli taky a ta teda byla super. Myslím, že někde na půdě ještě bude a možná i funkční. A vířivá pračka to byl taky zážitek v ní prát. :-)

taky ji máme ještě funkční. Za chvíli z ní bude exemplář do muzea :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
27.9.15 21:35
@blobfish píše:
A taková nástěnná kuchyňská váha, jejíž ciferník se překrýval tou miskou na vážení. A ruční šlehač (tu nádobu od něj jsme používali jako odměrku). A nádoba na mléko v sáčcích :-)

Tu mám teď taky. Fakt se na ní blbě váží.

Ale byly dobrý takový ty vysouvací skříňky se zabudovaným robotem. To má ještě teď máma mýho bývalýho a to je dobrá vychytávka.

  • Citovat
  • Upravit
56314
27.9.15 21:37
@Lima69 píše:
http://img.obrazky.cz/?…
pochoďáky v děšti větru :mrgreen:

chlebník :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33022
27.9.15 21:38

Holky a co tyhle kočárky :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14335
27.9.15 21:39

@Tom-Jerry v tom jsem jezdila já jako mimčo a dokonce ješě minulý rok mi ho máma dala - na balkon.. tak tam byl nějaký den

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20677
27.9.15 21:39

http://img.obrazky.cz/?…
a nezapomenutelné jsou důchodky :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová